• Ero
    930
    cirkus
    Ne zna se ko je veća novinarska zvijezda lesički ili mirta
  • marcio amoroso
    31.9k
    Dilaver je propao kad Gvardiol cijelo vrijeme mijenja stranu da čuva diamantakosa.
    Baš me razočarao danas.
  • flexXy
    1.9k

    Nije on vec dugo vremena na nekoj visokoj razini.
  • NORTE
    9k
    Mirta Šurjak već razmišlja o Galatasarayu i ždrijebu za Playoff Europske lige, a Renovu nisu prošli,Majki-Papi2111

    Ajde ako prođu Renovu, ali Istanbul neće.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ovo je baš niska razina.
  • deda
    27.6k
    Može bit pitanje motivacije dodatno, iako što flexXy kaže već dugo on nije pravi. Očigledno je da odlazi, vjerojatno već nakon Fradija. I to me najviše strah u toj tekmi.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ma nek prođu sve...barem nisu toliko iritantni sa verbalnim proljevima prema svemu vezanom uz HNL dok su u EL...samo kaj to iz godine u godinu traje sve kraće.
  • Nino Bule
    11.3k
    Kakva je ovo drama ispala oko intervjua s mirtom surjak hahaha, kakvi klaunovi.
  • flexXy
    1.9k

    Dobro su decki to zaobisli, tko zna di se ova smucala po Splitu a ne treba nam korona prije Fradija.
  • mniokl
    254
    Tak i treba.
  • serbus
    3.5k
    Pozdrav,

    Pratim već neko vrijeme ,ali nakon derbija odlučio sam se i priključiti.
    Ono što mene ubija da nikad ne dovršimo posao barem jednom da napravimo nešto kao Bayern ,barci.
    Na 0-2 smo imali toliko šansi za ubost treći gol a nismo što zbog sebičnosti igrača,što lošeg šuta da to nije bilo normlano. Naravno dinamovski primimo gol i dobivenu tekmu skoro dovedemo u x iz ničega.
  • deda
    27.6k
    Kolega serbus dobrodošao na forum. Oko primjedbe se apsolutno slažem. Treba ih ubit, a ne puštat da se lažno nadaju.
  • Infinity
    15.2k
    Ja sam jako zadovoljan. Bili smo bolji i uzeli tri boda u Splitu. Tovari jesu bili zreli za porciju, ali treba uzeti u obzir da je ovo ipak derbi i da se takva utakmica malo teze igra. Iskreno mi je i drago sto ih nismo naderali 5-0. U srijedu idemo u Madjarsku, a nakon 5-0 u Splitu mi bi se digli u nebesa, a ovima bi koncentracija sigurno bila na visem nivou. Ovo je bas na knap, samopouzdanje je tu, ali nikoga ne deremo tako lako i mora se ici 120%.

    Kastratiju ocajno fali tehnike, a Jakic vrhunski. Ostatak ekipe na nivou s tim da je Dilaver ocigledno u ocajnoj formi. Nije mi ni zao za igraca o kojem se pise da odlazi, ali me malo strah Budimpeste.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Uff...razmišljam nešt... pa hajde evo kako sam nakon Cluja, tako i nakon derbia, dan poslije, hladne glave ću napisat opet poneku riječ za tekmu...


    Livi-vrh, ne pridavat ga ni pod razno.

    Leovac i Teophile dost dobri, dokazali svoju klasu i da trebaju igrat, a ne zamijenit ih nekime Daničićem i Milićem, lijevim ili desnim ...

    Gvardiol- da je igrao u Leedsu sinoć, možda ne bi izgubili 4-3 od Lpoola :wink:

    Stojanović mi je djelovao previše nervozno, trud uvijek ima, ali jučer ga nisam ovakvog gledao inače.

    Jakić- kao što je netko sinoć pisao "ako se po jutru dan poznaje" ovaj će biti i više nego dobra zamjena za Moru.
    Ademi i da je najgori, nikad mu ne bi zucnio prigovora.

    Orša-odličan pogodak.

    Petković-koliko je spreman za toliko je i odigro.

    Kastrati, gol ali treba tu tehnicirat nogomet, polako doće i to sa vremenom ja se nadam.

    Majer, promijenio je u zadnje vrijeme pristup samoj igri, kako za mladu repku tako i Dinamo.
    Majera mi je najviše žao iz dva razloga..prvi je taj da sam htio da postigne pogodak kao i on što je htio radi samopouzdanja, drugi razlog, šta mislite tko je pogodio rez na predictoru i stavio Majera za strijelca? He he..

    Tolić sebičjak obični, kao i trener smrdljivi.
    Bebek nas tio sjebat, penal nije svirao, a isti taki sviran Francuskoj i istome ovom hajduku prošle godine na Maksimiru.

    Da smo ih mogli natamburat, ma mogli smo, ovako neko kad rezultatski pogledaš,rekao bi ravnopravan derbi.

    I da, ako HNL već radi travnjake prvoligašima, zar ne bi mogli jedan uradit i ovima.. radije da repka igra na Rujevici ili čak Maksimiru/Varaždinu, nego tamo..

    Dajte mađaricu.
  • serbus
    3.5k


    Dok su još dizali srednji prst HNS-u su odbili da im oni promijene travnjak.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.