• reziser
    6.5k
    sam nek tudor ostane što duže trener hajduka :rofl:
    iako kako mi igramo ni to nam nije garancija :rage:
  • vjeko1701
    6k
    A gle, treba i Osijek jedne sezone do titule :P :P :P
  • Bosna86
    11.6k
    A sta je lik promašio aAaaa
  • reziser
    6.5k
    da li se meni čini,ali torcide nikad manje na sjeveru?
  • Dudu
    2.6k
    Jos jedna odlicna utakmica, nemam vise komplimenata za HNL.. Ne znam jesam li mozda ja subjektivan, al ovo post-korona razdoblje je po meni na razini top 10 liga..
  • reziser
    6.5k

    sve tekme su odlične
    osim dinamove
    mozda nas danas razuvjere

    pokazuje se da samo neizvjesnost u prvenstvu dovodi do zanimljivosti tekmi i brojnosti navijača
    jos da su nam bolji stadioni i više publike bila bi odlična liga
  • ZDS86
    205
    Ogranicen broj kao i kod svih ostalih moze na stadion
  • Navijač Dinama
    7.7k
    pa i kod njih je isto 30% kapaciteta za svaku tribinu, a neki možda i poštuju "socijalnu distancu" pa nisu u "kopu"
  • reziser
    6.5k
    ovo meni izgleda puno manje od 1/3 tribine
    nebitno
    rezultat mi odgovara
    :joke:
  • Navijač Dinama
    7.7k
    rezultat mi odgovarareziser

    To svima odgovara :lol:
  • Sibirski plavac
    1.4k
    Nije mali broj Torcide samo radi ograničenog broja karata nego ih jednostavno ima toliko,kao i boysa,armade i ostalih skupina.Oduvijek sam govorio da torcida mnogima izgleda moćnije od ostalih skupina u Hrvatskoj zato kaj im na sjeveru budu djeca,penzići i ostali "obični" navijači, a Torcide bude vjerojatno oko 800 maksimum.Da na Maksimiru na sjeveru budu "obični" navijači i mi bi imali "najbolju atmosferu na svitu".Pa u Njemačkoj je isto tako.Žuti zid u Dortmundu većinom čine obični navijači,stuttgart je prije koju godinu imao korteo i pol ljudi su činili obični navijači(penzići,djeca,žene) pa to izgleda moćno.
  • reziser
    6.5k
    index će večeras biti na aparatima u svim pogledima :rofl:
  • EastsideZg
    173
    Sto ucinio si ti od zivota mog, od zivota mog...
  • Infinity
    15.4k
    Koja steta onog penala Belupa na Poljudu i remija Gorice na Drosini. Ovi su zreli za donji dio tablice.
  • reziser
    6.5k
    više nije takva borba za 2 mjesto
    smanjilo se na lokomotivu, osijek, i možda rijeku
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.