• Nino Bule
    11.5k
    Ma majki pise gluposti, inter jedva skupi 18 igraca. Da nije bilo toliko poguranaca za hajduk prosuli bi bodove
  • Kwedi
    3.8k
    148
    9 min se ne produzi ni kad baklje lete u teren. Da se kome drugom klubu koji se bori za 2 mjesto ovako sudilo izbili bi neredi po uzoru na Ameriku
    Markelo

    Sedam zamjena, koliko bi tu računao? Pet minuta je bilo ponavljanje penala i var. Koliko bi to minuta na kraju bilo?
  • reziser
    6.4k
    Da li bi toliko bilo i sa hajduk vodi i ima igrača manje?
  • Kwedi
    3.8k
    Ma boli me kit carson jel hajduk ili mladost 127, sedam zamjena je bilo. Koliko je minuta to i koliko se gledao var i ponavljao penal.

    Jebat ih treba za oba gola, al minute produžetka su u granicama realnosti.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Freiburg- Gladbach sad igraju, 9 zamjena. Crveni je bio, provjera vara. 4 minute nadoknade.
  • deda
    28k
    Neto vrijeme, neto vrijeme, neto vrijeme
  • Infinity
    15.3k
    Tocno 3 minute i 38 sekundi je proslo od poziva iz VAR sobe do odluke i jedanaestercu. Na to sedam izmjena, pa i sva ona sarada oko penala, sasvim logicna nadoknada od devet minuta.

    Ovo s VAR-om mozda treba stopat vrijeme, mada sam ja sklon razmisljanju da ima smisla da se igraju po dva poluvremena od 25 minuta aktivne igre, tj. da se sve stopa. Bilo bi manje trzavica oko tog koliko treba produziti, bilo bi manje guranja s terena kad je izmjena pred kraj utakmice, ne bi bilo bezveznog valjanja, igrao bi se nogomet.
  • Majki2111
    2.6k
    Slažem se, al mislim da je 25 minuta aktivne igre malo...
  • deda
    28k
    To se lako izračuna da li je to 25 ili 30 minuta
  • reziser
    6.4k
    I ovi suci. Za razliku od rijeke.. Neće biti kažnjeni
  • Bosna86
    11.6k
    ma hoće, ogromne greške je napravio... Leti do kraja sezone sigurno
  • Markelo
    2.5k
    Dobro, nadam se da je to novi standard. Sudac revno kao pcelica biljezi sve prekide i onda to nadoknadi pa makar i malo preko. Valjda nece to biti samo za neke
  • deda
    28k
    Ponestat će nam sudaca nakon 2 kola ako se ovako nastavi :rofl:
  • Infinity
    15.3k
    Slažem se, al mislim da je 25 minuta aktivne igre malo...Majki-Papi2111

    25 minuta poluvrijeme. To ti je neki prosjek, toliko se igra. U jadnom poluvremenu oko 20 minuta propadne. Djeluje da se igra puno vise, al nije tako.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.