• Majki2111
    2.6k


    Pazite ko ima najviše driblinga i najviše uspješnih. Nebi nikad rekli.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    https://www.facebook.com/1397277213856901/posts/2611777555740188/

    "Neprijatelj nikad ne spava, pa ni preko granice u Bosni i to je nažalost vidio moj prijatelj Neno.

    "30 godina postoji ova napaćena država i ovaj napaćeni HNL, a samo Hajduk kmeči - dok se odjednom centri moći malo ne pomaknu, ispadne da Hajduk nije jedini" -Igor Tudor

    Interviju koji je dao jucer za index, i ti uspitala ga ni vise ni manje kuja Dea...
  • Dudu
    2.6k
    Nema dileme da je HNL neregularan, tako da ih s te strane i razumijem. Lokomotiva je sramota i za Dinamo i za Hrvatsku.
  • SAS1987
    13.5k
    nije da branim Lokomotivu ali što onda kazati na odnos između Zadra i Hajduka u neka druga vremena? :smile: Nije baš da se Zadar trgao kada su Hajduku trebali bodovi.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    nekada Zadar, sada Istra, i oni i njihovi navijači ljube u guzicu tovare :smirk:
  • Dudu
    2.6k
    A mislim postoji uvijek siva zona, tipa Juventus - Sassuolo, ne znam koga bi još nabrojao, pratim skoro samo HNL :D .. Ali ne znam da igdje postoji da jedan klub direktno financira drugi u istom rangu, kao što Dinamo doslovno poklanja igrače Lokomotivi, pa ih kupuje nazad, pa , itd, itd..

    Mislim zaboli mene za Hajduk, ja želim da Dinamo bude klub za koji s ponosom mogu reć da navijam, a ne da me u svakoj konverzaciji o nogometu netko mora podsjećat na jebenog Mamića i Lokomotivu :)
  • NORTE
    9.3k
    nekada Zadar, sada Istra, i oni i njihovi navijači ljube u guzicu tovareNavijač Dinama

    Kakve ove veze s nogometom ima? I Zadar je znao uzet koji bod Hajduku, kao i Lokomotiva Dinamu, ali Lokomotiva je nastala u ovo što je isključivo uz Mamićevu pomoć tj. Dinamov novac i igrače.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    ali ista ce ta Loksa poginit za Dinamo, baš kao i Zadar za Hajduk, istina znali su bodove otkinit al nesto ne znam kad je Loksa otkinila "bitne" bodove Dinamu,bas kao i ZD za Hajduk
  • NORTE
    9.3k
    ne znam kad je Loksa otkinila "bitne" bodove DinamuNavijač Dinama

    2018. na proljeće oba puta pobijedili Dinamo i pružili šansu Hajduku za naslov, tad je potjeran Jurčević i doveden Bjelica.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    istina, upravu si ali to je možda bilo da se "zakopa veza" između ta dva kluba(ako lokomotivu možemo nazvat klubom a ne drugom nogometnom školom za Dinamo) a Hajduk da je trebo osovjit oni bi titulu odavno osvojili,ovako nisu i sada jade ,a samo naveo da ako opet bude trebao netko za njih igrat i da ovise da ce Istra biti među prvim u borbi za Hajduka, isto tako kažem da vjerujem da bi i Lokomotiva uradila za nas.... ali mislim da Dinamo se ne bi doveo u tu situaciju da ovisi o netkome, no to su vec druge stvari u pitanju
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Grezda zbog udaranja van terena 4.utakmice suspenzije, Pajač i sudac iz VAR sobe dobili suspenziju do kraja ove sezone
  • Kwedi
    3.8k
    ↪Dudu nije da branim Lokomotivu ali što onda kazati na odnos između Zadra i Hajduka u neka druga vremena? :smile: Nije baš da se Zadar trgao kada su Hajduku trebali bodoviSAS1987

    Neusporedivo. Čak je i taj Zadar dok su bili dole Gondžić i Barnjak na posudbi s pol gasa igrao protiv Dinama.
    Zadar nekad je bio ekvivalent eventualno Inkeru u vezi klubova
  • Kwedi
    3.8k
    2018. na proljeće oba puta pobijedili Dinamo i pružili šansu Hajduku za naslov, tad je potjeran Jurčević i doveden Bjelica.NORTE

    Cvitanović ili Petev ko je bio. I bušili su igrači kurcoboljom
  • Eduardo
    17.6k
    Jurčević je izgubio 3:1, a Cvitanović 1:4
  • Kwedi
    3.8k
    Oprosti, u pravi si. Jurčevića sam toliko doživio da ga pamtim samo iz 2003/4
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.