• Mr Blue
    3.3k
    Bilo bi super kad bi netko iz KKDZ došao na Zonu i razjasnio dileme koje su se spominjale ovdje ranije. U svakom slučaju, puno sreće u daljnjem radu!
  • markoli
    1.6k
    Logo izgleda odlično, super uklopljena košarkaška lopta u plavu boju.
  • agramZ
    2.3k
    mozda cu prvi put u zivotu pogledati jednu cijelu kosarkasku utakmicu..
  • deda
    27.5k
    I dresovi mi izgledaju izvanredno. Kao što je rekao moj dragi kolega Mr Blue očekujemo više detalja od ljudi iz KK Dinamo.
  • SAS1987
    13.2k
    mozda cu prvi put u zivotu pogledati jednu cijelu kosarkasku utakmicu..agramZ

    I ja :lol: Možda bi mogli otvoriti topic KK Dinamo ko za Futsal?
  • Eduardo
    17.2k
    Slažem se za grb i dresove, fenomenalno!

    Ako taj 'netko' dodje nek slobodno otvori novi topic 'KK Dinamo Zagreb'.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Pratim i NBA i Euroligu, našu A1 slabije malo, ali mi se ovaj projekt ne čini loš, naravno ako će ga se vodit na način kao i FD onda ce biti sve u dobrome redu,


    I da ovi dresovi i ovaj logo su :fire: :fire: :fire:
  • xavier
    11.1k
    Početak (grb i dresovi) je odličan :clap:
  • Eduardo
    17.2k
    Možda bi mogli otvoriti topic KK Dinamo ko za Futsal?SAS1987

    Ajde da pričekamo koji dan, možda stvarno dodje netko iz kluba pa nek otvori topic di će napraviti uvod s informacijama koje nas sve zanimaju. Ako se ne dogodi, slobodno može otvoriti tko ima volje.

    Početak (grb i dresovi) je odličan :clap:xavier

    Uz onaj Cibonin od prije koju godinu ovo je jedini košarkaški dres koji sam poželio kupiti, čisto da imam.
  • NORTE
    8.9k
    Uz onaj Cibonin od prije koju godinuEduardo

    Koji?
  • xavier
    11.1k
    Koji?NORTE

    5b52047c8ade3592455323.jpg
  • Eduardo
    17.2k
    Baš taj.
  • Kwedi
    3.8k
    mislim da je ovo loš potez.

    da ne postoji košarkaški klub za kojeg navijaju devedeset posto dinamovaca koji prate košarku,
    da ne postoji klub s čijim grbom su navijači dinama išli i na maksimir i na gostovanja,
    da ne postoji klub gdje su boysi znali doć i dat podršku i krajem osamdesetih i u devedesetima i nultima, da ne postoji klub koji grca u problemima, a da je bitan dinamovcima pa da se bori za njega...


    ovako se iskorištava grb, ime i emocija te radi disbalans između ukorijenjenog i tradicionalnog što postoji desetljećima.

    ovim potezom će u nekoj možebitnoj situaciji dinamovci navijati protiv dinama. a ako se to ne desi, već se okrene kaput i navija za dinamo u susretu protiv jednog kluba iz gore rečenica - onda ispada kako navijanje za taj klub je bila jedna velika kurčina jer se može jednostavno okrenuti na nešto potpuno novo i suprotno.
  • Keyser Soze
    8k
    Za mene će uvijek biti Dinamo u nogometu, a Cibona u košarci
  • Eduardo
    17.2k
    Pogodio si u sridu kao i često puta do sada. Baš čitam komentare na Instagramu Zone (iako nije relevantan uzorak) i to je na tragu ovoga što pišeš.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.