• deda
    28.1k
    Svi mi ljudi volimo maštanja i snove, to nam nitko ne može oduzeti. Ako se nešto od toga ispuni, imat ćemo nove snove i maštanja.
  • Infinity
    15.3k
    Jedan zanimljiv i svojim izgledom ne bas svakidasnji stadion nice u Cetinju. Primjer da i stadion s manjim kapacitetom ne mora biti identican ostalim.

    Vrijednost radova: 8.8 milijuna eura (2.2m ili 25% daje FSCG)
    Kapacitet: 5.192 sjedeca mjesta
    UEFA cat3

    Sjajan stadion za stabilnog prvoligasa kakav je recimo Slaven Belupo ili cemu tezi Gorica.

    cetinje.png?itok=vO6sUwtz

    Stadion4.jpg


    Netko je odradio los render, ovo ce sigurno biti puno ljepse kad se zavrsi. Vjerujem da se mnogima stadion ne svidja, jer nema sve tribine, jer mu tribine nisu sastavljene i slicno. Meni je perfektan mali stadion. Malo iznad 5.000 stolica, stotinjak u lozama, oko 700 za goste iza gola, kao sto rekoh - top za neki Slaven Belupo. Na stadionu se mogu odigrati sve utakmice kvalifikacija za EL i LP do treceg pretkola. Jedina mana koja mi bode oci je to sto iza ovog drugog gola nisu ostavili polukrug unutar terena, kao Netanya i da tu za slucaj potrebe mozes uglaviti nekih 2.000 mjesta za potrebe grupne faze. Dobro, Lovcenu sigurno nece trebati, al govorim opcenito iz pogleda 'prosjecnog hrvatskog prvoligasa'. I te 2.000 nisu dovoljne za 8.000 i cat4, ali UEFA-i je kapacitet posljednji na listi prioriteta i tu progleda kroz prste vrlo lako.
  • deda
    28.1k
    Bombončić pravi :starstruck:
  • SAS1987
    13.5k
    Predobar mali stadion.

    Jedan od dobrih poteza HNS za manje klubove je da se finale kupa igra na različitim stadiona te se barem na takav način malo renovira stadion. Npr stadion u Vinkovcima izgleda jako pristojno. Naravno, nije to ista razina ko neki novi, moderan mali stadion ali ipak je napredak. Druga je stvar da su ljudi u klubovima nestručni po pitanju navijača pa su i zato ti stadioni prazni.

    P5170029.jpg
    cibalia6.jpg
  • deda
    28.1k
    Eve ga, more i Belišće

    fb4ba945ad7e13ef5cc6.jpeg
  • deda
    28.1k
    Stvarno ovi u Osijeku temeljiti tj. sporo rade.

    org_3ba22b6f427d7d8c_1589454754000-jpg.128585
  • nkdz
    829
    qx05c7r2ypdd4ew6.jpg


    znaci moj OCD je triggered s ovim stolicama i malo mi fali da se ne spremim i odem ih posložiti :D
    strasno izgleda
  • Infinity
    15.3k
    Isto mi je :rofl: Treba sloziti kako treba, kao na Otoci.
  • nkdz
    829

    haha ovdje je nekom bila inspiracija mikroskopski prikaz RGB panela monitora, ali ajde bar su u nekim linijama za razliku od Gorice :D
    ovo od gorice je daltonist slagao :)
    odmah mi Maksimir ljepše izgleda :D
  • Infinity
    15.3k
    Trebao si vidjeti koliko je saren ovaj prije bio. Gore od Gorice. Samo sto stolice nisu bile u bojama, nije ni bilo stolica, bilo izmeta u svim bojama :lol: Prije nekih 12-13 godina tu je bio kaos i na tribinama i na terenu, a tek u svlacionicama. Najbolje od svega je to sto se stadion i tad aktivno koristio. Ovo je sad milina, bio sam par puta uzivo, mozda mi sarenilo ne smeta jer sam ga upoznao u gorem izdanju :lol:
  • Guinness
    2k
    Pa izgleda pristojno i bar imaju nešto svoje, ne igraju na kranjči kao 99% zg i okolice.
    Ako ćemo cjepidlačit bilo bi idealno da stave krov tu i jednu iza gola i to je to.
  • Infinity
    15.3k
    Ne pricamo o pristojnosti stadiona. Gorici svaka cast, nego mi pojedinci imamo poremecaj kojem smeta asimetrija, sarenilo i slicno. Nekom vise, nekom manje. Ne pasu nam boje na tribinama, a to i nije neka zamjerka
  • nkdz
    829
    Trebao si vidjeti koliko je saren ovaj prije bio. Gore od Gorice. Samo sto stolice nisu bile u bojama, nije ni bilo stolica, bilo izmeta u svim bojama :lol: Prije nekih 12-13 godina tu je bio kaos i na tribinama i na terenu, a tek u svlacionicama. Najbolje od svega je to sto se stadion i tad aktivno koristio. Ovo je sad milina, bio sam par puta uzivo, mozda mi sarenilo ne smeta jer sam ga upoznao u gorem izdanju :lol:Infinity

    haha a vjerujem da je bilo veselo, pogotovo uzivo ga dozivjeti, sad su bar doveli u red i izgleda na nesto :)

    342
    Pa izgleda pristojno i bar imaju nešto svoje, ne igraju na kranjči kao 99% zg i okolice.
    Ako ćemo cjepidlačit bilo bi idealno da stave krov tu i jednu iza gola i to je to.
    Guinness

    nisam bas nis rekao protiv Gorice, i svaka im cast jer uređuju i odrzavaju svoj stadion, i igraju tamo od kud su samo sam rekao da mi stolice nikak ne sjedaju bas po bojama
  • SAS1987
    13.5k
    sa ovakvim tempom trebat će im bar godinu dana da završe osiječki stadion.
  • deda
    28.1k
    Sad im se još manje žuri s obzirom na coronu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.