• Guinness
    1.9k
    Vidim da se nekoliko puta tu spominjao RK Dinamo. Taj klub već postoji, ali nemaju veze ni sa GNK ni sa BBB, već je iskorišteno ime kao marketinški alat privlačenja klinacamarkoli

    na istu "foru" postoji i ženska odbojka Dinamo i mini-nogomet Dinamo...
  • luftwaffe
    645
    Nisam nikad aktuvno pratio Cibonu, doslovce sam bio tri puta u životu, ali je dakako smatram simbolom grada, a u vezi KK Dinamo, mislim da je poprilično opasan pothvat iz razloga što grupa nema masovnost da se prate tri sporta, od Futsal Dinama se napravilo čudo, stabilan klub, ali ae opet sjetim da nas je u 2. ligi znalo bit tri puta više nego u zadnjih par godina i bojim se da bi jedan dio ljudi opet nestao nauštrb košarke. Dalo bi se isključivo kad bi se organiziralo 2-3 puta, u sezoni, došlo na košarku kao što se dogodilo i sa VK Dinamom, koja mi je tad bila vrh ljetna zajebancija.
  • Eduardo
    17.2k
    Šta kažete na prepucavanje između Jonesa i Ngannoua? Rado bih vidio tu borbu, bila bi šteta da ostane samo na lajanju po društvenim mrežama. Ili Ngannou vs Cormier, a Stipe i Jones...
  • Bosna86
    11.5k
    Jones nije ni sjena borca od prije suspenzije... E sad koliko je do motivacije a koliko do cistoce krvne slike, to stvarno ne znam. U svakom slucaju zanimljivo uparivanje
  • ZDS86
    205
    On godinama prica o teskoj i nikak da ode u istu.Cisto marketinski i da ga se jos vise spominje.
    Hipotetski,mislim da ne bi mogao izbjec bombe Ngannoua iako je daleko bolji borac,ali ko zna..
  • Navijač Dinama
    7.3k
    pa ček zar nije bila borba Cormiera i Jonesa , ili je to bila borba samo ne u teskoj kategoriji?
  • Eduardo
    17.2k
    borili su se dva puta u poluteškoj kategoriji. U prvoj borbi je Jones slavio jednoglasnom odlukom, a drugi puta nokautom, ali mu je pobjeda kasnije poništena zbog pada na doping testu. Bio je to opak nokaut. Likovi se ne podnose tako da nemam ništa protiv ni da gledamo treći meč.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    :up: , zato sam i pitao u kojoj je kategoriji bio match ako se ovaj nije jos borio u teškoj a Cormier je teksaš pa onda , hvala na odg
  • ZDS86
    205
    Cormier je bio teškaš do svoje trece borbe u UFC-u i onda se spustio dolje.I za Stipu se vratio u tešku.
  • Markelo
    2.5k
    Nece ni doci do treceg meca Cormier vs Jones. Cormier odlazi u mirovinu nakon borbe s Stipom a mozda i Stipe isto ode
  • Ero
    930
    Jel se zna nešto više o tome? Oce li bit po članskom modelu ili?
  • deda
    27.4k
    Lijep početak je da su iz "Akcije za spas Cibone" pozdravili ideju iz KK Dinamo. Tko zna, možda će se jednog dana klubovi ujediniti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.