• deda
    26.3k
    Drugu godinu zaredom naši plavi dečki se sastaju u prvoligaškom društvu sa ekipom iz zapadnog zagrebačkog kvarta. Dečki iz Rudeša su prvu sezonu odigrali dosta uspavano do fantastičnog finiša kada su nizom uzastopnih pobjeda osigurali opstanak te na kraju osvojili čak 8. mjesto.

    Ekipa Rudeša svoje domaće utakmice igra na stadionu u Kranjčevićevoj jer njihov mali stadion ne zadovoljava kriterije HNL.

    Međusobne utakmice:
    2017/2018:
    Dinamo - Rudeš 3-2
    Rudeš - Dinamo 1-1
    Dinamo - Rudeš 2-0
    Rudeš - Dinamo 1-0
    2018/2019:
    Dinamo - Rudeš 1-1

    Ove godine su Rudešani u 9 kola osvojili tek 2 boda, jedan od njih su uzeli upravo plavima šokirajući nas u prvom kolu.
  • 000
    941
    Vazno napomenuti da teren nije vise blatnjava oranica pri najmanjem pljusku:

    10588d26e0a2429ed549.jpeg
  • deda
    26.3k
    Nega, jesam ja dobro otvorio ovu temu. Ono, jel to tak treba izgledat?
  • 000
    941
    Ja sam se vodio Duduovim vodicem za otvaranje teme, samo sam preskocio glasovanje, jer zazirem od istog.
    Kod tebe nema greske ;)
  • deda
    26.3k
    Sad sam zujao i pronašao jedan ludi podatak. Dinamo i Rudeš igrali su 1992. godine u 16-ini finala kupa dvije utakmice koje su završile rezultatima 1-0 i 13-0. To je najveća pobjeda Dinama u službenim utakmicama od osamostaljenja Hrvatske. :strong:
  • 000
    941
    Biće opet dosta odmaranja. Dilaver zbog ozljede, Oršić/Hajrović se prilično potrošili, plus još neke sitne ozljede...
  • Eduardo
    16.8k
    OK je deda :up:

    Ja isto očekujem dosta izmjena. Novi stoperski par, možda i desni bek, Šunjić, Kadzior, Menalo?
  • Mr Anderson
    4.9k
    Od svih tih autsajdera izgleda da nam Rudeš najmanje leži. Od pet utakmica samo u dvije smo ih dobili. Al svejedno, morat će ovaj put odmoriti dosta igrača.
  • reziser
    5.8k
    naravno da se vidimo na kranjči
  • Mr Anderson
    4.9k
    Nadam se. Bliže mi je Kranjča nego Maksimir. Ali gostovanje je gostovanje.
  • deda
    26.3k
    U Rudešu igraju inače naša dva igrača na posudbi. Vinko Soldo, stoper, iz klasne 98 generacije, ali čini mi se da ne pokazuje očekivani potencijal i Borna Petrović, napadač, 97 godište.
  • 000
    941
    Kalik i Vojkovici su hajdukovci na posudbi? I trener im je onaj iz mladjih kategorija hajduka, ili hajduka B, Lozo.
  • deda
    26.3k
    Ma Rudeš koketira oduvijek sa tovarima, i Kneževići sami priznaju da su njihovi
  • reziser
    5.8k
    Bem ti zagrebacki kvart i koketiranje s tovarima
    Treba ih nakantat.

    Ali se bojim praznjenja nakon belgije i motiviranja igraca
  • deda
    26.3k
    Ma uvijek je to mučenje. Umjesto trpanje 4-5 komada, vjerojatno će biti neki grč i pobjeda 2-1
  • deda
    26.3k
    Dakle sutra prognoziram: Zagorac-Moharrami-Lešković-Perić-Musa-Šunjić-Kadzior-Moro-Gojak-Menalo-Gavranović ili Gavran povučeno umjesto More, a na špicu Budimir
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.