• 000
    941
    lebqIqy.jpg

    Pobjedom protiv Spartaka iz Trnave 3-1 i matematicki su osigurane visibabe u Europskoj Ligi na proljece.
    U narednom, 5.kolu na noge idemo turskom velikanu Fenerbahce-u. Nakon teskog poraza u Zagrebu,
    turci prizeljkuju osvetu, ali tu se nesto pita i Bjelicine plave trupe. Bod iz ovog meca bio bi dovoljan
    za osvajanje prvog mjesta u nasoj skupini D.

    Sjever pjeva gradu najljepsu baladu!!!
    1. Rezultat istanbulskog okrsaja: (10 votes)
        Pobjeda Fenera i eventualna prilika za borbu za prvo mjesto u zadnjem kolu
        10%
        Remi kojim bi vjerojatno bile zadovoljne obje strane
        40%
        Peta pobjeda Dinama u grupi
        50%
  • Infinity
    14.9k
    Dajte temu za Fener, utakmica je za dva dana. Vec se ima o cemu pricati. Tek sam sad upratio, ali smijenili su Cocua. Naslijedio ga je njegov zamjenik, Koeman. Za Cocua je presudan bio domaci poraz od Ankaragucua. Koeman je debitirao protiv Galate s 2-2 na gostujucem terenu gdje su pola sata prije kraja gubili s 2-0. Nakon toga su uslijedile domace pobjede protiv Anderlechta i Alanyaspora po 2-0. Poslije reprezentativne pauze su se vratili starim navikama i Koeman je dozivio poraz na gostovanju kod Trabzonspora. Meni to djeluje kao da nije razdrzmao ekipu, nisu dozivjeli pozitivni sok i jos uvijek su u krizi. Jos kad pogledam statistiku kontra Trabzona. Sve vise vjerujem u tri boda.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ma njihov najveći problem je upravo ono što je Dinamo bio do ove sezone. Skupina individualaca i zvijezda, a ne momčad. Tako da me ne čudi loša igra ove sezone jer uz to još i nemaju balansiranu momčad te su čak i te njihove zvijezde to samo u imenu. Npr. Škrtel... ja goreg igrača nisam vidio
  • marcio amoroso
    31.4k
    Sutra jedan lijep ispit za nas i proba za europsko proljeće, nabrijan protivnik i pun stadion. Baš me zanima kako ćemo izgledati. Drago mi je da mogu opušteno gledati jer smo prošli.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Za mene bi također bilo pametno da igrači kojima prijeti suspenzija dobiju te žute i da suspenziju odrade protiv Anderlechta. Na proljeće moramo punom snagom.
  • BluePhone67
    3k
    Za mene bi također bilo pametno da igrači kojima prijeti suspenzija dobiju te žute i da suspenziju odrade protiv Anderlechta. Na proljeće moramo punom snagom.marcio amoroso

    Stojanovic, Katarina, Ademi, Hajrovic su sa 2 zuta
  • Infinity
    14.9k
    Najtuznije pitanje koje mogu danas postaviti. Da li ima radio prijenos? I da li je netko slusao taj prijenos i da li zna da li je to samo kratko ukljucivanje ili cu moci slusati 90 minuta?

    Sve sam kontao da je utakmica u 21h i da cu stici pogledati, a ovako mi nije sigurno :sad:
  • reziser
    5.8k

    obicno ima na hr 2, ili kojiput hr 1? nisam to slusao odavno :lol:
  • Infinity
    14.9k
    Upratio sam da obicno ima ma HR2, ali me vise zanima nacin prijenosa. Moram poslije posla za Sarajevo jer imam ujutro rano bitan pregled kod doktora pa moram prenociti, a nisam bas siguran da cu stici na vrijeme, tj. bit ce to negdje na knap pa bih se osigurao radio prijenosom dok sam u voznji. Gore ako nema Arene ima Mobdro.
  • LovroZG
    1.3k


    KTC nema žute jer su se ta dva pretvorila u crveni. :)
  • BluePhone67
    3k
    Sve je bolje od prijenosa Baloga, tako da ako gledamo ili slusamo Kresimira Čampu ili Baloga.. Uvijek sam za Čampu
  • xavier
    11k
    nisam baš siguran da je prijenos u obliku kako je to bilo nekad, mislim da se više radi o uključenjima nego o kontinuiranom prijenosu utakmice.

    Ako sam dobro shvatio, ti ćeš biti na putu i bojiš se da nećeš do početka utakmice stići u Sarajevo? Pa što ne staneš negdje putem, pogledaš utakmicu i onda nastaviš za Sarajevo?

    p.s. samo nemoj pratiti na mobitelu za vrijeme vožnje...je li tako @marcio amoroso :yikes:
  • BluePhone67
    3k
    KTC nema žute jer su se ta dva pretvorila u crveni. :)LovroZG

    Jutros procitao u SN.. :up:
  • Infinity
    14.9k
    Ma ja cu taman stici nekad oko 19h gore, mada mozda okasnim pola sata. A ne staje mi se nigdje, pogotovo jer mi je do gore sve autoput pa mi se ne silazi. A jos sam zakazao check in izmedju 19 i 20h pa ne bih da to zeznem. A bas sam racunao da je utakmica u 21h. Al moze se umjesto radija odmah naviti Mobdro i slusati, to sam sad skontao :rofl: Nek bude 0-0 uz igru na sredini terena dok vozim, da ne skrecem pogled :rofl:
  • reziser
    5.8k
    skoro siguran sam da nema kontinuiranog prijenosa nego samo ukljucenja
  • Infinity
    14.9k
    Ja sam zadnji prijenos na radiju slusao nekad prije pet godina. Isao kuci iz Vinkovaca. I bilo je samo to ukljucivanje. Al nije ni bitno, naci cu na mob. stream i slusati prijenos. Nisam se ranije toga sjetio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.