• Mihaljević
    8.4k
    Bjelica ako dođe , neće Božić dočekati u Hajduku, živi bili pa vidjeli. Bjelica je tek nakon Dinama krenuo trenirati veće klubove poput Trabzona i Uniona , prije toga je trenirao samo Lech (Poljska prva) , Spezia (8. u Serie B) , šampionsku Austriju Wien doveo do četvrtog mjesta. Ja nigdje nisam rekao da je Jakirović bolji od Bjelice, nego da je precijenjen trener.
  • Krizy
    38k
    Ako je Bjelica precijenjen, onda treba dodati i kako je Jakirović najprecijenjeniji trener u povijesti Dinama.
  • Mihaljević
    8.4k
    Poštujem svačije mišljenje, ali opet ne vidim kakve veze Jakirović ima sa mojom tezom da je Bjelica precijenjen trener.
  • Krizy
    38k
    Po usporedbi rezultata s Dinamom.
    Bjelica je s lakoćom osvajao ligu.

    U Ligi prvaka malo je falilo da prođe u 1/8 Lige prvaka - vjerojatno najbolji nastup Dinama u LP-a.

    U Europskoj ligi Dinamo se prošetao puno težom grupom od ovosezonske u Konferencijskoj ligi.
    Pri tome je izjednačen rekord Europske lige po najnižem broju primljenih golova u skupini, a možemo reći i srušen jer je Dinamo imao najdužu minutažu bez primljenog gola u skupini Europske lige.

    Ostvario je europsko proljeće nakon gotovo 50 godina i nije se niti jednom osramotio u prva dva razreda europskog nogometa.

    Jakirović se osramotio već u kvalifikacijama protiv Sparte, dodao jedan od sramotnijih poraza u povijesti - protiv Ballkanija te sve začinio prvom petardom u zadnjih 12 godina - protiv Paoka.
    U trećem razredu europskog nogometa.

    Betis jedini dobar rezultat, ali je Bjelica imao više odličnih uspjeha i niti jedan sramotan rezultat.
  • don
    2.3k
    Za mene je ključ dole smirit strasti (najteži dio), ostavit Uremovića - Šarliju - Livaju - PerišićaMlađi referent

    i Brekala... ako ne nađe novi klub s obzirom na 'fantastičnu' polusezonu u hajduku, a u Fiorentini sigurno neće ostati.
  • Mlađi referent
    11.1k


    Da, da.
    S njim trebaju vidit je li moguća zdrava suradnja, ovaj način “mora igrat” i “mora sve izvodit” + te pare…nije za dobrobit kluba.

    Zato je meni još smiješnija ova njihova autodestruktivnost i drama. Imaju više zdravog tkiva u kadru nego prijašnjih godina, a potpuno su pogubili glavu.
  • don
    2.3k
    da ali ono, nije da me nešto posebno čudi s obzirom na to o kojem klubu pričamo.

    Čak se i ne bi protivio toliko da Brekalo ostane, čisto zbog dočeka na Maksimiru, iako bi više volio da ode.
  • Danko
    672

    Ovo s rekordom bez primljenog gola je bila sezona 20/21 pod mamićem, ako se ne varam
  • Mihaljević
    8.4k
    Bjelica je imao ekipu od 150M€ i nije imao konkurenciju u HNL-u, Jakirović je imao ekipu od 50M€ bez Uprave i jasne klubske politike. Sramno je uspoređivati ta dva Dinama.
  • jedan u nizu
    6.5k
    Ako Bjelica ode dolje, to bi im bio veci posao od vracanja Livaje.
  • Krizy
    38k
    Bjelica je imao ekipu od 150M€Mihaljević

    Očito misliš na Transfermarkt.
    U trenutku kada je došao u Dinamo Bjelica je imao momčad od 65 milijuna eura.
    To što je momčad godinu kasnije vrijedila 150 milijuna eura je njegova zasluga.
    Jakirović ima momčad od 70 milijuna eura.

    Sramno je uspoređivati ta dva Dinama, istina.
    Bjeličin je igrao najbolju sezonu Dinama u Ligi prvaka i rušio rekorde u Europskoj ligi, dok se Jakirovićev sramoti u kvalifikacijama i Konferencijskoj ligi.
  • jedan u nizu
    6.5k
    Bjelica je imao ekipu od 150M€Mihaljević

    Bjelica je stvorio ekipu od 150m.
    U dinamo je dosao 2018. godine

    vrijednost dinama :
    2017/2018 - 64mil
    2018/2019 - 80 mil
    2019/2020 - 120mil
    2020/2021 - 142mil
  • Paggini
    8.5k
    BjelicaKrizy

    I sve što kažeš je točno i ja ću Bjelicu dok sam živ cijeniti zbog te dvije godine najčudesnijeg veselja kojeg nam je dao, ali treba usporediti i kadar kojeg je imao u odnosu na kadar koji danas imamo.

    Ristovski, Ademi i KTC u primeu, Šunjić, Olmo, Oršić, Majer, Ivanusec, Moro, Gavro pa i Perić koji je bio reprezentativni kalibar, sve su to vanserijski igrači koje mi ove sezone nismo imali na toj razini.

    Sve što je Bjelica napravio nakon Dinama, pa cak i prije Dinama je grozota. Da, Osijek je podignuo na neku razinu, ali pod koju cijenu? Trabzon, Union su svi u losijem stanju nego kad je on došao... A nije se proslavio ni s Austriom previše..

    Ne bih se žalio uopće da ga Dinamo dovede jer mislim da je to fantastična simbioza njegovog karaktera i veličine kluba, ali da ga se drži na pijedestalu zbog svega što nam je donio, drži ga se i mislim također da je precijenjen u tom pogledu.
  • San Lorenzo
    12.1k
    Pri tome je izjednačen rekord Europske lige po najnižem broju primljenih golova u skupini, a možemo reći i srušen jer je Dinamo imao najdužu minutažu bez primljenog gola u skupini Europske lige.Krizy

    Nije li ovo ostvareno sa Mamićem?
  • Olmic
    2.8k
    Bijelica je imao Dani Olma daleko najbolji igrac koji je radio najvecu razliku unazad 20 godina
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.