• Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    Samo fali slovo u riječi "članova"rioda

    Ovo ide u onu domenu "you had one job to do" :lol:
  • rioda
    3.1k
    Ne mogu si pomoći, patim na pravopis :lol:

    Evo vidim da je ispravljeno :ok:
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    kolega @Liks90 uskoro kada ne bude utakmica možeš pratiti brojač članstva i izvještavati nas na mjesečnoj, tjednoj i dnevnoj razini. :lol:
  • Paggini
    8.4k
    I ako može novih clanova po županiji
  • Dino
    2.3k
    I ako može novih clanova po županijiPaggini

    Mozda najbolje po svakoj opcini uz statistiku prirasta broja clanova dnevno, tjedno i mjesecno u reziji kolege liksa. :lol:

    Salim se naravno paggini, svida mi se ideja i podrzavam apsolutno buduci da bi na taj nacin sigurno poticali ljude iz odredenih zupanija na uclanjenje jer bi vidjeli cinjenicno da nisu (barem ne sitna) manjina.

    Korak po korak da prica bude zdrava i stabilna!
  • Paggini
    8.4k
    Haha, mislim, ja sam se zajebavao, ali da - informacije o županijama volim čuti, tipa da je (ako se ne varam) Osječko - baranjska druga po broju članova. Bilo bi zanimljivo vidjeti kako stojimo i u ostalim županijama.
  • BBBaranja
    2k

    Puno je tu i onih članova što su ekspresno postali članovi preko noći kada je to trebalo..
  • Do kraja2023
    138
    Nadam se da ce se od iduce sezone moci kupiti godisnja za zapad gore. Bilo bi sigurno dosta zainteresiranih.
  • rioda
    3.1k
    Nemam informaciju, ali bih rekao s 99 posto sigurnosti da neće. Razlog je jednostavan, na manjim utakmicama se ne otvara zapad gore, pa nebi imalo smisla da se otvara samo za par stotina godišnjaka.
  • Do kraja2023
    138
    Treba nam neka tribina da glumi "istok", izmedju sjevera i zapada dole. Velim, vjerujem uz godisnjake da bi bila dobro posjecena. Jos u zadnje vrijeme s proljecem posjeta nam se dize.
  • mlinchica
    1.2k
    Već sam spominjala ranije da povratak istočne tribine, odnosno tih navijača, treba biti u cilju klubu. Otvaranjem zapada gore za njih uopće nije loša ideja ali treba napraviti cijelu kampanju povratka te tribine. Možda još za nadolazeću sezonu ne otvarati ZG, možda samo ostaviti koji sektor na zapadu dolje i nazvati ga “istok” (karikiram), da se grupiraju negdje. Da se to dobro upakirati i izreklamirati, mora biti uspješno. Ljudi su se počeli vraćati ali npr. na zapadu, zbog starosjedioca godišnjaka nemreš napravit atmosferu istoka jer na to nisu navikli i ne paše im. Sjever je opet priča za sebe.
    Baš bi to trebalo isprobati s godišnjim ulaznicama, sigurna sam da bi upalilo i dovelo dosta novih “starih” na tribinu. Time bi pojačali mogućnost češćeg otvaranja gornje tribine jer bi donja bila puna godišnjaka (naravno, do mjere koliko je prihvatljivo, a da ipak ostane nešto i za slobodnu prodaju) i još bi dobio atmosferu istoka jer bi se grupirali na jednom mjestu.
    Sanjam da opet ekipi kažem “vidimo se na istoku” pa makar to bilo i na zapadnoj tribini.
  • Derby
    181
    Nemam informaciju, ali bih rekao s 99 posto sigurnosti da neće. Razlog je jednostavan, na manjim utakmicama se ne otvara zapad gore, pa nebi imalo smisla da se otvara samo za par stotina godišnjaka.rioda

    Dobra ideja. Ja bih uzeo godišnju za zapad, ali bih volio biti okružen s ekipom koja je inače išla na Istok, ili koja ide na istok u Kranjču, ili koja ide na domaće tribine na ovim pitomim gostovanjima. To su ljudi koji bi s uključili u navijanje, koji stoje dok gledaju tekmu i sl. Možda bi to klub mogao tako izreklamirati jedan sektor...

    Je li uopće moguće kupiti godišnju za neki sektor prema sjeveru ili se prodaje samo za sredinu?
  • deda
    28.6k
    Sektori 5,6 i 7 su namijenjeni prodaji za godišnje ulaznice. Eventualno dio sektora 8 će ići.
  • Neron53
    353
    Odlicna ideja da se sto bolje iskomunicira da se lijevi dio Zapada prodaje onima koji se dobar dio tekme ukljucuju u navijanje .
    Da im se ne jebe mater sto ustanu povremeno od strane "zapadnjaka" a opet da im se sa druge strane ne jebe mater sto ne mogu izdrzati 90 minuta skakanja :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.