• BBBaranja
    2k
    A što ako Real osvoji lp,Sparta svoje prvenstvo a prvak u Danskoj bude Kopenhagen?
  • Crni86
    1.3k
    idemo iz drugog pretkola
  • BBBaranja
    2k

    Auu,znači bliže smo drugom nego četvrtom pretkolu..
  • scooniepenn
    2k
    Objektivno samo dansko prvenstvo ostaje upitno jer će teško Real izgubiti od Borussije. Nije naravno Dortmund bez šansi jer se igra jedna utakmica, u 2 im ne bih davao nikakve šanse, ali Real ima pobjednički mentalitet i jednostavno puno jaču momčad i siguran sam da to uzimaju.
  • Georg Koch
    3.8k

    Danas-sutra znat cemo dobar dio i toga.
    Brondby-Nordsjaelland navijamo za sve osim remia, s tim da bi nam bilo bolje da Brondby pobijedi jer do kraja ima 2 "zicera" dok Nordsjaelland ima Copenhagena i Midtjyllanda, obje ekipe koje se bore za titulu.

    I sutra, Copenhagen-Midtylland, forca gosti :D
  • Neki tip
    19.6k
    Midtjylland u 3 prvenstvene utakmice ove sezone protiv Kopenhagena nijednu nije izgubio, a dobili su ih već u gostima 2-0.. Forma je na strani Kopenhagena, doduše, ali međusobne tekme ipak daju nadu da Midtjylland ne leži ovima i da se imamo čemu nadati. :strong:
  • Mlađi referent
    11.1k
    Otkad znam za sebe navijač sam Midtyllanda, veliki Frank Kristensen, najveći danski nogometaš ikad

    Ajmo naši, idemo po tu kantu
  • Majki2111
    2.7k
    Borussia će osvojiti. Prije nešto stranica kad su se igrale grupe sam napisaoo da ove godine BVB ima ono nešto. Jako su stabilni i ekipa ima šmek. Čak mi djeluju bolje od Reala. A oboje sam gledao.
  • scooniepenn
    2k

    Ovo nam je najveća prilika, jer bi pobjedom Midtylallanda Kopenhagenove šanse drastično pale.
  • scooniepenn
    2k

    Premda navijam za Barcu, gledao sam veliku većinu utakmica Reala ove sezone. Ako su prošli City i Bayern, Borussia im neće biti nikakav match. Ne vidim kako bi Dortmund mogao zaustaviti ofanzivni potencijal Reala koji imaju u Bellinghamu, Viniju i Rodrygu, po meni je razlika u kvaliteti značajna. Osim toga, Real je ono što je Dinamo u Hrvatskoj, nitko u Europi nema takav pobjednički mentalitet. Jedino oni, i još na onakav način su ove sezone mogli zaustaviti City.
  • Tom Hanks
    2.7k
    Skål København
  • Majki2111
    2.7k
    Borussia igra dobro. Stabilni su iza. Kompletna su ekipa. Baš natjecateljska. Neće Realu bit lako. 50-50 u najmanju ruku.
  • scooniepenn
    2k
    Slažemo se da se ne slažemo. Sve je na strani Reala. Borussia 5. u Bundesligi, Real premoćan u Primeri. Kvaliteta ekipe i individualno i momčadski na strani Reala, iskustvo osvajanja trofeja neusporedivo. Kažem, nije Borussia bez šansi u jednoj utakmici, ali ni Atletico ni PSG, koje su izbacili u knock out fazi, nisu niti izbliza razina Reala.
  • Yovitssa
    390
    Navijam za Real od svega srca u finalu, premda sam inače fan Barce, ali ljudi moji, to je FINALE LP!!!
    Nema tu favorita, od polufinala već ne igraju novčeki i svatko može dobiti svakoga. Evo, upravo se Borussia muči u prvenstvu, a dogurali su do finala...
  • Mathiasovi Chageri
    1.9k
    Mislim da je vrijeme da osnujem klub navijača "Black Wolves Midtjylland Zagreb 2024" i krenem u sveopću podršku na njihovom twitter profilu od vjernog čopora iz Zagreba.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.