• Jos-Optimus
    461
    Pa PSG koji je totalno neorganiziran ih je mogao nakantati. Samo zato što je finale će biti malo napetije, ali na kraju lagana pobjeda Reala
  • Captain America
    14.5k
    Možda sam i najveći navijač Reala na ovom forumu, ali ne mislim da će Real to toliko lagano uzeti. Kvaliteta, tradicija (43 godine nije izgubljeno finale) i pobjednički mentalitet su na našoj strani, ali... Ovo je jedna utakmica u kojoj je sve moguće. Sjetite se lanjskog finala gdje je City bio i veći favorit pa je tek trenutak genijalnosti Rodrija donio naslov Cityu.

    Vjerujem u naslov i da će u partnerstvu s danskim klubovima koji nemaju lava na grbu nama donijeti toliko sreće, ali pušem na hladno.
  • Mlađi referent
    11.1k
    Kaj se cimate, 6:0 za Real, idu četiri do poluvremena da ostalih 45 samo slavimo ulazak u playoff
  • Paggini
    8.2k
    Na kraju nam se najbitnije sve posložilo, pa što ne bi i dansko prvenstvo i LP finale.

    Hala Madrid, za kralja i krunu!
  • Progressive overload
    63
    Ma Modrić će potegnuti u finalu, ne želi imati teži put za LP sljedeće sezone.
  • dumitrumitu
    692
    Ne volim Real ali morat ću navijati za njih.
  • Kujtim Shalla
    2.2k
    haha akav crni Frank jbt,di njega izvuce :lol: nema sanse da Dobiju Kopenhagen vjeruj. Razbit ce ih fck. Ali se mislim da su se mnogo zajebali sto potchenjuju Nordsjælland . Po meni i vecinu ovdje oni igraju najljepsi nogomet. I mogu sjebat Kopenhagen u zadnjem kolu. Ima da bude ludnica
  • Droljo
    5.5k
    za kralja i krunu!Paggini

    Jel se ne veli za kralja i otadžbinu? :snicker:
  • Dzgšb
    322
    Dobre vijesti Aek popušio ,kolo do kraja ode trofej neće nas moći zapasti u drugom pretkolu
  • Li d1986
    82
    Evo Brondby pobijedio...po meni vrh..imaju najlaksi raspored
  • Pesca90
    30
    Kakav je taj Suzuki iz Brondbya sto je zabio gol danas,jeli to potencijalno materijal za nas,za vas koji pratite to područje?
    Slavia dobila Plzena,ali vjerojatno im je to pirova pobjeda.
  • don
    2.3k
    ajmo crveni

  • dumitrumitu
    692
    Jel ima negdje stream za večerašnju utakmicu Kopenhagen-Midtjyland
  • modri-kibic
    21


    Na Sofascore piše da prenosi Sportklub 2, vjerojatno ćeš imati na Sportiju ako imaš acc i sredstva za baciti kladu uživo.
  • Neki tip
    19.6k
    Jbt zvučimo svi ko pasionirani kladitelji s ovim pobožnim praćenjem danske lige.. :lol:

    U zadnjih par tjedana znam raspored tekmi u 1. danskoj, međusobne omjere, slabe točke, zbog znatiželje ponešto o klubovima, gradovima, navijačima svih uključenih u trku za naslov, van svake pameti.. :monkey: :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.