• Mrvica
    3.4k
    Normalno da bolesnici neće ni slova napisati o Marku jer je sve suprotno od onoga šta oni predstavljaju. Pisat će o debilčini sa krunom od trnja koji pjeva da je prošao kroz pakao il neki k***c a ustvari nema ni pojma koji je spol a o prolaženju kroz nešto da i ne govorim. Nisam ni očekivao ništa drugačije od tih jazavčina.
  • ElektricnaInfluencija
    215
    Dragi dinamovci, Purgeri, svi koji to jeste ili koji se tako osjećate, sretan vam 13. svibnja! Događaj koji simbolizira početak procesa stvaranja samostalne Hrvatske. Hvala svim braniteljima koji su dali život za Lijepu Našu.

    135.jpg
  • Kujtim Shalla
    2.3k
    Dobro jutro svima vama koji vole Dinamo ,ovog najljepswg ponedeljak u godini. Ovdje u Dk sunce , i Dinamo šampion. Teska dva vikenda iza mene, preselili radnji na novu lokaciju. Dosta blize doma ,i danas naposao pješaka ,znacka dinama za reverom. Ugodan dan svima drago zonaši
    Voli Kujtim :heart:
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Dobro jutro svima, nadam se da će i večer biti dobra jer danas idemo po majstoricu. Naprijed FD.
  • Paggini
    8.5k
    4b7SlUd.jpeg

    Ugodna kavica za sveti dan i dupli kombo domoljublja!!!
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Gdje si šalicu nabavio, odlična je, baš paše uz majicu.

    Ja se nadam da će Thompson barem još jednom zapjevat na Maksimiru, ili na proslavi naslova ili održat koncert.
  • Paggini
    8.5k
    ↪Paggini Gdje si šalicu nabavio, odlična je, baš paše uz majicu.dinamo u srcu

    https://svijetmajice.com/thompson-salica/

    Kupovali direktoru pa si pola ureda iznaručivalo, krkanski je dizajn al digne tlak ovim krčmarskim ljevičarima u firmi pa mi je draga
  • NitkoBitan
    13k
    https://www.facebook.com/share/p/yL9c7BiF4aa376LV/

    Nije ni cudo da su Istra i Kvarner regije koje su izbacile najmanje reprezentativaca :yikes:
  • Kepec
    5.1k
    Evo samo da vas obavijestim da sve one padeže i rodove koje ste učili u predivnom hrvatskom jeziku možete zaboraviti.

    Ovogodišnji pobjednik Eurovizije još prije je objavio video njega (samog) iz lifta, što je jedan portal prenio ovako: "Nemo su zaplesali na hit Baby Lasagne, "Rim Tim Tagi Dim", a zabavni su video objavili na svom TikTok profilu. Pobjednici ovogodišnjeg Eurosonga, Švicarci, otplesali su na pragu dizala poznati ples Baby Lasagne i zahvalili našem predstavniku na pjesmi."

    Ja osobno nemam ništa protiv nikog, svatko živi svoj život i neka bude kaj želi bit, ali koliko god se trudio nije mi jasno kako da se nekome obraćam u množini ako se radi o 1 (jednoj) osobi. Zar je obraćanje iz poštovanja nekome sa "Vi" postalo jednako kao obraćanje nekome jer je nekog trećeg roda?
  • Captain America
    14.6k
    Tog čobana je ko pobjednika Eurosonga dočekalo manje ljudi nego mene po povratku s terenske nastave u Novom Vinodolskom u 3. osnovne.
  • Efes Pilsen
    7k
    Meni je vece iznenadenje docek s takvog "natjecanja" nego da narod Svicarske apsolutno boli kurac sta taj ili to ili sta li vec radi nakon nastupa u showu.
  • flexXy
    2k

    Mogli bi realno odradit derbi padel sa Ferrom i Livajom :lol:
  • nemapredaje
    2k


    Vidim ne gledaš Netflix
  • Kepec
    5.1k
    gledam, normalne stvari.
  • nemapredaje
    2k


    Nažalost, sve manje i manje je sadržaja koji ne gura woke agendu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.