• Twisted1
    174
    Da, baš sam nedavno išao gledati ekipe s najmanje skupljenih bodova. Radnik Velika Gorica je u sezoni 93/94 imao 8 bodova nakon 34 kola, ali se tada još za pobjedu dobivalo 2 boda. Tako da je trenutni rezultat Rudeša i rekord.
  • Dino
    2.3k

    Petkovic ima fakat finu placu, samo je malo ironicno da Livaja ima vise od njega koji na cetiri fronta (HNL, kup, ECL, repka) dominira.
  • Eduardo
    17.8k
    nadam se da više nikad neće vratiti u HNL.
  • jedan u nizu
    6.4k
    U Denis podcastu, gdje su gosti bili Olivari i Josip Kvasina su se dotakli i tema u HNLu.
    Kaze Kvasina da su jucer na nekoj hajduckoj stranici izbacili place igraca Hajduka za 2023 godinu. (preko FINAe)

    Kalinic igra za 639k eura neto
    Livaja 1,4m eura

    Ne uzimam to zdravo za gotovo, ali ako ima trunke istine, ovo nije normalno
  • The Undertaker
    4.3k
    To su službeni podaci sa Fine. Nema tu neto i bruto jer su igrači obrtnici tj. samostalna sportska djelatnost pa im sve (bruto) sjeda na račun obrta. Cifre su i veće. Imaš na prethodnoj stranici link na izvode.
  • jedan u nizu
    6.4k

    samo prenosim ono sto je rekao.
    Vidio sam da je netko pisao, ali nisam otvarao jer je komentar ispod bio da su to podaci za 2022. godinu, a ne 2023.
  • Captain America
    14.5k
    hajduckoj stranicijedan u nizu

    "Doli udruga Naš Hajduk", inače najbolja grupa koja njih prati :lol:
  • NitkoBitan
    12.9k
    su službeni podaci sa Fine. Nema tu neto i bruto jer su igrači obrtnici tj. samostalna sportska djelatnost pa im sve (bruto) sjeda na račun obrta. Cifre su i veće.The Undertaker

    U te cifre nisu uracunate samo place koje primaju iz klubova, dakle place sigurno manje od toga. Marketinske akivnosti, sponzorstva...
  • The Undertaker
    4.3k
    Nisam baš siguran. Mislim da tu mogu ući samo prihodi od onoga za što si registriran tj. od sportske djelatnosti. Ne mogu ulaziti prihodi od npr. najma kafića ili slično ali mogu, recimo, premije iz reprezentacije.
  • The Undertaker
    4.3k
    Meni je jasno da Livaja i Petković imaju dobru lovu ali tko i zašto daje tolike pare Kaliku, Kulenoviću, Nikoli Kaliniću, Bišćanu itd... je veliko pitanje.
  • jedan u nizu
    6.4k
    Za Livaju i Krovinovica pise Pretežita djelatnost subjekta je 9319 - Ostale sportske djelatnosti (R - UMJETNOST, ZABAVA I REKREACIJA).

    Za Kalinica pise Pretežita djelatnost subjekta je 9311 - Rad sportskih objekata (R - UMJETNOST, ZABAVA I REKREACIJA).

    Jel moguce da rad sportskih objekata znaci da na neki nacin zaraduje od Hajduka preko 'sportskog' objekta, ili neki drugi oblik place, a da nije 'placa' nego da ima neki udio, vlasnicki dio necega poput ugostiteljskog dijela na stadionu ili slicno.
    Kao igra za 1 euro, a zaraduje od dijela prodanog preko ugostitelja na stadionu.

    Mislim, sad karikiram, ali sigurno da Hajduk na razno razne nacine prikriva i trazi rupe u zakonu da ostanu 'cisti'.
  • NitkoBitan
    12.9k
    Kak god, da je u Dinamu ovakva situacija vec danas nevecer bi izasao u SN ili Germanijaku clanak o "mazanju" navijaca. Mora se odrzat narativ da se igraci u Hajduk vracaju zbog "ljubavi".

    Eto dat cu im ideju za naslov... "Vratili se za 1 euro mjesecno, a biljeze rekordne godisnje prihode? Ekskluzivno otkrivamo sto se skriva iza akcije "1 euro"."
  • Ivdzo11
    3.1k
    Što ih je Sopić izrotirao, Pjaca, Fruk, Pasalic klupa
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.