• Sajla
    3.5k
    U zadnjih mjesec dana odigramo 5 tekmi gdje apsolutno dominiramo, ali nas realizacija muči i drhti se do kraja. Onda dođe ona najvažnija tekma i odigramo loše, ali zato od 3 udarca, 2 uđu u gol.Mlađi referent

    to mi se cijelo vrijeme motalo po glavi, zato sam i na predictoru napisao da ih dobijamo 1:4, mislio sam da će nam se otčepiti i da ovu utakmicu sve ulazi. tak je i bilo, samo smo složili manje šansi nego sam mislio. ;)
    prvih pet dana nakon vikenda je najteže - kako dočekati subotu i Osijek? cijelu noć adrenalin šora.....
  • Blueshadow86
    964
    Kakav panj ovaj Selahi... ni tata mu ovako ne bi oprostio drugi žuti karton, a on poslije toga ima obraza onako bahato izaći s terena da se napravi izmjena. Vratilo mu se na kraju puno gore nego da je dobio crveni - popušili su tekmu. :point: :ok:
  • marcio amoroso
    32.5k

    Selahi je bahat, ali je jako dobar igrač.
  • Blueshadow86
    964
    Na stranu sada to, dobar je igrač, ne sporim to, ali ovdje je riječ o njegovom ponašanju i karakteru.
  • Gelipter
    3.5k
    Doktore, slabo sam spavao, ponedjeljak je, a ne mogu ni trenutka skinuti osmijeh s lica, što mi je?
  • Doktor Kunić
    2.5k
    Doktore, slabo sam spavao, ponedjeljak je, a ne mogu ni trenutka skinuti osmijeh s lica, što mi je?Gelipter

    Imate plavu groznicu. Većina ljudi prijavljuje iste simptome. Javlja se svake godine u ovo doba proljeća, a pretpostavlja se da bi mogla trajati do oko 1.6. Najbolji lijek je točena piva i šetnja do Maksimira.

    S poštovanjem, dr. Kunić
  • Gelipter
    3.5k
    Zahvaljujem na odgovoru, no nadam se da ipak nije izlječivo.

    Čekam još drugo mišljenje doktorice Kulenović.

    Srdačno,
    Lijep pozdrav!
  • Doktor Kunić
    2.5k
    uz plavu groznicu u 6om mjesecu bi mogli dobiti i vatreno ludilo! Biće lom! Živjeli.
  • Ijayi Atiemwen
    557
    se moze di pogledat utakmica ponovno?
  • Gelipter
    3.5k
    samo treba nastaviti s terapijom, iako kak je netko ranije napisao, nakon svih ovih šokova i rollercoastera ove sezone, Euro će biti samo bonus, za ono malo živaca kaj će ostati.
    Živjeli!
  • Sibirski plavac
    1.4k
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/dinamo-je-real-madrid/129305

    "Da, reći će neki, imao je Dinamo ove sezone i puno sreće, puno golova u zadnjim minutama, u nadoknadama, puno preokreta. Možda, ali imao je nešto više od sreće i nešto što sreću mora isprovocirati. Imao je i ima taj pobjednički DNK, ta 'realovski' mentalitet. Koji se ne kupuje, nego se stvara i razvija godinama. I, još je jednom Dinamo poslao poruku konkurenciji, Rijeci i Hajduku. Imali ste ove godine najveću priliku, imali ste Dinamo ranjivi nego ikad, imali ste bodovnu prednost, imali ste već ruke na trofeju. Ako niste uspjeli sad, kad ćete? Prvenstvo se ne osvaja u derbijima, ne osvaja se ni u malim utakmicama. Prvenstvo se osvaja u maratonu od 36 kola, kroz 10 mjeseci! A tu je ova 'maksimirska zvijer', ovaj kenijski dugoprugaš, ovaj Real Madrid još uvijek najjači."
  • Mali Zeus
    9.8k
    se moze di pogledat utakmica ponovno?Ijayi Atiemwen

    Hrti.
  • Mali Zeus
    9.8k
    A ovi dole nakon derbija u prosincu slavili naslov praktički. :lol:
  • Twisted1
    151
    "Zbog ograničenih autorskih prava sadržaj nije dostupan"
  • Mali Zeus
    9.8k
    Imaš profil na stranici?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.