• Sajla
    3.5k
    U Pravilima Nogometne Igre na stranici 106 piše "Bilo koji igrač koji naleti na suparničkog igrača u pokušaju borbe za loptu, s prednje, bočne ili stražnje strane, koristeći jednu ili obje noge te prekomjernu silu ili ugrožava sigurnost suparničkog igrača, počinio je težak prekršaj."
    Stranica 175:
    "Težak prekršaj
    Klizeći start ili borba za loptu pri čemu je ugrožena sigurnost suparnika ili se koristi prekomjerna sila ili brutalnost; kažnjava se isključenjem (crvenim kartonom)"
    Stranica 101:
    "Opasna igra
    Opasnom se igrom smatra bilo koji potez pri pokušaju igranja loptom koji ostavlja mogućnost ozljede (uključujući i ozljedu samog igrača) te koji spriječi suparničkog igrača u blizini da igra loptom zbog straha od ozljede"

    Koljeno naprijed se po meni uklapa u ove definicije (osim ako se radi o okomitom skoku na loptu gdje će prije igrač naletjeti na golmana nego obrnuto). Bilo je primjera gdje su se posvađali igrači iste momčadi i dobijali kartone, ne znam bi li bio nekakav presedan da se nekoga isključi jer je svojom neopreznošću ozlijedio svog suigrača.
  • Zagi
    5.2k
    Ako po PNI ovo nije crveni jer se radi o suigračima, da to naš golman napravi volio bih da ga klub samoinicijativno odmori 3-5 utakmica.
  • Dinamosaur
    977
    Sad ovako iz glave ne mogu se sjetiti brutalnijeg starta na nekog igrača u HNL-uEduardo


    Iz ove sezone, meni pada na pamet onaj volej Šarlije u Ercegovu glavu.. Dost brutalan udarac al samo žuti za Šarliju
  • immerwieder
    1.2k
    "Dok postoji matematička mogućnost, postoji i nada."
    baš sam naletil na izjavu, prejadno čak i za njih
  • jedan u nizu
    6.1k
    Klasicno pumpanje cijena pred kraj sezone, pogotovo nakon tekme gdje je zabio dva gola.
    Pogotovo kada postoji opcija da ga kupi Dinamo.

    Mislim, da se razumijemo, sasvim razumljivo s njihove strane. Znas da imas igraca u izlogu, i zasto ne pumpanjem interesa pumpati i cijenu.
  • Oluja
    3.7k
    ovo uopce nije jadno nego sa sportske strane jedino ispravno.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Jbt gdje oni nalaze ove suce?
    Ovaj siromah šta sudi magarad-varaždin (prvi put ga vidim) je zalutao u suđenje.

    Čovjek jedno 5-6 očitih grešaka od kad gledam, na obje strane. Jednostavno ne zna...
  • don
    1.8k
    kako neki igrači imaju zavidno loš nogometni IQ... Mitrovski..

    hajduk kriminalno loš.
  • Neron53
    303

    Ako se pola Europe slaze da je mali jebeni potencijal, 4 do 5 miliona je vrhunski posao i iz Dinamo ide za najmanje 15 milja.
    Usporedimo tu cifru sa (navodno) 10ak milja koliko se spominjalo oko Rukavine i dolazimo do zakljucka da za Matkovica to nije previse.
  • Hnlovac
    231
    Atomski Hajduk :strong:
  • Paggini
    7.1k
    Svi skupa kolektivno možemo žaliti što se danas igra najbitnija utakmica sezone pa nas je HRT morao odvojiti od ove ljepotice na poljudu
  • NitkoBitan
    12.3k
    Vise inicijative ima 16godisnjak u nocnom klubu od danasnjeg Hajduka. Varazdin ne mogu krivit, oni bi bod potpisali.
  • jedan u nizu
    6.1k

    pa iskreno, mali je odigrao nekoliko dobrih utakmica, jos je prerano za suditi, barem po meni.
    Dobar je, i ima potencijala i jako je mlad. Moguce je da vrijedi 5mil.
    Ali eventualno nekom klubu poput City-a, Uniteda, Chelsea i sl, koji si mogu priustiti 5mil za talenta koji se mozda nece ostvariti.
    Za dinamo je 5mil puno previse za jednog igraca koji je tek potencijal.

    Ja sam se referirao vise na tajming takvih objava i klasicni nacin pumpanja cijena nakon utakmice gdje je zabio 2 gola.
  • Captain America
    14k
    Svi skupa kolektivno možemo žaliti što se danas igra najbitnija utakmica sezone pa nas je HRT morao odvojiti od ove ljepotice na poljuduPaggini

    "Psi na zadatku" odradili posao.

    Za dinamo je 5mil puno previse za jednog igraca koji je tek potencijal.jedan u nizu

    Marić je spomenuo izlazak iz okvira ako se ukaže prilika za kupnju top talenta. Sad je na njemu i suradnicima da procijene može li Matković biti novi Rog.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.