• emilperska
    3.1k
    Bjelica slobodan od lipnja.. Kicker objavio..

    Nenade vrijeme je..
  • rioda
    2.6k
    Ozljedu ligamenta koljena i mjesec i pol neigranja Petkovića prije toga si zaboravio?
  • Mihaljević
    8.2k
    Po tvome onda i Jakir ima uspješnu europsku sezonu.
  • Danko
    597

    Bio je spreman za tu utakmicu.

    Edit, iz novinskog članka taj dan;

    "No, Topić u prvih 11, zapravo, jasna je poruka Igora Bišćana svojoj dvojici udarnih napadača, Josipu Drmiću i Bruni Petkoviću. Poruka da nitko nije nezamjenjiv"
  • Mlađi referent
    10.7k


    Naravno da nema, ali ti imaš problem s kvantificiranjem rezultata

    Jakirović osim što je kao favorit ispao protiv Sparte nakon vodstva od dva razlike, je igrao ECL, a ne EL. U toj ECL je dobio ponovno iza ušiju od Čeha, a na Kosovu odigrao toliko loše da su ljudi tamo pomislili da je utakmica namještena, aj zamisli te sramote.

    Dinamo ove sezone prolazi grupu kao drugi u ECL te igra 1/16 finala, dakle egal uspjehu trećeg mjesta iz EL, uz lakšu konkurenciju. Ergo, nije bio uspješan za Dinamo. Poboljšava stvari prolaskom Betisa, na čemu sam mu već dao priznanje, a to možeš vidit i po upisima u ovoj temi. To je velik korak, ali novim debaklom protiv PAOK-a stavlja pečat na europsku avanturu.
  • Banana 2
    456
    Ovaj roster je neovisno o Jakiru pokazao da je kvalitativno i karakterno slab. Svaki debakl ove sezone je prvenstveno njihova krivica.

    Jakirov problem je bila loša igra donedavno, ali ta se kritika ionako nikada nije odnosila na Europu.
  • Mihaljević
    8.2k
    Ako je 21/22 uspješna, uspješna je i 23/24 zbog proljeća, ako ćemo gledati financijski sezona 22/23 je uspješnija od one europske 20/21. Puno je tu faktora. Bez obzira gdje igrali i ko bio trener nagodinu, mi se ozbiljno moramo pojačati, sve ostalo je nastavak lutanja.
  • Mlađi referent
    10.7k


    Kako u uspjehu, tako i u debaklu, ne može se izbjeći odgovornost trenera. A pogotovo ako ti se nešto od toga događa kontinuirano, a nama se događalo.

    Neovisno o tom, meni čak ova rasprava o Jakiru i nije toliko bitna, baš kako je rekao @mali M drago mi je da je Zajec imao hrabrosti napravit to kaj je napravio i nadam se da su crni dani iza nas s Jakirom. Mene je samo zanimalo kako smo došli do toga da mi de facto nemamo uspješne sezone. Ok, ako je to standard kojim ćemo mjerit, onda Jakir bez prolaska grupe LP iduće godine isto nema rezultat.

    Ako je 21/22 uspješna, uspješna je i 23/24Mihaljević

    Pričaš o dva različita natjecanja

    ako ćemo gledati financijski sezona 22/23 je uspješnija od one europske 20/21.Mihaljević

    Ne vjerujem da netko tako gleda
  • Peškaman
    2.6k
    Kakav je pečat na Europu Bišćan ostavio nakon ispadanja od AEKa?
    Nenad Bjelica pa tri mjesta prazna,onda se mogu ostali poredat.
    Čovjek je u igri za dvostruku krunu koju nismo osvojili zadnje dvije godine,igrao osminu finala europskog natjecanja,a pola ljudi se nada otkazu i u slučaju pozitivnog ishoda sezone.
  • Mlađi referent
    10.7k
    Nenad Bjelica pa tri mjesta praznaPeškaman

    S obzirom da je Bjelica ispao u grupnoj fazi LP, i nije ušao u četvrtfinale EL, on je bio neuspješan. To je logika kolege Mihaljevića
  • Banana 2
    456
    Kako u uspjehu, tako i u debaklu, ne može se izbjeći odgovornost trenera. A pogotovo ako ti se nešto od toga događa kontinuirano, a nama se događalo.Mlađi referent

    Događa se u kontinuitetu neovisno o Jakiru. Dakle, slijedom ikakve logike glavni krivac mora biti u onom faktoru koji se ne mijenja.

    Neovisno o tom, meni čak ova rasprava o Jakiru i nije toliko bitna, baš kako je rekao mali M drago mi je da je Zajec imao hrabrosti napravit to kaj je napravio i nadam se da su crni dani iza nas s Jakirom. Mene je samo zanimalo kako smo došli do toga da mi de facto nemamo uspješne sezone. Ok, ako je to standard kojim ćemo mjerit, onda Jakir bez prolaska grupe LP iduće godine isto nema rezultat.Mlađi referent

    Da. U suprotnome se samo vrtimo u istome mjestu ili ne daj Bože i nazadujemo. Valjda ćemo uspjeh suditi po rastu kluba i europskih rezultata. Bio bi red da već jednom prezimimo u LP, ali nakon Marićeve presice bojim se za sljedeću sezonu.
  • Mlađi referent
    10.7k
    Ok onda, pošteno

    Standardi su postavljeni
  • Zagi
    5.1k
    Standardi su postavljeniMlađi referent

    Koji? Samo u slučaju proljeća u LP je uspješna sezona , a u protivnom ruši struku iz temelja?
    Tim razmišljanjem nas čeka kružni tok skoro kao ovaj tovarski.
  • Banana 2
    456
    Pa pogotovo je sada to jedini normalan standard kada više nema ispadanja u niže natjecanje nakon prve faze.
  • Mlađi referent
    10.7k


    Pa bar bi od tebe očekivao shvatit da sam sarkastičan. :smile:

    Za 6 mjeseci ćemo vidit kako su se standardi promijenili i Jakir će na neku foru svejedno bit uspješan s istim ili slabijim uspjesima od njegovih prethodnika. To će pisat ovi ljudi koji sad svim srcem brane Jakirovića, a praktički osporavaju sve uspjehe prije
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.