• Mlađi referent
    10.7k
    Pod tim mislim ako bude igrao na X i spuši bezveze gol u 90. minuti.Paggini

    Ali je pitanje kako definirat “igranje na X”. Promjena na četiri? Defanzivniji WB? Sučić niže na terenu?

    Za mene, nijedno od toga, već ono kaj je Hajduk napravio na Maksimiru u prosincu. S obzirom da 100% nećemo tako izaći, uvijek će bit podjela oko toga jesmo li došli na pobjedu ili na X. Ako budemo sterilni, neovisno o tom kaj pokušavamo napadački igrat, reći će se da smo došli igrat na X.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ovako bi ja:
    Nevistić- Max, Theo, Perković- Gabriel, Sučić, Mišić, Baturina, Vidović- Petko, Kule

    Ovako će vjerojatno Jakirović:
    Nevistić- Max, Theo, Rile- Špika, Sučić, Mišić, Baturina, Vidović- Petko, Kule
  • Peškaman
    2.6k
    Nama je realno dovoljan i X ,naravno da bi svako volio pobjedu.
    Bolji međusobni omjer na našoj strani,njima je realno teži raspored gdje idu u goste Varaždinu i posebno Osijeku.
    Zašto napominjem Osijek,i u najboljem slučaju za Osijek,dobiju Lokomotivu,na +4 su od nje(ovo kolo).
    Iduće kolo,Lokomotiva ide na Rudeš,a mi igramo kući s Osijekom.
    Našom pobjedom nad Osijekom (računajući da će Loksa dobit Rudeša) stavljamo Osijek na +1 od Lokse.
    Sljedeće kolo Osijek kući dočekuje Rijeku,borba za 4. mjesto na domaćem terenu gdje su se mučili i Hajduk i Dinamo.

    Naravno,njima je još tu i VŽ u gostima koji nije nimalo bezazlena ekipa,kao što nama slijedi gostovanje protiv SBa,neugodno prventsveno zbog terena.
  • Eduardo
    17.6k
    Ovako bi ja:
    Nevistić- Max, Theo, Perković- Gabriel, Sučić, Mišić, Baturina, Vidović- Petko, Kule

    Ovako će vjerojatno Jakirović:
    Nevistić- Max, Theo, Rile- Špika, Sučić, Mišić, Baturina, Vidović- Petko, Kule
    marcio amoroso

    Ja nekako vjerujem da Špika neće startati. Mogao bi RPG krenuti na njegovom mjestu. Čak se bojim da bi Jakir mogao ziheraški krenuti sad kad ne moramo ganjati pobjedu pa bi trojica u zadnjoj liniji mogli biti Max, KTC i Rile, a na WB Perković i RPG umjesto Špike i Vidovića.
  • Zagi
    5.1k
    Gotovo svi guraju RPGa u prvu. Logično, odličan je i smatramo da bi bez problema zaustavio Pjacu koji je jedna od ako ne i glavna Riječka udarna igla.

    Ali RPG nije igrao minute od ozljede što sugerira da na neki način nije spreman.

    Kada Jakir na presici kaže da su svi na raspolaganju (osim Perića i Emrelia) rekao bih da i nije baš potpuno iskren. To mi je ok. Zašto olakšati suparnicima pripremu?
  • M94
    511
    Sve osim pobjede Dinama je iznenađenje.
  • Blueshadow86
    963
    Živo me zanima postava, a još više formacija s kojom ćemo istrčati u nedjelju. Hoće li se držati uspješnog recepta sa 3 iza i 2 naprijed ili će se vratiti sa 4 iza i jednom špicom... :chin: Bumo vidjeli.
  • don
    1.8k
    slazem se, RPG ce gotovo sigurno startati jer je sigurno oporavljen od ozljede a proslu tekmu je preskocio kako Jakir kaze zbog taktickih razloga a to je da ga se ne stavlja protiv Varazdina na wing beka sto i ima smisla jer se radi o vise defanzivno orijentiranom igracu, iako ima i zavidne ofenzivne vrline.

    Ali RPG nije igrao minute od ozljede što sugerira da na neki način nije spreman.Zagi

    Kada je rijec o ovakvoj laksoj ozljedi, ne trebaju ti utakmice da bi se oporavio od ozljede i bio spreman zaigrati vec dovoljan broj odradjenih treninga, a RPG je u punom treningu od mislim prošlog tjedna u utorak.
  • Zagi
    5.1k
    Kada je rijec o ovakvoj laksoj ozljedi, ne trebaju ti utakmice da bi se oporavio od ozljede i bio spreman zaigrati vec dovoljan broj odradjenih treninga, a RPG je u punom treningu od mislim prošlog tjedna u utorak.don

    Možda.
    Ja mislim da Jakir skriva karte, a Sopić nek si misli tko će startati.
    Živi bili pa vidjeli.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Otkud to da je ako istrčimo u 4-2-3-1 znak da idemo na X? Veze s vezom nema. Ako igramo u 3-5-2, volio bih onda da zadnja trojka bude Rile-KTC-Perković, a da desni bočni bude RPG. Lijevo može ostati Vidović.
  • rioda
    2.6k
    Bez obzira na sastave u ovoj utakmici, baš bih volio vidjeti punih 90 minuta dvoboj Pjace i RPG-a na krilu :grin:
  • hardek
    1.4k
    Mislim da će ovako i biti. Nešto slično kao i protiv tovara u kupu, braniti ćemo se u 4-4-2 a napadat sa 3-4-1-2

    Edit: Najveći upitnik ostaje da li će se Jakir opet odlučiti za Ademija u derbiju
  • Teofil Kateran
    872
    Mislim da je Jakir protiv Varaždina RPG-a čuvao za Rijeku jer je sigurno svjestan šta on donosi prvenstveno defanzivno, a to će biti izrazito bitno.
  • Kaj je
    220
    Tko u ovoj sezoni nije pokupio nešto što će vući do kraja života, taj nije ni pratio ozbiljno.veselko tenžera

    Ne želim zvučat patetično, ali moram priznat da tekme s Rijekom u meni bude posebne emocije. Neću zaboravit za svoga života 11. mj 2023. godine. Ležim na odjelu za tumore na Rebru, čekam operaciju života, život mi lagano već nije imao smisla, tu nedjelju igrali smo s Rijekom, jedino veselje te nedjelje u bolničkoj sobi predstavljalo mi je čekanje te tekme. U sobi nas je bilo 3, ( svi Purgeri :D ) i svi smo onako izmoreni molili, osim zdravlja, za Dinamo koji je tada bio znamo u kakvoj situaciji. Ali svi smo se složili u jednom - bit će to dobro, bit ćemo prvaci!! Izvukli smo tada 2:2, sada opet idemo na Rijeku, ja sam na kraju pobjednik u svojoj borbi, a to će, vjerujem biti i Dinamo, od tada za mene tekme s Rijekom nisu "još jedna tekma". I tada je samo pozitiva prštila iz mene, a kako neće sada. Ajmo Dinamo!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.