• Praskaton
    1.8k

    Nebi se cudio da se vratimo igri s jednim napadacem i cetiri pozadi.Nadam se da ostajemo na ovim postavkama kao do sad i tko god istrci taj dan da ce bit na maksimumu.

    S obzirom na poraz od Lokosa,vjerujem da ce Rijeka krenuti otvoreno nemaju sta čekati.Prosli susret su isli po bod pa su prosuli sve u nadoknadi.Sopic nije takva kukavica i neznalica da to ponovi.

    To nam bas i ne ide u prilog al nadam se da cemo bit na nivou i znati odgovoriti.
    Koliko smo samo imali "utakmica sezone".Al ova je ta.Pukovnik ili pokojnik.
    Kao sto banner kaze hrabro Dinamo
  • nemapredaje
    2k


    Kaj nam ne ide na ruku? To kaj Rijeka mora ići na pobjedu?

    Naprotiv, to nam baš paše.
  • Tongo Doumbia
    2.3k
    Rekao sam ne komentirati ništa do utakmice, ali ne da "đavo" mira.

    Prvo smo, što je zdravorazumno i jasno, tražili kiks Rijeke kod Lokomotive. Dogodio se, pali su bez ispaljenog metka i moglo je biti više od 3-1. Da su pobjedili, jebi ga, jezičac na vagi bi bio na njihovoj strani.

    Cijela godina bez poraza (osim u Maksimiru), igra bez igre i pobjede golovima stopera, golmana i valjda pomoćnih trenera. Zamislite sad, da su na sve to, još maznuli i najveću minu prvenstva (koja je nama uzela 5 bodova u par tjedana) u gostima, pa ne bi bilo baš ugodno.

    Ovako su izgubili, prizemljeni su. Pokazali su da pucaju pod pritiskom i da su jaaako nestrpljivi, te baš to može biti prevaga na naš mlin.

    S druge strane, naša iskusna momčad, zna igrati na rezultat, u sjajnom "modeu" posljednjih mjesec dana. Više smo bili ranjivi kad smo mi morali ići na sve ili ništa, nego kad imamo balans, to je svima jasno.

    Tražili smo ovo, svi zajedno. Nemojmo sada, s oproštenjem, jesti govna, jer će eto oni navaliti na nas. Prvi smo, idemo se tamo nadigravati. U Zmajevo gnijezdo. Isto ono gnijezdo, gdje su Bjelko, Krznar i Čačić išli doma sa plusom od četiri, pet. Korak po korak!
  • Nemrem igra Dinamo
    624
    Momentum je na našoj strani, ušli smo u seriju, imamo igru i konačno stvaramo prilike, o atmosferi u i oko kluba da ne govorimo. Igrači se mogu fokusirati isključivo na igru i napaljeni su do jaja svi do jednog. Nema šanse da ovo ispustimo iz ruku, mi znamo kako se osvajaju prvenstva!
    Čak mi i Jakir djeluje u zadnje vrijeme kao da zna kaj dela i da može posložiti taktiku. Za razliku od Sopića koji pokušava nabrijati atmosferu, ali vidjelo mu se na licu da je shvatio kako je svoju priliku izgubio nakon jučerašnjeg poraza...
    Idemo hrabro naprijed, po novu pobjedu :strong:
  • Jurki
    8.7k
    IMG-0238.jpg


    Hvala velikim Dinamovcima koji su glasali da ne vjeruju u novi naslov prvaka. :clap:
    Vjeroval sam da bumo prvi i kad smo se sjebali protiv Varazdina, jogurta, kad nas je Loksa unakazila.
    Ove sezone sam ostaril valjda pet let.. zgubil zivaca ko nikad, pocel me jebati visoki tlak.
    Ali nisam nikad prestal vjerovati da bumo prvi. Pogotovo sada kad smo u naletu. Pogotovo sad kad imamo sve u svojim rukama, kad ne ovisimo o jogurtu, kmecavcima sa kvarnera. Kad ne ovisimo o pomoci Lokse, cekanju top izdanja Gorice na Rujevici.
    Ovaj naslov prvaka nem slavil u inat fritulasima.. ili onima sa juznog ili sjevernog Jadrana.
    Proslavil ga bum u inat dinamovcima koji ne vjeruju u nasu titulu. I to ko nikad do sad.
  • Infinity
    15.2k
    Stvarno mislis da je to kliknuo neki navijac Dinama, a ne uljez na Zoni? Bilo ih je koji su pisali po forumu, a ovih koji citaju i klikaju kontru na svim mogucim anketama sigurno ima.
  • Kepec
    4.8k
    Ja svaki put kad vidim da netko stavi da vjeruje u poraz Dinama ili ne vjeruje u titulu imam 3 jednostavne teorije:
    1) prst je pobjego i slučajno stisnuo krivo
    2) imamo dežurnog tovara/riječana koji unakazi ankete
    3) slavonac nam se vratio u sjeni ankete
  • Jurki
    8.7k
    mozda je jedno mozda je drugo.
    Ali s obzirom kaj sam sve mogel procitati od srpnja i poraza doma od tovara.. jebiga nebi me nist zacudilo.
    Drhtali su mnogi od atomskog ajduka... potpisivali kapitulaciju a jos je jesen bila jako daleko..
    Rista kak god da je.. ja bum ovu titulu posvetil tom 1% kaj su glasali kak su glasali.
  • deda
    28k
    Ima uvijek i coprnjaka koji pile naopako za sreću. :lol:
  • Krizy
    36.3k
    Ima svega navedenog, a vjerojatno i nekima idu na k ova pitanja :lol:
  • MarK
    231
    Ovo je utakmica na ispadanje. Ove sezone imamo ogromno iskustvo dolaska na takvu utakmicu sa ugodnom prednošću i oba puta smo ušli kilavo i osramotili se. Jakire i ekipo molim vas krenite fajterski od prve minute pa kako završi. Još jedan posrtaj po starom receptu ne želim proživljavati. Unaprijed hvala
  • Jurki
    8.7k
    Ima svega navedenog, a vjerojatno i nekima idu na k ova pitanja :lol:Krizy

    Daj naj me.. ovakva pitanja su u rangu dal volis svoje roditelje. Da ili ne.
    Nadam se da se ne javil neko sa izjavom.. pa ima djece bla bla bla..
    zna se tocno na kaj mislim.
  • veselko tenžera
    1.3k
    zgubil zivaca ko nikad, pocel me jebati visoki tlak.Jurki

    Hahahahhahahaha, to @Jurki care, to je pravi navijač Dinama!!! Tko u ovoj sezoni nije pokupio nešto što će vući do kraja života, taj nije ni pratio ozbiljno. Čir na želucu, tlak, tikovi, klasični PTSP, tek ćemo u godinama pred nama skupljati posljedice sezone 23/24.
  • Jurki
    8.7k
    nije tema.. i jbg ne sluzi mi na cast.. ali sam odlucil.. nakon zadnjeg kola dobiti sindrom klasicne bolikurcine kaj se tice lipnja i Eura. Dosta je bilo sekiranja za ovu sezonu.
    Hocu duplu krunu.. ispod toga ne priznam nist.
  • mali M
    3.5k
    Probat sa jednom špicom pa bati & gabi iza. Šteta bi bilo ne iskoristiti momentumDroljo

    Droljo brate, izjaviš da bi bilo šteta ne iskoristiti momentum i onda bi promjenio formaciju. Rotiraj igrače sukladno protivniku ali ne mjenjati nešto što nas nosi do titule...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.