• dBK
    57
    Možda nije prava tema, isprike unaprijed...ima li dobra (stručna) duša za izbaciti jedan lijepi, jednostavni d za preslikati na moje staro izmučeno tijelo:grin: . Odavno je ideja, ali nakon HAŠK Građanskih, dok je srca bit će i Croatie, pa nadalje još gore, do OVOG proljeća je uvijek je bilo dvoznačno (npr zastavica oduvijek u autu, ali moraš dodat naljepnicu prekrižene glave da bi se distrancirao od mulja)...nosiš majicu, ali svaku pohvalu moraš promisliti je li "stvarno naš čovjek" ili je "kobasičar", kupiš nešto u službenom shopu, ali znaš da zapravo štetiš, tužno, tužno, ne ponovilo se više...e sad napokon nema dvojbe, veliko hvala najzaslužnijima koji su iznijeli sve, bez patetike, bez njih ne bi bilo ničega...
    Da se vratim na temu, dajte nešto decentno, jednostavno,...hvala unaprijed
  • dBK
    57
    Dečki (i cure) moje...možda je i glupo pitanje bilo prije 11 dana...pa da ponovim, jer nisam stručan po pitanju dizajna, a ni pojedinosti tetoviranja iako ovo neće biti prva...ima li dobra duša šibnuti sliku "d", koju ću odnijeti u salon i reći pucaj ovo...naše slovo, 10-15 cm visine i usklađeno time širine...plan je prazno, malo debljih vanjskih linija, ali bez ispune bojom...razlog zašto pitam konkretan primjer je jer sam ovdje među svojima, pa želim doći u "shop" sa 1/1 prijedlogom crno na bijelo, jer na krajnjem jugu je velika vjerojatnost...znate već čega...
  • javolimtebejako
    657
    odeš kod nekog pravog kvalitetnog tattoo artista i kažeš točno što želiš, i to će ti i nacrtat
  • mali M
    3.5k
    to dečko nije pitao.. neznam zašto je takav problem da pita ovdje da mu se pošalje "d" ako netko ima.. ima i u Zg pravih kvalitetnih tattoo artista pa se većina tetovira kod "onih drugih"... Meni je jasno zašto bi želio doć spreman...
  • javolimtebejako
    657
    pa nisam ja ni rekao da je problem, nego očito dečko ne može naći ono što traži, pa zato kažem da će pravi majstor uvijek znat nacrtat ono što klijent želi

    meni je osobno bolje tako, tetovažu imaš cijeli život pa nek izgleda kvalitetno makar dao više para
  • mali M
    3.5k
    meni je osobno bolje tako, tetovažu imaš cijeli život pa nek izgleda kvalitetno makar dao više parajavolimtebejako

    ja se s tobom slažem, niti jedna moja nije od nekog kućnog majstora nego kvalitete, ali znam brdo koji idu po anonimusima i čak i par katastrofa iskustva. Jednom frednu je tattoo majstorica zaspala dok ga je tetovirala.. kasnije mu se to i upalilo pa bio ogroman mjehur, ma ono koma. Ja sam ko ti, rađe platim pravoga nego da zbog jeftinjare imaš traume..
  • javolimtebejako
    657
    upravo to..ne znam kakve su sad cijene jer sam svoju zadnju radio prije 4 godine, ali tad sam puknuo dvije velike preko oba bedra, svaka je bila 1200 kn. po meni to nije uopće skupo obzirom da ju imaš do kraja života, a super kvalitetno je odrađeno

    naravno onda dalje treba i sam pazit na to da ostane u što boljem stanju
  • mali M
    3.5k
    puknuo dvije velike preko oba bedra, svaka je bila 1200 knjavolimtebejako

    au buraz pa to je bagatela. valjda su prije kad sam se ja tetovirao bile skuplje... ali da, nesmije ti biti skupo nešto što si fizički "ugrađuješ" trajno na tijelo. A ne pričamo o nekakvim abnormalnim ciframa pa da je to ekipi tu mač. Ali ponavljam, znam zbilja dosta ekipe sa ozbiljnim tetovažama, a traže maltene na crnom jaju da prođu čim jeftinije... ili jer tetovira ona slatka crna mala (pa usput zaspi usred tetoviranja).
    uglavnom jako smo skrenuli s teme, a dečku je netko poslao slovo u međuvremenu. Ukratko dečki, tetovirajte se kod provjerenih jednako kao što nebi kupili majcu dinama kod kokičara ispod zapada! :grin:
  • dBK
    57
    Hvala svima na odgovorima...
    @mali Mhvala na razumijevanju poante
    Ništa, očigledno onda nije realna opcija ići "spreman" (s obzirom na relativno jednostavan dizajn, ideja je bila na Zoni možda uloviti prijedlog koji bi poslužio kao prečica), nego će se ići na opciju "javnog natječaja" s majstorima :smile:
    U DBK su se nedavno otvorila dva salona, pa mogu pronjuškati malo, iako nisam baš sklon ići na (još) neprovjerenu opciju (poučen, nažalost, vlastitim iskustvom)...
    Ako tko ima volje/iskustva, otvoren sam za prijedloge ZG majstora, može i u inbox ako nije primjereno u temu.
  • dBK
    57
    Hvala badji, ovo će biti od pomoći :up:
  • Droljo
    5k

    Probaj u splitu naći majstora. Bliže ti je. :sweat:
  • javolimtebejako
    657
    stavi sliku na zonu kad se tetoviras :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.