• Peškaman
    2.5k
    Pa Shakhtar gledam više kao neki bonus, prvenstveno je bitno da Slavia i Kopenhagen ne osvoje jer nam se time otvara da preskočimo dva pretkola lige prvaka,to jest išli bi direktno u play-off LPa,samim time,imali bi osigurano mjesto u ELi.
    I što je bitno,krenuli bi igrati europske kvalifikacije mjesec dana kasnije nego inače što znači veći fokus na otvaranje HNL sezone.
  • Banana 2
    397
    Šahtar je dosta otvoen prema nazad. Desit će se i njima neka tranzicija ili zalutali metak do kraja sezone. Ovisi samo može li Dinamo to ispratiti i pobijediti ih u međusobnom.
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    vadite razanj, a zec je jos duboko u sumi. Osvojit ligu prvo, pa cemo lako o kalkulacijama za Ligu Prvaka/Europa Ligu.
  • NORTE
    9k
    vadite razanj, a zec je jos duboko u sumi. Osvojit ligu prvo, pa cemo lako o kalkulacijama za Ligu Prvaka/Europa Ligudinamozivivjecno
    Igračima, klubu i navijačima je izravan ulazak samo dodatan poticaj za osvojit titulu.
  • Sunja86
    993
    Ajax 1-1 47.minuta i imaju igrača manje
    Edit 1-2

    Ali gledam raspored Ajaxa do kraja prvenstva imaju dosta povoljan raspored,teško da će Nec zavrišti ispred njih.
  • miro
    3.1k
    Poveo Excelsior 1:2 :grin:
  • NitkoBitan
    11.9k
    Jel dovoljno da Copenhagen i Slavia ne osvoje naslov kako bi se mi direktno plasirali u play off LP? Vise od toga dvoje i Shaktara mi je tesko pratit. Gledam nesto se spominje Ajax i vise mi nista nije jasno :rofl:
  • miro
    3.1k
    Mislim da Ajax ulazi u priču ako ne osvojimo prvenstvo, onda nam treba Ajax na 6. mjestu da idemo direkt u EL ako sam dobro pokopčo
  • bbb medimurje
    2.9k
    Salzburg je isto 2 u austriji
    To nas se tice ili ne?
  • Keyser Soze
    8.1k
    2-2 završilo, Nec ih stiže ak dobiju AZ doma.
  • pencilneck
    638
    NEC ima teži raspored do kraja. Teško će završiti ispred Ajaxa. Možda čak Utrecht ima više šanse završiti peti.
  • Klenx
    4.1k
    Što se tiče nama interesantnih klubova za LP situacija nakon ovog vikenda je:

    - Sparta Prag je i dalje na +4 boda u odnosu na Slaviu, 5 kola do kraja. 11.5. Sparta čeka Slaviu doma.

    - Kopenhagen se malo približio, na -4 je od Brondbyja 5 kola do kraja. Tu je u teoriji na drugom mjestu Midtjylland sa bodom iza Brondbya ako danas dobije svoju utakmicu kod Silkeborga.
    Brondby iduće kolo ide Midtjyllandu, a 12.05. čeka Kopenhagen doma. Nakon toga Kopenhagen čeka Midtjylland na svom terenu.
    Nekako imam osjećaj da će se to zakuhati do kraja.

    - Šahtar i Dinamo Kiev su ista meta isto odstojanje, +4 za Šahtar

    Što se tiče EL:

    - Ajax je i dalje na 5. mjestu s 2 boda ispred NEC-a i 3 ispred Utrechta. S obzirom na raspored mislim da će tako i ostati (Ajax na 5. mjestu).
  • pencilneck
    638
    EL je piši kući propalo po pitanju izravnog plasmana. Ajax ovo neće prokockati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.