• veselko tenžera
    1.2k
    Koji košmar!!! Tako nam i treba kad smo zgazili hajduk. Umjesto jednog kluba u jednom natjecanju, sad navijamo protiv 4 kluba u 4 natjecanja.
  • Li d1986
    75
    Shaktar danas 1-1 do 80.minute...u ovim zadnjim minutama bas nemamo srece
  • miro
    3.1k
    dobro ali tu piše samo ono otprije da ako Shaktar, Slavia i Kopenhagen ne osvoje idemo direktno (ako osvojimo). Nema onoga da ako Shaktar osvoji mi igramo samo zadnje pretkolo LP
  • scooniepenn
    1.7k
    Nakon odgledanog uzvrata PAOK-a i Club Bruggea jos mi je i vise zao za ono nase kriminalno odigrano 1. poluvrijeme druge utakmice. Cak i uz taj blackout da je Spika onaj zicer kod 3:1 zabio siguran sam da bi prosli. Danas Brugge rutinski nakon 1:0 iz Bruggea, nista Grci nisu mogli na Toumbi. Sto je tu je, idemo po duplu krunu, ali gorcina mi ostaje.
  • Banana 2
    391
    Polako sa Šahtarom. Ima još 7 kola do kraja uz direktni ogled sa Dinamom. Kijevu treba Šahtarov kiks + pobjeda u međusobnom, ali stigne se situacija tamo pormijeniti. Nije toliko nerealno.

    Ostvaruju lijepe pobjede, ali i dosta su otvoreni prema nazad. Ne bi me začudilo da im netko otkine bodove. Kvaliteta tih nižih ekipa u Ukrajini nije baš nešto, ali jedan zalutali metak im može ozbiljno zakomplicirati situaciju.
  • Ivdzo11
    2.9k
    Slavia Prag gubi 0-2 kuci.. ovako su na -5 za Spartom
  • veselko tenžera
    1.2k
    Slavia gubi 0-2 u 67., omjer udaraca 17-2 :smile:
  • Bosskovitz
    7.3k
    I na kraju niste napisali je li izgubila ili nije. Da ostali ne moraju guglati: nije izgubila, odigrala je 2:2. Na -4 je iza Sparte.
  • Dzoni
    101
    Feyenoord je osvojio nizozemski kup, koji onda mora Ajax biti da u slucaju da ne uzmemo titulu mozemo ici direktno u EL
  • scooniepenn
    1.7k

    Bez obzira, Sparta bolje izgleda i mislim da će uzeti naslov.
  • pencilneck
    635
    Nama treba da Ajax završi na bilo kojem mjestu osim 5. mjesta. Nažalost, upravo je 5. mjesto najizglednije gdje će završiti.
  • Neki tip
    19k
    koji onda mora Ajax biti da u slucaju da ne uzmemo titulu mozemo ici direktno u ELDzoni

    6. i niže
  • scooniepenn
    1.7k
    Ako uzmemo naslov, a s obzirom da Slavia i Kopnhagen kako stoje stvari neće biti prvaci, mi smo minimalno u playoffu Lige prvaka, a ako Shakhtar posustane i izravno u skupinama. To su top vijesti.
  • Keyser Soze
    8k
    I zato nas je baš ove sezone moralo posrat da imamo najnapetiju sezonu i Rijeku koja ne prima golove cijelu polusezonu. Titula se mora uzet, otišli bi ispred svih sto svjetlosnih godina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.