• Sunja86
    987
    Znači ako izvučemo remi u Grčkoj imat ćemo 52.000, bod za remi i bod za prolazak u sljedeću rundu.Time bi prestigli Kopenhagen,koji nam je konkurent za direktni plasman za Ligu Prvaka naravno ako osvojimo HNL. A ispred nas bi trenutno u borbi ostali Slavia i Sahktar za koje bi se morali nadati da ne budu prvaci svojih zemalja, ma da Slavia nije ne dostižna po koeficijentu zavisi kako će proći u uzvratu sa Milanom i hoćemo li mi naravno prvo dovršiti posao u Grčkoj pa onda, dalje skupiti još koji bod za koeficijent.
  • Sunja86
    987
    Edit:Prolazak u daljnu rundu nam ne bih donio još jedan dodatni bod, tek od sljedeće faze se on dodjeljiva.
  • Zagi
    4.8k
    E, svaki put kada gledam koji smo na ljestvici pogledam usput i gdje je Salzburg kao orjentir.
    Samo njih , drugi me ne interesiraju previše.

    Danas je nakon dugo, dugo vremena Salzburg ispod nas.

    Pa to se mora proslaviti!
  • Infinity
    15.2k
    Ubija nas Shakhtar. Oni kad ispadnu iz Europe kao da pocnu igrati na steroidima domacu ligu. Vjerojatno ce biti prvi, ali...

    Cak i da Shakhtar bude prvak, mi i dalje imamo sanse. Osvajac EL bi morao biti netko tko se kroz domacu ligu plasirao u LP, a to bi trebalo da se dogodi. Nakon toga bi mi u kompletnom zdrijebu trebali imati najveci koeficijent, kako medju prvacima tako i medju neprvacima. Naravno, iz te racunice se izbacije Shakhtar, jer bi oni u tom trenutku trebali da su vec u LP kao prvak s najvecim koeficijentom.

    Nama racunicu kvari Portugal. Tu su Slavija i Kopenhagen za koje racunam da cemo ih preteci, bez tog nema smisla nista ni racunati dalje.

    U Portugalu bi trebalo da Sporting bude drugi. Ni prvi, a ni treci, nego drugi. Trenutno su prvi s bodom vise i utakmicom manje od Benfice. Prije toga bi mi morali da ih preteknemo na UEFA listi. Trenutno imaju 4.5 boda vise i pred ispadanjem su iz Europe. Mi tu bez polufinala ECL nemamo sanse, ali smo u situaciji da ipak imamo sansu doci do polufinala.

    Nakon cetvrtka ce sve biti lakse za predvidjati. Losi nastupi u grupi nam sad dolaze glave, jer bi s jednim remijem protiv Plzena i pobjedom na Kosovu sad bili u itekako boljoj poziciji, tj. poziciji da pobjedom preteknemo Sportinga. Nadam se da ce pobjedom sutra i povoljnim zdrijebom u petak nada ipak porasti.
  • Maki85
    6
    Pozdrav svima (prvi post na forumu iako dugo lurkam)!

    Složio sam nešto za pratiti još na početku sezone jer sam se nadao da bu Dinamo ušao direktno, baš sam danas popravio jer su naknadno dodali ono da nema preskakanja prvaka za EL spot, u praksi znači da neprvaci 11-15 mjesta ne mogu ući u taj spot, osim ako njihov klub ne osvoji LP.

    LP direktni ulazi

    Treba duuugo čekat jer ima puno back enda dok sve podatke pofetcha, a besplatni server je namjerno sport da te natjera na plaćanje. Live sve mijenja kako stignu rezultati utakmica.
  • NORTE
    9k
    Kakvo je aktualno stanje dinamovog puta u LP?
    Čini mi se da na zoni dosta slabo se izvještava o ovome.
    Trebamo najprije postati prvaci, ali sve novo i važno mi zonaši bi trebali ovdje saznat i pratit.

    Znam da ovdje imamo ljude za ovu temu koji nas mogu izvještavati o aktualnostima kao npr. deda, Liks i ostali za ulaznice.
  • rioda
    2.1k
    Nema tu puno filozofije, mormao postati prvaci, a Šahtar ne smije. Trenutno su 4 boda ispred Dynama, 7-8 kola je do kraja. Igraju još i međusobno.

    Naravno, tu su i Kopenhagen i Slavija koji trenutno nisu vodeći.
  • NitkoBitan
    11.7k
    + ako Shaktar bude prvak a Copenhagen i Slavija ne budu mi idemo direktno u play off za LP kao nositelji :ok:
  • mniokl
    254
    U Danskoj navijamo protiv Kopenhagena,oni su trenutno na 6 bodova zaostatka.U Češkoj navijamo protiv Slavije znači za Spartu,Sparta ima 2 boda više.Kada bi mi postali prvaci a ovo dvoje ne bi, imali bi minimalno play-off LP.Za direktan plasman nam još treba pomoć Dynama u Ukrajini,tamo Shakhtar ima 4 boda prednosti a to nam za sada ne odgovara.U Ukrajini je još 7 kola do kraja,u Češkoj i Danskoj 6.
  • miro
    3.1k
    što to znači, da igramo samo zadnje pretkolo?
  • NitkoBitan
    11.7k
    Da. Tako sam procitao.
  • miro
    3.1k
    Hmm...to bi bilo super jer bi značilo da Europa ligu u tom slučaju igramo 100 posto, ali ne mogu nigdje na netu to nać
  • Izet Hajrović
    806
    Sve to stoji ako Borussia Dormund ne osvoji Ligu prvaka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.