• Imamo Dinamo
    3.2k
    Članovi IO primili su na znanje i izjavu dosadašnjeg člana Skupštine Nikole Hanžela o ispisivanju iz članstva u Dinamu.

    A sad adio
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.4k
    Ooooo smećaru, a sad adio
  • Jurki
    8.5k
    Tek toliko o velikoj brizi i ljubavi prema klubu. Jedino kaj taj voli to su Dinamove pare..
    Trebal je i onu svoju podguznu muhu povesti sa sobom.. Tomacica.
    Jedan smrad u klubu manje.
  • rioda
    2.2k
    Baš lijepa vijest, točka na i svih tih borbi za demokratski Dinamo.

    Ali i dalje svaki takav potez gledam s oprezom, iako bi ovo trebalo sve biti čisto, nikad se ne zna koje su skrivene namjere takvih muljatora. Oprez prije svega :cool:
  • gledatelj
    202
    Jedan po jedan. Očistit će se klub od smeća.
  • Jurki
    8.5k
    kuzim kaj mislis, ali ostavkom u skupstini, njegov utjecaj u klubu je identican utjecaju na klub kumice s placa (s tim ne zelim poniziti kumice s placa) al priblizno je tak.
  • PlavacZRima
    230
    Jel se sad bira njegova zamjena u skupštini ili će netko sa njihove liste upast?
  • The Undertaker
    4k
    Jel to znači da prekida i sponzorstvo? Do kada je ugovor ako netko zna?
  • Brusa
    674
    jel to sad znači da onaj zovko ulazi u Skupštinu?
    Čini mi se da je bio idući na listi zamjena
  • deda
    27.7k
    Da, Zovko ulazi u skupštinu.
  • miro
    3.1k
    To je onaj koji je rekao da Cico nije baš neka legenda?
    Joj...neću dušu griješit
  • Noel
    4k

    I da smo mi Purgeri od Cice napravili bezveznu napuhanu legendu itd. itd. Užas kakav lik..
  • miro
    3.1k
    Gol protiv Zvezde '82, pa finale kupa protiv Sarajeva '83, prvi kapetan hrvatske repke (protiv SAD), pa Dinamo u LP, one suze u Njemačkoj protiv Brazila...

    Srami se Zovko
  • masacusec
    3.1k
    Zovko ulazi u skupštinu.deda

    Ova supstitucija mi je u rangu one...više nemam proljev, sada imam zatvor.
  • Noel
    4k
    Posebno me iritira provincijalno isticanje Kranjčarove purgerske prošlosti i purgerske životne forme, što je potvrda agramerskog provincijalizma. Proglašava ga se ikonom Dinama, sinonimom za Dinamo, predlaže se da se stadion nazove po njemu. Zaboravlja se činjenica da je Zlatko Kranjčar na vrhuncu karijere i odlaska iz Dinama uspio ostvariti prosječan transfer u austrijski Rapid”, zaključio je Zovko o Kranjčaru i Purgerima.

    KAKO TE SRAM NIJE ZOVKO KROČIT NOGOM U ZAGREB NAKON OVOG? MRŠ.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.