• Dalmatinec
    576

    Sasvim se ok boriti protiv te kamarile i u nekad kršćanskoj Europi bez preseljenja u Afriku (netko baš voli Zambiju, ups), a upravo su razni možemovci odgovorni što će kršćanske zemlje postati šerijatske jer godinama ljevica šuruje s uvezenom glasačkom snagom iz trećih zemalja.

    Svi oni koji se prave nad tim činjenicama cinični nisu oni indiferentni, oni pripadaju tim političkim opcijama.

    Oni koje ne zanima LGBT koji je krajnje totalitarna ideologija jer je to aktivistički pokret jedne svjetske totalitarne države, aktivno podržavaju tu diktaturu u svojoj intimi.
  • The Undertaker
    4k
    Sasvim se ok boriti protiv te kamarile iDalmatinec

    Slažem se, uz dodatak - demokratskim putem i, prvenstveno, na izborima.
    Samo kažem da su gotovo sve kršćanske zemlje uključujući i Hrvatsku LGBT friendly a to nije slučajno i nije u svima ljevica na vlasti.
  • Neki tip
    19.1k



    Ne petljajte mene u svoju raspravu, ista me, uz dužno poštovanje, ne zanima.

    Zanimao me odgovor na pitanje koje je Undertaker postavio jer me zanima valjda svaka činjenica o svakoj zemlji na svijetu koju je moguće saznati, a ne jer mi je interesantno tko bi gdje koga poslao. :)
  • NitkoBitan
    11.9k
    8 manjinskih zastupnika su zapravo najvece "mudonje" i misterij hrvatskog politickog prostora. Nitko ih u javnom prostoru uopce ne pita zasluzuju li 8 mjesta u Saboru, nitko ne propituje njihovu politicku trgovinu, uvijek se guraju u vlast zbog interesa svojih etnickih skupina (zato mudonje), nitko im ne prebacuje odgovornost za suradnju sa HDZom (kao recimo Domovinskom pokretu)...

    Bome je biti manjinac unosan (i siguran) posao u nasoj drzavi. Inace sam prije naletio na neku tablicu strukture manjina u saborima diljem EU, mislim da prednjacimo po tom pitanju, odnosno udjelu zastupnickih mjesta manjina naspram udjelu manjina u ukupnoj populaciji.
  • The Undertaker
    4k
    Ključna pitanja kojima bi se hrvatske stranke i hrvatsko društvo trebali baviti (po meni):
    - pravosuđe
    - demografija
    - ilegalne migracije
    - ekonomija (porezi)
    - administrativni ustroj (optimizacija broja općina i županija),
    - izborni zakon (popisi birača, izborne jedinice, itd...)

    SDSS, LGBT, itd... na repu prioriteta (zabava za mase).
  • Dalmatinec
    576
    LGBT je po meni prva, to određuje kompletnu budućnost svijeta. Primjerice, demografija ne može ići dalje kad je gender ideologija anti obiteljska ideologija, jako moćna, jako bogata. Em prezire nuklearnu obitelj i ne vidi ju kao stup društva, kao najsigurniju prokreacijsku jedinicu, em svim silama žele staviti pobačaj u Ustav u apsolutno svim situacijama. Dakle, totalno su u ratu s demografskom politikom.

    Da ne govorim kako ćete zbog te ideologije izgubiti pravo na svaki zdravorazumski stav. Ako niste pratili, ja jesam, u vrijeme kontrolavirusa, vidjeli ste malo ili ništa pederskih zastava na prosvjedima koronaskeptika i koronarealista. Zašto? Pa zato jer je LGBT zajednica na strani establishmenta.
  • Hnlovac
    162
    Daleko najveći problem su desetci tisuća ljudi iz Azije koji ovdje dolaze svake godine legalno i ilegalno (ti su najgori). Ovdje se referiram većinom na sirijce, pakistance i ostale koji dolaze s iphoneima kroz šume

    Da se razumijemo, nisam ni za Filipince ali Filipinke koje dolaze radit u Sparu i 20 godišnjaci vojne dobi iz sirije nisu isti profil migranta

    To je Horda divljaka s bliskog Istoka koja će u 10 godina napraviti štetu koju lgbt ideologija ne bi mogla u 50 napraviti

    Mrze apsolutno svaki pomisao na kršćansku i katoličku kulturu, vide osvajanje kršćanske europe kao misiju i dzihad da se osvete "zlim kolonizatorima". Odbijaju učiti jezik, siluju žene, dođu i imaju po 5 djece i onda zamjenjuju stanovništvo. Osvajaju kvart po kvart pa onda imaju svoj geto u koji ne smiješ ulaziti ni ti ni policija

    Malo ću pretjerati al bih rekao da je ovo što se sprema i što nam dolazi s Istoka i juga slično white walkersima u GOT, ni sami nismo svjesni što nam se sprema. Pogotovo kad muslimani iz Afrike koji su još gori počnu dolaziti.

    Imigracija #1 tema uvijek, svaki dan, cijeli dan.
  • Endeavour
    397
    Ma meni ta "woke" ideologija uopće ne smeta, osim nekoliko stvari. Bilo kakva "konverzija" spolova može proči isključivo kod punoljetnih osoba i u vlastitom trošku. Zabrana nastupa u profesionalnom sportu zbog očite genetske prednosti.

    Iako, mogu vidjeti kako to djeci može biti potpuno zbunjujuče i dugoročno kobno, ukoliko budu imali pravo glasa bez suglasnosti roditelja, što je donekle već krenulo u Kaliforniji.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Ma meni ta "woke" ideologija uopće ne smeta, osim nekoliko stvari. Bilo kakva "konverzija" spolova može proči isključivo kod punoljetnih osoba i u vlastitom trošku.Endeavour

    Pa to je kategoricki protuzakonito. Umjesto da pomognes bolesnoj osobi ti ju podrzavas i zaljevas vatru benzinom umjesto vodom. Na kraju dobijes stopu samoubojstava daleko vecu nego u obicnoj populaciji u tim seksualno devijantnim skupinama. Znaci nije problem u okolini nego u njima samima i tim ljudima treba pomoc i izlijecit ih.

    Homseksualnost je bila smatrana bolescu do sredine 20. stoljeca po Svjetskoj zdravstvenoj organizaciji a maknuta je sa liste bez nekih objasnjenja pod politickom pritiskom.
  • gledatelj
    202
    Uz svu silnu korupciji i pokradene milijarde ljudima su i dalje na pameti pederi.
  • Batigol
    50
    Ljudi pisu i dijele misljenja......ti pisi ako ti je samo korupcija na pamet...nekima nije"samo"to u glavi...
  • Dalmatinec
    576
    Našeg gledatelja nešto žulja priča o sodomitima.
  • gledatelj
    202
    Pa mene više boli da penzici imaju 300 eura mirovine, a nekom dedi stajalo 500 mil kuna na računu i nikom ništa nego to da se dva lika trpaju u dupe. Al dobro, naravno da je bolje svatko ima svoje mišljenje i neka ga piše.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Prijatelju moj kako bi se ti obracunao s korupcijom? Tko je nadlezan za to odnosno veliki brat koji bi trebao sve drzat pod kontrolom? Ursulini SMSovi kostali gradane EU skuplje od svih afera HDZa od samostalnosti Hrvatske. Plenkovic jedan od kandidata za predsjednika Europske komisije iako mu je vise od pola ministara palo u aferama.

    Btw. zasto se kod nas nitko od politicara ne bori protiv korupcije u EU institucijama?

    To sto je korupcija jedan od problema ne znaci da se svi ostali trebaju gurnut pod tepih. Migracije i demografija su problemi broj 1.
  • gledatelj
    202
    Meni je problem broj jedan korupcija. I svaka stranka je doslovce kao broj jedan stavila maknut HDZ zbog korupcije. Pa eto sad DP više ne smeta ta ista korupcija.
    Maknut HDZ je očito prvi korak i dovest nove ljude. Koliko znam Most je hrpu afera otkrio i trudio se boriti protiv korupcije. Možda nisu najbolji, ali probali su pa zašto im ne dat šansu ili bilo kome drugome samo da nije HDZ.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.