• Efes Pilsen
    6.8k
    Ovdje su insajderi govorili da je trazio duplo od onog u Rijeci.. Tako da, mozda dijelom ipak je kriv?
  • blue heart 72
    1.3k
    Malo tko je očekivao da će se Rijeka spotaknuti o Goricu, puno veće nade polažemo u Lokomotivu iduće kolo, makar bez obzira na sve i dalje je sve na nama
  • hardek
    1.4k
    Kakve oni golove zabijaju a mi mašimo nemoguće. Al treba priznati da su ih ubili u drugom poluvremenu
  • Efes Pilsen
    6.8k
    ok, al ti vjerujes da su uvjeti za Dinamo i Rijeku bili isti?
  • Zagi
    4.9k
    Opet ode Banić na izlet..
  • Markelo
    2.5k
    Ništa, čekamo Lokomotivu sljedeće kolo. Oni su već ozbiljna ekipa za uzet bodove Riječanima. Vi koji ste iz Zg-a možete skoknut do Kranjče i malo pogurat lokomotivu potporom sa tribina
  • Agramer86
    75
    Mi nebi pucali iz one pozcije apsolutno nikad.
  • Banana 2
    397
    Krasan gol Pjace. Teža situacija nego ona od Ivanovića kad je fulao zicer. To pokazuje samo kaj je klasa a kaj prosječan HNL igrač. Šteta Gorica se nije pojavila u drugom poluvremenu.Noel

    Sretan i spretan gol. Onaj Danac ili kaj je već stoji kao drvo i gleda kako mu se ovaj zavlači glavom u krilo. Ivanovićeva prilika, osim što je kvalitetnija, je bolji odraz njegovih kvaliteta iako je promašio.
  • rioda
    2.2k
    Ja da sam stoper u ovoj ekipi i da mi Banić ovakvim izlascima prodaje golove, prvo bih mu zalijepio šamarčinu, a onda odšetao s terena
  • Droljo
    4.8k
    Mi nebi pucali iz one pozcije apsolutno nikad.Agramer86
    Opalio bi to mišić samo što bi ishod bio potpuno drugačiji...
  • Zagi
    4.9k
    Do kraja sezone ih čekaju sve loši tereni uz gostovanja na maksu i Opus. Doma samo zadnje kolo kada će već ispasti iz trke.
    Osvajamo uz +5.
  • Banana 2
    397
    Pa ni ne treba pucat iz takve situacije. Ovu Rijeku jednostavno sere iz utakmice u utakmicu.
  • rioda
    2.2k
    Rijeka je danas trebala igrati s igračem manje još od prvog poluvremena, sudac ih je pogurao do pobjede
  • hardek
    1.4k
    Svi smo znali kako ovo završava nakon što je Rijeci oprošten čisti crveni karton. Također ne razumijem odluku da se izvadi Rukavina, jedini igrač Gorice koji je nešto mogao napraviti 1 na 1 ili u tranziciji.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.