• jedan u nizu
    6.1k
    kao i svaka racunica....sve lijepo zvuci(Njemacka) ali daleko od toga....
    I reci cu da vise zaradjujem nego prosjek(plus zena) ali hebi ga..nikako mi ostati 4000 za zivot...;-))
    Batigol

    Ne govorimo tu o 4000 eura za kupovinu cega ti srce zeli, nego jednostavno novac koji ti ostane nakon sto platis stan.

    zivot su i rezije, i auto, i ruckovi, restorani sve.
    Netko ce u Zagrebu platiti osnovne rezije, vodu, struju, plin, komunalije i reci da na rezije trosi 60-70 eura.
    Netko ce reci da na rezije trosi 600 eura ali nece napomenuti da tu placa internet, mobilnu tarifu, tv, spotify, zdracstveno osiguranje, zivotno osiguranje, auto osig i kasko i ostale stvari koje ti cine zivot ugodnijim

    Mislim ovo je bila tako okvirna brojka dobivena nakon par sekundi guglanja. Bitna je bila poanta
  • gledatelj
    267
    sve 5 mogao bi se sa većinom složit
  • Doktor Kunić
    2.5k
    jbga ja bi rađe da mogu priuštiti djetetu nešto kupit i da ima od čega živitgledatelj

    Dobro priuštiti ćeš, ali će ti dijete živit među djecom koja su iz istospolnog braka?! Pa ćeš doć na roditeljski a tamo će te dočekati dva tateka koja se drže za ruke?! I prihvatio bi da ti se dijete odgaja u takvom okruženju? Ma daj o čem pričamo gadi mi se pisat ovakve stvari a kamoli zamisliti nekoga ko ovo podržava. Fuj
  • Mayo
    138
    Ima država na svijetu po vašoj mjeri, široko vam polje.
    Jbt, radije da mu je dijete gladno, nego da vidi dva muškarca skupa.
  • jedan u nizu
    6.1k
    Ovdje ispada da ako lijevica osvoji vlast ili ako se njih pita, da cemo svi postati pederi, da cemo na svakom cosku gledati dva muskarca kako se ljube, ili da ce svako drugo dijete biti transrodno.

    Ako ga dobro odgojite - nece.
    Nece nitko postati gay zato jer je vlast sklonija tome. Nece nitko promijeniti spol zato jer je sjeo na famoznu klupicu.

    Isto tako, ako desnica oformi vlast, nece odjednom ustaše marširati po gradu. Nece se graditi konc logori i nece se ubijati manjine.
    I nece djeca postati takva - ako ih dobro odgojite.
  • Droljo
    5.1k

    Malo razuma na ovoj temi.
  • deda
    28.1k
    Po većini vas nitko nikad nije živio u totalitarnim režimima. To što vi niste, drugi jesu. I borili su se. I preživjeli.
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Ovdje ispada da ako lijevica osvoji vlast ili ako se njih pita, da cemo svi postati pederi, da cemo na svakom cosku gledati dva muskarca kako se ljube, ili da ce svako drugo dijete biti transrodno.

    Ako ga dobro odgojite - nece.
    Nece nitko postati gay zato jer je vlast sklonija tome. Nece nitko promijeniti spol zato jer je sjeo na famoznu klupicu.

    Isto tako, ako desnica oformi vlast, nece odjednom ustaše marširati po gradu. Nece se graditi konc logori i nece se ubijati manjine.
    I nece djeca postati takva - ako ih dobro odgojite
    jedan u nizu

    Sve sto nije dobro, treba iskorijenit, jer to steti i truje populaciju.

    Ja necu postat peder ako ljevica dodje na vlast, ali kad sam u blizini nekoga tko je peder ili promovira takve stvari, meni nije ugodno i utjece na moje normalno funkcioniranje.

    Homoseksualnost nije dobra i nije prihvatljiva zdravom covjeku.

    Prema tome nema potrebe za promocijom.

    Nitko ne kaze da cemo mi postat pederi, ako ljevica osvoji vlast, ali oni sa svojim zeljama i ciljevima stete i truju populaciju. Ja ne zelim da se o takvim i slicnim stvarima uopce raspravlja kao necemu sto je dobro jer to nije.

    Ovdje sva daljnja rasprava sa takvima prestaje.
  • Hnlovac
    231
    Upravo tako. Može vlast nabijati lgbt ideologiju koliko želi. Ako se dijete doma odgaja u hrvatskom toličkom duhu mogu im država/grad/škola nabijati što žele ali ih neće okrenuti.

    Ako djete uz školski vjeronauk 12 godina, župne aktivnosti , crkvene izlete i ljetovanja poput Krapnja, mogućnost hodočašća bude gay, tu nije kriv sustav nego roditelji i odgoj doma

    Isto tako, može na vlast doći koalicija HSP - DP I zabraniti apsolutno svaka gay obilježja u javnom i privatnom životu ali ako će netko doma odgajati dijete da bude gay ono će biti
  • Praskaton
    1.8k

    Nije u tome stvar.Ne zelim da vlast nabija bolesnu lgbt ideologiju.Ne zelim da se s odobravanjem gleda na posvajanje istospolnih parova,ne zelim promjenu spola djeteta od 12 godina,ne zelim cijelu tu bolesnu agendu.

    Nema to veze s odgajanjem doma.
  • Brusa
    740
    samo što ako ovo gornje postane "normalno" (a u svijetu i postaje), onda nećeš moći odgajati svoju djecu doma, nego će ti ih uzeti...
    Edit:
    @Praskaton oprosti! Ustvari je odgovor išao na na @Hnlovac, a ne tebe. Malo sam se zbunio u čitanju. Oprosti još jednom
  • Praskaton
    1.8k

    Ne ne pa to su teorije zavjere nemojte tako kolega :lol:
  • Droljo
    5.1k
    ako će netko doma odgajati dijete da bude gay ono će bitiHnlovac

    To tak funkcionira?
  • Hnlovac
    231
    Ne ali većina klinaca koja maršira na povorkama ponosa su gejevi/lezbe jer je to trend ili su to negdje vidjeli. Inače počne ulaskom u srednju školu. Većina njih se sredi i vrati do 18.g
  • Medvedgrad
    95
    Sve utječe.

    I odgoj doma i odgoj vani.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.