• Nino Bule
    11.3k
    , tko bi bio premijer?Mlađi referent

    Zoki milanovic vjerovatno, sta je najgore sdp-most-dp koalicija je trenutno najmanje zlo kad bi se uspjeli sklepat i podjelit ministarstva, al tesko mi je to zamislivo
  • Mlađi referent
    10.4k


    Ništa što ima Milanovića i SDP nije najmanje zlo, ali je zanimljivo svakako, i nekakva promjena u odnosu na dosadašnju dinamiku
  • db-izbjeglica
    12.6k
    jesu li manjine ikada išle razjedinjeno podržati vladu. Koliko se meni čini, oni se uvijek drže zajedno.
  • PlavacZRima
    230
    SDP 42 + DP 14 + MOST 11 + Manjine bez srba 5 + fokus 1 + Posavec 2 = 75

    Treba nać još 1 u IDS ili možda neki žetončić u redovima HDZ-a
  • don
    1.3k
    moze netko upuceniji u politiku reci da li to odgovara "mozemo" jer ipak bi skinuli hdz s vlasti ili?
  • The Undertaker
    4k
    Možemo može podržati ovakvu vladu a da u nju i ne uđe.
  • Mali Zeus
    9.4k
    jesu li manjine ikada išle razjedinjeno podržati vladu. Koliko se meni čini, oni se uvijek drže zajedno.db-izbjeglica

    I meni se čini tako da su ove računice dosta nejasne.
  • Mlađi referent
    10.4k


    Oglasio se Možemo na prijedlog Grmoje, neće podržati to
  • Nino Bule
    11.3k

    Tesko da im odgovara, stalno pricaju kako su brana crnoj desnici a u ovoj kombinaciji bi oni bili izigrani a most i dp usli u vlast.
  • Mali Zeus
    9.4k
    Oglasio se Možemo na prijedlog Grmoje, neće podržati toMlađi referent

    Neće podržati Vladu bez SDSS i njih, nisam to očekivao. :D
  • Nino Bule
    11.3k
    jesu li manjine ikada išle razjedinjeno podržati vladu. Koliko se meni čini, oni se uvijek drže zajednodb-izbjeglica

    To sam i ja govorio, ljudi broje manjine bez sdssa ko sigurne ruke za hdz a oni su se dosad uvijek ko blok ponašali, mozda bi i mogli jednog, dva uzet al 3 sdssovca, furio radin i kajtazi sigurno idu zajedno
  • Mali Zeus
    9.4k
    Eto nas opet u situaciji di Pupavac dirigira izborima. :grin:
  • Nino Bule
    11.3k
    Ništa što ima MilanovićaMlađi referent

    Nesposobna ljencina je al u ovom trenu mi je prihvatljiviji nego plenkovic, pogotovo sa mostom kao korektivom, pa jedan pupovac zeli prije u koaliciju s plenkovicem nego milanovicem, to ti sve govori
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Kada bi se manjine razjedinile, onda bi srbi ispali manjina u manjini, to se neće dogoditi jer realno, oni su najbrojnija i najznačajnija manjina.

    Eventualno mogu dobiti nekakvu početnu podršku 5 manjinaca, al bez njihovog ulaska u vladu, što se opet neće dogoditi...

    Bit će najjače od svega kad vladu slože hdz, možemo i manjine :lol:
    Jel to isključeno u nekakvim nastupima?
  • Mlađi referent
    10.4k


    Ne govori mi to ništa, mislim, jedan Možemo bi rađe s Milanovićem nego Plenkovićem, mislim da ti to sve govori?

    Najmanje zlo je maknut Plenkovića, restart HDZ-a na desno, i turbo desna i suverenistička vlada uz DP + MOST

    Sve drugo je ogromno zlo, a gdje god se spominje ekonomski analfabet i najgori premijer u povijesti Hrvatske je još i gore od toga. MOST bi ovdje bio prožvakan, kao što je već bio dvaput, samo ne uče na svojim lekcijama.

    @db-izbjeglica

    Možemo ni slučajno neće s HDZ-om tako da imamo začaran krug :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.