• über alles
    1.4k


    Janez Jansa till I die!
  • Mali dioničar
    14k
    Tema je tak i tak javne osobe koje NAVIJAJU za Dinamo.

    Mi imamo drugačiju definiciju navijanja od nekoga tko veli “ok, ja sam za Dinamo ili sam za Hajduk.”

    Meni je nejasna tu jedna stvar, a koja se i te kako tiče javnih osoba vezanih za Dinamo.

    Ima toliko bivših igrača Dinama koji ne dolaze na utakmice.

    To mi je neshvatljivo.

    Da, Boban nije dolazio na stadion zbog Mamića, Bišćan, Marić, Šokota i Šimić su izašli s akcijom “Za naš Dinamo” pa im se nisu dali učlaniti u klub i bacili fotografiju Šimića protiv Newcastla u smeće, ali…

    Kaj ne bi bilo normalno da bez obzira na sve navedeno bivši igrači dodju na utakmicu u Maksimir, a da to nije vijest.

    Kod nas je vijest da Ćorluka dodje na utakmicu, a čak i po funkciji u stožeru reprezentacije bi trebao biti pa skoro na svakoj utakmici. Možda bi mogao biti i član stručnog stožera Dinama u budućnosti. Da dolazi na utakmice znao bi puls navijača još malo bolje.

    A tu smo bili nepravedni u zanosu izborne kampanje za skupštinu Dinama pa ne znam da li se Simon sada uopće pojavljuje u Maksimiru, a činjenica je da je za sve pojava liste Dinamo iznad svih bila pozitivna stvar jer kakav bi bio smisao izbora s jednom listom.

    A opet i tamo na listi imaš slavnog arhitekta koji ne ide na utakmice, ali bi htio biti predsjednik kluba.

    Nećemo biti seljačine pa uvjetovati sudjelovanje u radu kluba dolaskom na utakmice Dinama, ali je smiješno da ima hrpa ljudi koji ni ne dolaze na utamice, ali se eto sjete Dinama kad je kampanja u pitanju.

    Tako da bismo prvo trebali definirati što to znači “navijaju za Dinamo.”

    A trebali krenuti s time da bivši igrači koji dišu klub budu na stadionu.
  • Nino Bule
    11.3k
    Tema je o poznatim osobama koje se deklariraju ko dinamovci, kakve su im politicke preference, koliko cesto dolaze na utakmice, sta znaci "navijati" i sve druge price su ovdje po meni suvišne al svak ima svoje veselje.
  • Bosskovitz
    7.3k
    Ne znaš zakaj? Pa nekak mi nejdu skupa trnjanski kresovi gdje se veliča bravar zločinac i Dinamo.Nolifer

    Kakve to jebene veze ima? Užasava me to politiziranje našeg kluba od strane nekih pojedinaca, daj shvatite da Dinamo nije politički klub, mi smo hrvatski i zagrebački klub, miljama daleko iznad dnevnopolitičkih idiotarija. Za Dinamo navijaju ljudi koji su ljevičar, desničari, liberali, vjernici, nevjernici, Purgeri, Slavonci, Dalmatinci, Bosanci, ovakvi, onakvi - prestanite strančariti Dinamovo ime i budite jebeno ponosni na to kaj ste dio kluba koji ujedinjuje i okuplja oko ultimativnih vrijednosti, umjesto da ga degradirate ovakvim pizdarijama. Dinamo je veći od svake stranke i svake politike.

    I ako netko navija za Dinamo, neka navija za Dinamo. To je dobro za Dinamo. Većina "poznatih ljudi koji navijaju za Dinamo" nisu navijači prema definiciji nas koji smo na Maksimiru stalno ili gotovo stalno, ali jesu simpatizeri i kao takvi su također bitni. Netko ne voli Penavu, netko ne voli Benčićku, nekome je Tarik smiješan, nekome je iritantan, nekome je Sanja Doležal super, nekom ide na nerve... koga boli k. Ako se ljudi deklariraju kao Dinamovci, onda se valjda tako i osjećaju i dobro je da se tako osjećaju. I oni su dio mozaika veličine Dinama kao najvećeg hrvatskog kluba.
  • Mali dioničar
    14k
    Tema je o poznatim osobama koje se deklariraju ko dinamovci, kakve su im politicke preference, koliko cesto dolaze na utakmice, sta znaci "navijati" i sve druge price su ovdje po meni suvišne al svak ima svoje veselje.Nino Bule

    Je, u pravu si.

    Ali opet mi je smiješna javna osoba koja se deklarira kao dinamovac, a nikad ne ide na stadion. Kakva je to definicija biti dinamovac.

    Ali dobro kod nas si i katolik ako ne ideš u crkvu tak da je to slična kategorija.

    Zato ima milijune dinamovaca, i neka ih ima.
  • Nolifer
    6.5k


    I kažeš kakve veze ima? Ima veze, tovare se nazivaju titoistima, a oni su sami isti i još su ekstremno lijevi. I to nije politiziranje, nego činjenice kakvi su.

    I nisam prvi uspoređivao ko navija za Dinamo i tko je odakle, a sa tim tko je odakle meni osobno ne smeta sa tim problema nemam da si iz ne znam koje zemlje..Dapače podržavam to i to mi je ok..

    Ali kao što kažeš da te užasava pomisao da ti isti navijaju za Dinamo, a ta strana se u povijesti borila protiv Dinama, onda vidiš kud to vodi i kako će na kraju završit. Ništa drugo, samo da se povijest ne ponovi i zato ne želim politiku i interese u klub. Dovoljno je ovak klub propatio u svojoj povijesti i od jednih i od drugih. I da za mene nema većeg kluba od Dinama. S toga:

    Niti sdp, niti nemožemo, niti hdz, samo Dinamo & BBB.
  • kinfa95
    485
    Ozbiljna dijagnoza
  • Ludovic IX
    5.1k
    ja bi reko da i ti navijaš za partizan a možda i zvezdu. Pričaš da bi pričao.
  • Medvedgrad
    83
    jedni okupatori zamjenili druge okupatore.
  • Mlađi referent
    10.4k
    ne znam da li se Simon sada uopće pojavljuje u MaksimiruMali dioničar

    Pojavljuje
  • deda
    27.6k
    Kruno je na svakoj utakmici.
  • Paggini
    5.7k
    Barem je Simona lako skužiti na tribini haha
  • Mali Zeus
    9.3k
    Niti sdp, niti nemožemo, niti hdz, samo Dinamo & BBB.Nolifer

    Upravo si potvrdio sve kaj @Bosskovitz kaže. :up:
  • Dalmatinec
    562
    Ženska je iz Poznanovca. Baš kao i Franjo Habulin.
  • Dalmatinec
    562
    Ko su kvislinzi i koga su to oni izdali? Nemojte mi te prožvakane iz jugoslavenskog historiografskog inkubatora.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.