• mali M
    3.5k
    Samo nek čujem još koji put da smo "propustili" Uremovića. Kakav gadan igrač, unosi se sucima, pljune na igrača na podu, hoda sam prema golu i onako vidiš da skida sve po redu... Nikada nebi želio takve igrače kod nas...
  • Mr Anderson
    5.4k

    Nikad nećemo znati kakav bi bio da je došao kod nas. Sumnjam da bi se tako ponašao.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Lijepi monolozi Sapita o Hajduku. Kaj je on dezuran odvjetnik hajdukovom navijackom puku?
  • mali M
    3.5k
    Nikad nećemo znati kakav bi bio da je došao kod nas. Sumnjam da bi se tako ponašao.Mr Anderson

    Ne priznajem to. Što mu netko brani da bude "veliki čovjek" dole. To il imaš u sebi il nemaš, nitko ne postaje "odjednom" sirovina.. Između ostaloga, baš zato što si među takvima možeš pokazati kakva si veličina .
  • serbus
    3.6k
    Meni je na osjećaj da je vani, ali je moguće da malo dira crtu. Tako da ako se ne može, ne vidi točno ja bi pustio napad. Jebiga trebao ga je rušit a ne mahat kasnije da je vani..
  • Keyser Soze
    8.2k
    Još jedan ozljeđeni igrač.
  • serbus
    3.6k


    Je slažem se , baš bi volio da imamo nekog fanatike da kad završi pusti snimku i štopa koliko je Šapit mljeo o Hajduku a koliko o Osijeku.
  • IceMan
    1.5k
    A na jugu sve po novom starom novom - starom :rofl:
  • Doktor Kunić
    2.5k
    odvratan lik, odvratno ga za slušati. Odvratno za državnu televiziju.
  • Paggini
    7.1k
    Moufi im se ozlijedi na zagrijavanju, Hrgović na utakmici, Diallo u zapisniku al ga nema na klupi. Potpuni raspad dolje, baš otužno za gledati, možda i koju suzu pustim

    Naravno, za sve njihove ozljeđene igrače su krivi travnjaci u HNLu
  • don
    1.8k
    Kule>Mierez
  • rioda
    2.6k
    Ne znam baš, na prvu mu se skuži taj odvratan stav. Odlično se uklapa u ostatak njihove momčadi
  • Mr Anderson
    5.4k
    Možda Moufi i Diallo glume ozljede, neda im se trčat oboj vrućini. Čudi me da Điđi Miđi igra, on je ipak u veteranskim godinama.
  • Orc123
    5.1k
    Opet Mierez...kako dobiva duele i servira lopte...
  • Danko
    597
    Kaj mislite, hoće bit natjeravanja igrača po rivi u dogledno vrijeme?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.