• Orc123
    5k
    Jedina mi glupost da se neda prilika Ogiwari...bedastoca! Sad mu radimisto kaj je radio Maxu koji nije mogao igrati protiv Istre, a na kraju je mogao protiv Betisa, Paoka, Hajduka itd.....umjesto da RpG vrati na svoju poziciju a Ristu odmori....!
  • M77
    445
    Zabili smo 5 komaada!?
  • Pesca90
    29
    Meni se čini da smo danas u nekakvom rombu formacijski
  • rioda
    2.2k
    A čini mi se i kao zadnji vlak za Vidovića, nadam se da će iskoristiti priliku
  • San Lorenzo
    11k
    Šta je to sa trenerima Dinama da će učiniti sve da na poziciju lijevog beka stave bilo koga osim onoga tko je zapravo lijevi bek?
    Šta će nam defenzivni lijevi bek na Maksimiru protiv Istre?
  • Olmic
    2.7k
    rpg u ovom formatu ako ce bit kao protiv tovara je izrazito ofenzivan
  • us3r
    8
    KTC malo odmara?
  • don
    1.3k
    ako igramo sa 4 od iza, tko je desno krilo? brodic?
  • Keyser Soze
    8k
    Rekao bih da igramo s dvije desetke.
  • Peškaman
    2.5k
    Rekao bih da igramo s trojicom nazad,Rile Bernauer Perković.
    Sučić,Mišić sredina,desetka Baturina,Brodić i Petko u vrhu a Vidović i RPG wingbackovi.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    srecom Mc Donald je blizu pa nebrinem za veceru ,u suprotnom bi grickao nokte za veceru:lol: , ima da pobjede zbog toga , da sam pravi Kujtim burek bi smotao u Roku odmah, na zalost ja samo znam zabijati:joke:
  • Ivan0302
    187
    Sviđa mi se sastav, kako vidim i po igračima 3-5-2, može ovo biti top danas. Bez stresa.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Imao sam osjecaj da ce Kulen sad poluditi, Ali profa mu opet ne da kontinuitet. Nije mi jaskæno zasto klupa . Mogao je Petka odmoriti ,trebat ce nam kad zagusti. Ogiwaru na Svoju poziciji i Rileta na klupu. Ostalo mi je ok
  • hardek
    1.4k
    Sviđa mi se odabir igrača iako nisam siguran kako će točno bit posloženi. Teško mi je za vjerovat da će Vidović igrat wingbacka

    Edit: bacite oko na postavu Istre. 3 stopera, 4 beka, 2 vezna i 1 napadač. Teška bunkerica, ako zabijemo u prvih 20 min bit će 6 komada
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.