• masacusec
    3k
    samo u tridesetima :lol: :cool:Marley

    Rekao bi pokojni ševica: "starija ženska" :rofl:
  • Mihaljević
    7.9k
    Tramvajem ideš na utakmicu? @Majki2111
  • Riot
    1.7k
    Ne znam za vas, ali ja nakon derbija i defacto izbacivanja tovara iz utrke ovu tekmu totalno opušteno doživljavam, bez obzira što nam je svaka sljedeća prebitna za titulu. Spoznaja da Hajduk neće bit prvak me umiruje
  • Boysica
    441
    Danas sam na posao isla busom do trga i idu redovno i cesto ih ima , ima vise buseva neg kad tramvaji voze ... A od trga ak nis pjeske nebu mi prvi put skoro svaku tekmu od Maksimira pjeske dodem do trga piva i burek i ajmooo :lol:
    Vrag ti nedjelju bez Dinama
  • DrawTube
    2.8k
    Za ljude sa Zapada grada blizu pruge najbolje vlak pa do stanice Maksimir.
    A i ima romantike u tome da na svakom stajalištu uđe po 10ak -20ak ljudi s dinamovim šalovima i vlak se malo po malo filtrira
  • Mlađi referent
    10.4k
    Ne znam za vas, ali ja nakon derbija i defacto izbacivanja tovara iz utrke ovu tekmu totalno opušteno doživljavamRiot

    Mene lagano mučnina hvata

    Spoznaja da smo eliminirali glavnog rivala, svjesni smo da smo najjača momčad i tako blizu (a pogotovo iz perspektive da ja to nisam očekivao), i da sad ostanemo bez titule jer su ovi multikulturalni iz Rijeke uletili nošeni dinamovcima, pa da opet cijelo ljeto slušam priče o Croatiji, ‘99 i poetskoj pravdi.

    Ne mogu jednostavno.
  • dzgkt
    138
    Jel moguće danas parkirat tamo pod zapadom kod fan shopa ako dođem ranije u ZG i jel problem od tamo izać nakon tekme ako se može parkirat?
  • deda
    27.6k
    Ako dođeš 3-4 sata ranije mogiće. Izlazak će potrajat to je sigurno.
  • Kaj je
    157
    IMG-20240407-083342.jpg

    U jutro nedjeljno kad sunce nama svrati
  • Olmic
    2.7k
    Mislim da bi moglo danas

    Neva
    Rpg ktc perkovic ogiwara
    Misic sucic bati
    Spika petko kulen
  • mali M
    3.3k
    ↪Marley Tramvajem ideš na utakmicu? Majki2111Mihaljević

    :lol: :lol: :lol: @Marley ako u tramvaju naletiš na jednog momčića kojem na prvu želiš otvoriti svoju dušu i ispričat svoju životnu priču najvjerojatnije si naletila na @Majki2111 ... Čuvaj se, lisac je on, glumi nevinost a stari mačor se skriva iza fasade :rofl:
  • Mlađi referent
    10.4k
    4222, krenuti ofenzivno i zabit kaj je prije moguće

    Nevistić
    RPG KTC Perković Ogiwara
    Sučić Mišić
    Baturina Vidović
    Kulenović Petković
  • Majki2111
    2.6k
    Ma je da. Mačo muškarac veliki. :lol:
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ja se nadam da Gabriel neće biti trajno rješenje za lijevi bok. Dečko je mašina i potreban nam je na desnoj strani.

    Ne znam kakav sastav očekivati danas, ali da moram gađati rekao bih ovako nešto:

    Nevistić- Ristovski, Theo, Perković, Gabriel- Mišić, Sučić- Špika, Baturina, Hoxha- Petko
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.