• San Lorenzo
    11k

    Davanje izjave pred demoliranom tribinom i gomilom smeća je savršena pozornica za kraj njegovog mandata.
  • reziser
    6.2k
    Kao sto rekoh...danas na otvorenom o neredima...
    Klasika
    Prvo huškanje,paljenje atmosfere,potpilrivanje vatre

    I onda tko je kriv..
    Do slijedeceg puta...
  • NORTE
    9k
    Njima više paše suspenzija Poljuda i igranje u Šibeniku nego igranje pred praznim tribinama.


    Prenosim tu:
    HNS bi možda i progledao kroz prste zgadiji ali tamo su bili i talijanski suci koji su morali bit na stadionu dodatna 2 sata zbog njihove sigurnosti.

    Hvala tovaru koji je zaslužan za strane suce.
    Ludovic IX

    Da, sramota je sad internacionalizirana. Još kad suci napišu izvještaj...The Undertaker
  • rioda
    2.2k
    Ako HNS stvarno donese odluku da im suspendira Poljud i dozvoli publiku na nekom drugom stadionu, onda stvarno više nemam komentara. Kužim da je hadezeovski premreženom savezu teško donijeti bilo kakvu oštru odluku uoči izbora, ali tako se baš ne moraju blamirati
  • Infinity
    15.2k
    Pobjeda hajduka znači da oni također ostaju u igri za naslov, pobjeda Rijeke znači da hajduk otpada...neznam kako može biti isto jel imamo jednog ili dva konkurenta za trofej?San Lorenzo

    Hajduk je neozbiljan konkurent, Rijeka je ozbiljan. Rijeka ima vise bodova od nas, Hajduk ima manje.

    Nama bi trebalo biti u interesu da cim prije zasjednemo na vrh i da tu ostanemo. Sta nam znaci rjesavanje Hajduka ako ce to Rijeci biti vjetar u ledja? Nalazimo se u situaciji u kojoj nam vise odgovara pobjeda Hajduka. Isto tako nam je u 20. kolu vise odgovarala pobjeda Rijeke. Ili ste tad navijali za Hajduk, jer se eto tako rjesavamo Rijeke u utrci za titulu?

    Mi pobjedom u zaostaloj utakmici imamo +5 u odnosu na Hajduk i -2 u odnosu na Rijeku. Ako Rijeka dobije Hajduka i mi kasnije dobijemo Rijeku, mi cemo imati +1 u odnosu na Rijeku i +8 u odnosu na Hajduk. Ne znam kako je ta situacija bolja od situacije u kojoj Hajduk dobija Rijeku, mi isto tako dobijemo Rijeku i imamo +4 u odnosu na Rijeku i +5 u odnosu na Hajduk.
  • Sajla
    3.2k
    i Osijek u problemima s golmanima, ostali na trećem golmanu, 19godišnjaku.
    kak se ono veli - pa smijete igrati i bez golmana, nitko vam ne brani ;)
  • Petar86
    572
    Ma kakve mudrolije kakvo sto, Hajduk je gotov neka dobiju Rijeku i mi smo na konju. Rijeka si nece sama pucati u koljena ko Hajduk, pogotovo ako ostanu zdravi. Hipotetski je sve dobro ako mi dobijemo Rijeku, a sto ako izgubimo? Radije bi da ih sad Hajduk nabije, nego se molio protiv Belupa i raspalog Osijeka da im uzmu bodove.
  • Ivdzo11
    2.9k
    Bukvic potpisuje novi ugovor s Osijekom
  • Krizy
    35.5k
    I on se ugasio kao što sam predviđao.
    Jedan gol i niti jedna asistencija nakon listopada, tj. u posljednjih 18 utakmica :sweat:
  • emilperska
    3k
    Pobjeda Rijeke, prikucavanje titoista na dno i onda obračun s Rijekom, a i bude nam Zekić pomogao, uvjeren sam.
    Ali prikucavanje tovara u nedjelju je prioritet svih Dinamovaca, a mi moramo na Maksimiru prikucat prikrivenog tovara Tramezzanija..
  • strumfich
    129
    Bilo bi lijepo otic na Rujevicu znajuci da nam je dovoljan X.NitkoBitan

    Sad kad ovo citam mozda nam i to nije pametno poznavajuci Jakira i kako bi postavio ekipu da zna da mu je x dovoljan :lol:

    Al da, slazem se s vecinom, navijamo za kiks Rijeke i boli nas fifi ko je na drugoj strani.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Ma bit će svjetsko čudo ako magarad izvuče nešto s rujevice. Na golu će im biti anonimni klinac, nema prvog stoperskog para, nema livaje forma im je u onoj stvari... sve upućuje na laganu pobjedu rijeke.
  • Droljo
    4.8k
    Jedan gol i niti jedna asistencija nakon listopada, tj. u posljednjih 18 utakmicaKrizy

    Ne igra se svako kolo sa dinamom na pampasu.. Da vidiš statistike u tom slučaju :ok:
  • Banana 2
    397
    Navijam za Hajduk ili X. Više nam vrijedi razbiti riječki niz nego čisto iz niskih strasti priželjkivati Hajdukov kolaps. Pogotovo kada više i nisu realan faktor.

    Rijeka ovo gura na čisti momentum. Nekako stihijski prolaze te njihove šprance, ali osobno uopće nemam dojam da Sopić donosi toliko racionalne odluke.
  • ksapi
    2k
    Stvarno ne vjerujem da uopce vodite raspravu sto Dinamu vise odgovara.

    Rijeka je u top formi na proljece, hajduk u uzasnoj i Rijeka ima 7 bodova vise trenutno s istim brojem utakmica kao hajduk.

    Remi je vjerojatno najbolje rijesenje za nas, ali i pobjeda hajduka nam dosta ide u korist. Oni s ovakvom formom nemaju sto traziti po pitanju naslova, ljudi imaju omjer 5-3-4 nakon stanke i nikakva pobjeda u Rijeci njih nece dici dovoljno za nanizaju pobjede i prijete nama koji odlazimo na +5 ako dobijemo zaostalu.

    Rijeka je daleko opasnija trenutno, pogotovo jer imamo jos medjusobnu s njima vanj, a u velikom su nizu pobjeda u malim utakmicama.

    Ono sto razumijem je da ljudi zele vidjeti tovare na konopcima nakon treceg vezanog poraza, ali to je osobna satisfakcija, a ne ono sto bi realno nama najvise odgovaralo ako govorimo o x i y klubu s formama 5-3-4 i 12-0-1.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.