• Nino Bule
    11.6k
    Dakle partizani sad pale kontejnere po splitu i obracunavaju se na ulici, kakav raspad sistem guštam ko prase.
  • Mlađi referent
    10.8k
    Dakle partizani sad pale kontejnere po splitu i obracunavaju se na ulici, kakav raspad sistem guštam ko prase.Nino Bule

    Kad se štampaju majice podrške? Navodno su kontejneri prvi izvadili pištolje
  • Do kraja2023
    131
    Unistili smo ih, ne samo sezonu.
    Unistili smo im navijace, trenera, igrace i kompletnu strukturu kluba. Svi su im obezglavljeni.
    A mi idemo dalje, iduca je Istra, po tri boda!
  • Doktor Kunić
    2.5k
    Dabogda bankrotirali prije jutra jebali vas navijači vaši
  • Zagreb1992
    1.3k


    Ja ne guštam...naši ljudi i dalje na stadionu u pm
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Dakle partizani sad pale kontejnere po splitu i obracunavaju se na ulici, kakav raspad sistem guštam ko prase.Nino Bule

    Pa to je orgazmično :love:
  • San Lorenzo
    11.7k
    Dakle partizani sad pale kontejnere po splitu i obracunavaju se na ulici, kakav raspad sistem guštam ko prase.Nino Bule

    Ne razumiš ti to. :rofl:
  • NitkoBitan
    12.4k
    naši ljudi i dalje na stadionu u pmZagreb1992

    Javite kad ih (vas) puste, bas me zanima kolko ce cekat ni krivi ni duzni...
  • Sajla
    3.5k
    kad ti je sve što gradiš temeljeno na mržnji, onda to stoji na staklenim nogama i dva lagana potresa od 0.1 to kompletno sruše. kolaps...

    sretno svima koji su dolje i želim im brz i siguran povratak doma.
  • Krizy
    36.8k
    Hajduk - Dinamo 0:1, Petković
    — Krizy

    Laku noć.
    Može isto za par dana.
    Krizy

    Rutinski.

    Rijeka je sljedeća!!
    Ajmooooo
  • don
    1.9k
    neredi u Splitu, Bojsi su jos na tribini.
  • Noel
    4k
    Ono što smo manje više svi tu pisali se ostvaruje. Ako dobimo te dvije utakmice dole slijedi totalni kolaps,građanski rat u Splitu i bankrot. To im se događa trenutno. Guštajte.
  • emilperska
    3.2k
    Javljam se za stecajnog upravitelja Hajduka (imat cu uvjete)..
    Sretan rodendan svima..
    Zivio Debrecen..
    Zivila Dila Gori..
    Zivila Gzira..
    Zivio menadzer svih menadzera..
  • Peškaman
    2.6k
    Jakir: " Trčali smo 35km/h,meni je otišla zadnja loža..."
    Prskanje na svim razinama :rofl:
  • eol12
    363
    Cekat će naši dečki još neko vrijeme jer koliko vidim po portalima hrpa policije jos smiruje situaciju po gradu. Al bolje i pocekat pa sigurno kući, čekanje će biti slađe nakon ovih pobjeda u 4 dana.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.