• i more je plavo
    891
    mi cemo ovo dobiti... ali Rijeku preskociti necemo s ovom prevarom na klupigio

    Frende, jednostavno nismo bolji koliko mi mislimo da jesmo.

    Molim za pozitivu, posebno ako pobijedimo.
  • hardek
    1.4k
    Jebote kako ću se večeras napit
  • i more je plavo
    891
    POZITIVU MOLIM !!!!!!

    Idemo polako prema naslovu prvaka :strong:
  • robinson
    54
    ajdeeeeeeee PURGERRIIIIIII
  • ProudAndLoud
    85
    Fala lepa i laku noc!
  • veselko tenžera
    1.3k
    Sretan Uskrs, braćo Dinamovci!!!
  • miro
    3.1k
    Duboke isprike Ivanu Nevistiću za kritike poslije PAOK-a
  • bongo
    636
    Dali ste nam pobjede, dali ste nam snove…
  • ZGWest
    530
    Kad bi morao opisati utakmicu sa jednom rijeci: “kaos”.
    Nije to Dinamo kojeg znamo. Oko 38% posjeda je uzas. To samo govori koliko smo malo kontrole imali u veznom redu. Previse puta smo visili, u nekim trenucima smo stvarno imali srece.

    Nevistic nam je opet spasavao dupe kad je gorilo. Svaka mu cast.

    Obrana odradila posao, na trenutke previse panike.
    Rpg osim starta za zuti sasvim solidan. Rile vise nije za prvu, da igra 5% koliko dize ruke bio bi dobar.

    Veza prvo poluvrijeme kao da nije ni postojala. Ademiju se treba zahvalit, ali on vise nije ni za klupu vec tribinu. Ulaskom Sucica to postaje bolje. Baturina odlican, steta za one dvije prilike.

    Kaneko dalje nastavlja ispod razine na kojoj je igrao jedno vrijeme. Hoxha isto nije odusevio, do kraja sezone bi mi nakon svakog treninga vjezbao sut jos sat vremena.
    Za Petka se nema sta reci, kapetanski kad ne ide rjesio tekmu.

    Navijacki je bilo 0:5 za nas. Danasnja tekma je pokazala realnost o “cvitu mediterana” i koliko je jaka ta tovarska mitomanija. Poserem im se na takvu atmosferu. Samo vi masite papiricima jer na slikama se “ne cuje” pravo stanje.

    Najdraze od svega mi je to sto su toliko digli hajku oko sudjenja, pa im je dosao njemac i dao hladan tus. Sami sebi su pucali u nogu. Napokon sudac nije centar paznje utakmice.
    Dugo nije bilo ovakvog sudjenja na derbijima, svaka cast Svabi.

    Tovari su sad vjerojatno ostali bez Livaje. Sarlije i Uremovica im isto nema, cekamo ih mi u kupu pa Rijeka na Rujevici i Osijek doma. Lagani raspad sistema. Ova utakmica ce im ostaviti rane koje ce previjati iducih par godina.

    Zbog tebe osvajamo tuđe gradove…

    [img]http://IMG-0772.jpg
  • Nolifer
    6.6k
    Hvala ti dragi Bože!

    :victory:

    Clean sheet Nevistića!

    :cheer:
  • IvanS
    46
    Sretan Uskrs!
  • i more je plavo
    891
    VOOOLLIIMMMMM TEE DIIIINNNAAMOOOOOOOO !!!!!
  • markoli
    1.7k
    Više sreće nego pameti. Drugo poluvrijeme smo dobro visili. Bravo za Nevistića.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.