• Lihtmašinac
    71
    A i dobro da je Kaneko u prvih 11. Mogla bi to fakat biti agresiva od samog početka.
    Ah, kad bi poteze našeg trenera pratile logične posljedice, sve bi bilo lakše...
  • Purger
    360
    Kaneko gol za pobjedu 90+2'
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Sad kad razmislim ovo definitivno ima smisla zbog lose forme Perkovica, a Ogiwara ocito nije spreman za cijelu utakmicu.
  • Mlađi referent
    11.1k
    Nova runda Takurovog karanja Dialla
  • Captain America
    14.5k
    Ali on baš ničime unazad god dana nije zaslužio da to starta.emilperska

    IMG-2666.jpg

    Koji naš igrač osim Rilea bi ovo napravio? S ovakvim frajerom ideš u rat.

    Ovo večeras neće imati veze s nogometom već će biti igra živaca gdje će neka sitnica (ako je uopće bude) presuditi pobjednika. Skroz razumijem Jakira da ne izlazi s 2/3 veznjaka starih 20 godina. U takvoj atmosferi radije probati s Akijem koji će se naći u šansi nego sa Sučićem koji je i protiv Rijeke na Maksimiru izgledo pomalo impresioniran.

    Ne vraća se u obranu, ne zna gdje stoji, veza nam je šuplja, Mišić izgleda najgore s njim itd.emilperska

    Imamo 3 fizičke zvijeri u obrani uz Bernauera koji je dodatni vezni u izgradnji igre.
  • recikaj86
    136
    Kalinic na golu mi daje dodatnu sigurnost u nasu pobjedu
  • Antisha
    653
    Sad bi trebao bit uspješniji pošto Diallo vjerojatno neće imati licence to kill kao kod hrvatskih sudaca
  • emilperska
    3.3k

    Meni je ovo argument u stilu: "neka igra Jerko Leko jer je zasamarao četnika Stamenkovića 2011 radi zvezdine majice"..
    Scena na koju se referiras je iz rujna 2021.


    Ali dobro nema veze, sad sve glave zajedno i idemo..
    Na stitu ili bez tita..
  • db-izbjeglica
    13.2k
    ademi je tu da ih malo natjera po terenu, jer će oni sigurno krenuti u neku tučnjavu.
    sučić se malo uplašio u grčkoj, što je i normalno. ipak se radi o klincu. ademi će znati vratiti i jačom mjerom nego što ovi udare.

    veći mi je problem što se u ovako važnoj utakmici ide kemijati s obranom, kao da igramo protiv ne znam koga pa se tu treba izmišljati topla voda.

    međutim, kao što je netko rekao, postava je takva kakva je, trener je takav kakav je, izaći i potući se, dobiti se mora, nema alibija, čitamo se na poluvremenu pa će biti mjesta za pohvale, kritike, zadovoljstvo, bijes, što god treba.
  • Jos-Optimus
    475
    Mislim da je Ademi zaslužio malo više poštovanja, barem u ovakvoj situaciji, Sučić se ugasio u Solunu i ovo je itekako logična odluka
  • jedan u nizu
    6.4k
    Izrazita nervoza zadnjih dana, a danas kulminacija te nervoze.

    Ali evo nekako sad, sat vremena prije pocetka sam potpuno miran i uvjeren u nasu pobjedu.
    Nema sekirancije!
  • DrawTube
    3.2k
    Ovi dolje su kao Orci u LOTR
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.