• Iskrenjak
    99
    Jesmo mi to danas u crnim dresovima?
  • Droljo
    4.9k
    Vezano za olujno jugo, treba i to pametno odraditi. Uzet stranu ak se dobije na bacanju novčića koja nam bolje paše. Gađat vjetar u leđa kad se lomi, vjerojatno drugo poluvrijeme...
  • Antonio bbb
    227
    Ova utakmica ima preveliki značaj i MORAMO ih dobiti! Nema izgovora i izvlačenja; X nam nije dobar, samo tri boda i to je to.

    Cijeli kavez je pun, bit će nas i na zapadu, a nadam se da će navijanje biti predobro te da ćemo ih kao i inače nadglasati.

    Pun sam adrenalina, ne znam ni koji rezultat očekujem ni koje postave, jedino što očekujem je junačka borba, hrabra igra i invazija na njihov gol. Sve ostalo bi bilo razočaranje.

    Idemo ih oderati kao beba zvečku, natrpati im mrežu i pustiti ih da se žale na loše suđenje, ispumpane lopte itd.

    Samo naprijed dečki, pokažite im što je Dinamo!

    DAJ MI SAMO POBJEDE, ZNAJ DA IPAK MENI ZNAČIŠ SVE… :heart:


    IMG-9448.webp
  • Kruno
    138
    E onda ih dobijamo.
  • Peškaman
    2.6k
    Tisuće ljudi hodočaste u Međugorje,vidio sam na desetke ljudi u Dinamovim obilježjima,ajmo Dinamo!!
    Sretan put svima!
  • Crni86
    1.1k
    Zakucat kmecavce sada kada je strani sudac, zacepit im usta do kraja zivota. Ovo nije samo tekma, ovo je rat. Rugali su se klaunovi, nasladivali. Jazava ekipa koja nije dozivjela jos da proslave titulu prvaka, a rugaju se klubu i igracima koji su ostvarili 100 puta vise nego oni u zadnjih 20 godina. Nadam se da se to sve akumuliralo kroz cijelu sezonu. Pokazat clanke,komentare u tisini i samo izac na teren kao pravi gladijatori. Ajmo plavi lavovi, gazi klaunove s juga!
  • San Lorenzo
    11.3k
    ista stvar, uopće ne znam što očekivati.
    potajno se nadam da će negdje usput naći muda, ali iskustva iz ove sezone nam kažu drugačije
    db-izbjeglica

    Ni treneru, a bome ni igračima više ne vjerujem ni da mi kažu da Uskrs pada nedjeljom, podršku imaju cijele sezone, bolju je imao jedino Kužeov Dinamo, a nisu trećinu toga vratili ni igrom ni zalaganjem.
    Bit ću presretan ako mi netko danas u 22h nabije na nos ovaj pesimizam, ali cijeli tjedan sam nervozan, imam ružan predosjećaj, sportske portale ne otvaram već nekoliko dana, a i Zonu sam reducirao koliko se može.
  • Li d1986
    75
    Imam dobar osjecaj...sretno svima koji putuju..ajmooo :strong:
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Vjerujem da bi nam današnja pobjeda dala ogromno samopouzdanje i da bi onda sve utakmice pobjedili do kraja!

    Na krilima punog i glasnog Maksimira podić pehar prvaka države nakon svih teških trenutaka, to bi nam bila najveća satisfkacija za sve nas!

    Ajmo Dinamo nema predaje!
  • Crni86
    1.1k
    da su decki na razini grupe ove sezone prosli bi skupinu ligre prvaka i danas bi slavili matematicki titulu prvaka.

    Svaka cast decki!!!
  • Paggini
    6.3k
    Sviralo je pola sata hahahaha. Bravo dečki, bravo!
  • recikaj86
    90
    Ajmoooooo, kakva uvertira!
  • javolimtebejako
    655
    nisam mislio da mogu bit još nabrijaniji za danas ali eto
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.