• Mulec86
    389
    Ljudi samo pozitiva , lagano razvaljivanje rasplakanih magaraca danas i zavrsna tocka na njihove ugasene ambicije.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Jedan od najiscekivanijih derbija u zadnjih 10 godina,cijelu noc me neka nervoza hvatala i nisam mogao zaspati, ali to je manje vazno. Nadam se da cemo konacno odigrati pravu musku utakmicu i da se vracamo sa 3 boda u Zagreb.
    ajmoooo :strong:

    hajduk_dinamo19-100816-scaled.jpg
  • Praskaton
    1.8k
    Pokušavam pozitivno razmisljat i nabrajam sebi naše prednosti,vrtim po glavi njihove mane.Podsvjest neda mira i stalno mi daje do znanja da ne ocekujem previse kad znam tko nas vodi.

    Pa onda probam ne mislit uopce o utakmici dok ne dode vrijeme,,zaokupirat se drugim stvarima al ne ide.

    Daj taj derbi,da ih oderemo pa nek kmeče dalje.
    Ajmooo Dinamoo
  • Time
    532
    Nosim uskrsnji dorucak na posvecenje pa krecemo lagano...
  • Georg Koch
    3.7k
    U nazad ne znam koliko godina i godina nikad bitniji derbi.
    Nadam se da igramo igru onu iz pocetka 2.pol sa Paokom, kad smo igrali nogomet a ne povukli se.
    Previse je ekipa i trenera narugalo se Jakiru, da bi ponovio istu gresku(nadam se)
    Idemo hrabo od prve minute, pa sta Bog da!
  • Petar86
    592
    Od jutra takodjer strasna nervoza u meni, sreca da nisam nogometas jer bi do 20min. dobio crveni karton u ovakvom stanju.

    Ajmo Dinamo
  • Kristijan992
    215
    Baš me pere nervoza od ranog jutra, noćas sam sanjao da smo ih razbili, 1. poluvrijeme 0-0, a onda uragan, do 52. minute 0-3 hahhaahaha
  • Blueshadow86
    964
    Ljudi moji, pa koga smo mi to razbili? Drugoligaša Rudeša i raspalu Goricu, sve ostale tekme su bile mučenje, takva će biti i ova danas. Nadam se rezultatu 0:1, ali... teško. Nije klasični pesimizam nego realnost. Nažalost.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Nemam nikakva očekivanja jer mislim da je reprezentativna pauza bila idealan tajming za smjenu trenera.
  • Kruno
    170
    U odnosu na prijasnje utakmice ocekujem Sergejevu obrambenu igru.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Dobro jutro svima , lagano na posao pa onda cekanje tekme. Nisam nesto spavao kao vecina ovdje . Ali sam sanjao da sam slozio onog tovara iz zravne luke koniz topa , a nemogu vjerovati sta mene jebe u zivotu:lol: ajmo danas pobjedu i na terenu i na tribini. Svima zelim najljepsu subotu ikad
  • robinson
    54

    Jutro ekipa, znači nisam jedini kojeg pere nervoza, ako sam 1h cijelu noć spavao j**i me.. Jedva čekam tekmu, i da se vratimo sa punim plijenom!
  • Dinamosaur
    977
    Sretno Purgeri, idemo po pobjedu!
  • Sava Krpa
    208
    Glavna stvar na koju trebamo paziti su prekidi jer smo kriminalni do bola. Oni nam iz igre (bar iz one koje su do sad pokazali) neće zabiti. Znaci jedan nas gol i tri boda idu u ZG. Sretno svima koji idu na tekmu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.