• emilperska
    3k

    Na eng verziji bas i ne mozes. A ne moze se vise sam tak i na hrv, nekad se na hrv moglo svasta..
  • Mali Zeus
    9.3k
    Ko je protiv Građanskog taj je protiv Dinama. Kraj priče.Sljeme

    Pa mislim da nitko ovod nije protiv Građanskog niti je tema je li netko za ili protiv, zar ne?
  • Sljeme
    1.7k
    Povijest Građanskog je povijest Dinama. Oni koji to negiraju rade direktnu štetu klubu i pljuju po svemu kaj on predstavlja. Ovdje je već dano milijardu argumenata o tome i fakat nema smisla svako malo opet iste stvari ponavljat.

    Da imam ovlasti zaključao bi ovu temu i promijenio naslov u Dinamo=Građanski. Ovo mi djeluje ko da vodimo raspravu o tome jel trava zelena ili nije.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Povijest Građanskog je povijest Dinama. Oni koji to negiraju rade direktnu štetu klubu i pljuju po svemu kaj on predstavlja.Sljeme

    Malčice pretjeruješ.
  • Noel
    3.9k
    Kaj sad nema Mamića nema Antolića nema Barišića nema Hanžela nema ni jednog neprijatelja pa idemo izmislit neku novu podjelu.. Pred Dinamom su ključni tjedni ne treba se bavit glupostima nego na stadione bodrit plave lavove.
  • jedan u nizu
    5.6k
    Taj predznak G nosi taj krimen medu samim navijacima dinama, zato jer je implementiran za vrijeme vladavine Mamica.

    Da je to implementirano u neko drugo vrijeme, recimo sada, vjerujem da se 98% ljudi nebi bunilo i ništa lose vidjelo u tome
  • Draž
    1.1k
    Iako je G ideja pokojne legende Dinama, Zlatka Krajnčara, a ne bjegunca od hrv.pravosuđa
  • ZGV
    3.1k
    Ali je G postavljen na onoj sjednici kada je Mamić psovao Šipsa , a mi smo mi prosvjedovali pod zapadom.
  • Klenx
    4.1k
    Ali je G postavljen na onoj sjednici kada je Mamić psovao Šipsa , a mi smo mi prosvjedovali pod zapadom.ZGV

    Malo drukčije je ipak bilo, Šips je ispsovan na skupštini pred Božić 2010., a mi smo prosvjedovali kampiranjem na skupštini u 4. mjesecu 2011. kada je dodano "G" ispred NK, a glavonja se iz izvršnog dopredsjednika unaprijedio u izvršnog predsjednika.

    Prosvjedovali smo i to u dosta većem broju i na toj slavnoj "mučko đubre" skupštini 2010.
  • Mihaljević
    7.9k
    Gradjanski po meni nije niti ne može biti samostalno ime kluba, nego jednostavno pridjev uz Dinamo, kao što ima "Internazionale" - Milan, "Sport Club Lisboa" - Benfica... UEFA priznaje Gradjanski pod Dinamo i tu sva tovarska priča treba stati, nek se oni bolje pobrinu za svoj JSK koji je odbio igrati hrvatsku ligu u drugom svjetskom ratu. GNK DINAMO je odlično ime kluba i ne treba ga mijenjati.
  • emilperska
    3k


    Bravo!
    Sad ćemo radi toga jer je to odlučeno u daltonovo vrijeme, maknut G iz svih prostorija, grbova i web stranica. Kad bi to napravili, ne bi bili drukčiji od "osloboditelja" Zagreba 45'.

    Ne želim nikog omalovažavati u ove za katolike najvažnije blagdane pa tako i ključne derbije za naš klub, ali kao da nekoliko upisa na tovarskim portalima i forumima baci neki nepotrebni crv razdora ovdje.
    DINAMO=GRAĐANSKI te pošto ime više nikada nećemo mijenjati, ovo slovog G u prefiksu je simbol i spomenik svima koji su sudjelovali u stvaranju tradicije od 1911. do 1945, pa i onima koji su poginuli 45' nedužni ili im je bilo zabranjeno djelovanje u komunizmu.
    Sve ostalo je tovarsko orjunaška telegram index propaganda za koju molimo sve da ne nasjedaju..
  • Mayo
    81
    Mislim da se ovake rečenice poput one iznad trebale prestati koristiti.
    U stilu, ako se ne slažeš sa mnom, ti si si komunjara, Srbin, tovar...
    Mislim da smo ovdje svi dovoljno zreli da se ne spuštamo na infantilnu razinu.
  • Tom Hanks
    2.5k
    Ali nismo isti... najveći vic
  • Sajla
    3.2k
    gledam baš Potjeru i pitanje je - ime kojeg hrvatskog prvoligaša dolaz od grčke riječi za silu? i naravno, odgovor je Dinamo.
    Dinamo -> sila, a "Gradjanski je silan". veze su posvuda...
  • superhik
    10.2k
    Vezu ne vide samo oni koji je ne žele vidjeti
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.