• Paggini
    5.6k
    Prpića bi valjalo istraumatizirat toliko da ostatak života dobije kompleks od Dinama
  • Mali Zeus
    9.3k
    Ako Juda počne nekaga Rile složi odmah u prvoj minuti. Ne za faul ni za žuti nego nekako stručno kao lijepi pozdrav.
  • Captain America
    13.3k
    Nadam se Prpiću jer bi lako mogo puknut ko kokica pod pritiskom, ali poznavajući selektora livaju, igrat će prika Elez.

    Nema šanse da izađu ovak ofanzivno, mislim ja bih volio, ali ovo bi im bilo samoubojstvomiro

    Igra im samo pobjeda tako da nije nemoguće.
  • IstokKa96
    556
    Nevistic - KTC, Perkovic, Ristovski - Ogiwara, Sucic, Misic, Baturina/Halilovic, RPG - Brodic/Kulenovic, Petkovic

    Baturina samo ako je potpuno spreman, Brodic je bolji kombinatorno, a Kulenovic je agresivniji i jaci u skoku...probat ih iznenadit s 3-5-2 pa kako bude
  • jedan u nizu
    5.6k
    Rijetko kad sam sa nestrpljenjem čekao neku tekmu kao ovu u subotu.
    Minute sam brojao do Betisa, pa do Rijeke, pa do PAOKa. Ali ovo sad iščekivanje je kao rijetko do sad.

    Vjerujem da su igraci nabrijani kao i mi navijaci.
    Idemo pobta tri boda je..mu!!
  • Mihaljević
    7.9k
    Meni iskreno jako glupa i nepotrebna izjava, nismo cijele sezone bili ni drugi, a on daje ovakve izjave. To se ne govori ni na početku sezone, a ne prije dva derbija.
  • Dino
    2.2k
    A kak bi trebal odgovorit na pitanje “hocete li osvojiti naslov?” Mi smo dinamo i nikakav drugi ishod nije opcija, a tog trebaju biti svjesni i igraci i navijaci.
  • Iskrenjak
    93
    Tako je! Da je odgovorio "pa neznam ovo ono..." tek onda bi bilo glupo i nepotrebno. Ovako je uz dozu sportskog respekta potpuno rekao ono što bi trebalo biti razmišljanje svakog pojedinca u svlačionici! Top odgovor Rileta.
  • Mihaljević
    7.9k
    I Bayern je Bayern pa evo Leverkusen diže titulu.
  • Kepec
    4.3k
    Neka se on vrati na pravu razinu pa će imati kredita pričati ovako.
    S druge strane kao što ste rekli bolje tako odgovoriti nego u nekom negativnom smislu.
    Kako god bilo, u subotu samo pobjeda i muška igra igraju ulogu, sve ostalo će ih poklopiti po ušima, od trenera, do izjava, najava itd.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Hrabri naseg bidnog Jakira.
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    naravno i to sve stoji, ali rekao je to kao da Rijeka nije trenutno najveci favorit za naslov i kao sto je netko napisao mi ove sezone niti jedno jedino kolo nismo bili na prvom mjestu, a zadnji put smo bili drugi u 17. kolu, nakon toga stojimo na 3. mjestu i ne pomicemo se nigdje.
  • Orc123
    5k
    igrali smo 442 sa Kanekom i Vidovicem tamo....koja su to 2 krila? A sad cemo igrat bez krila na poljudu? Nikad Kulen, ali nikad nije mogao trkacki iznjeti 90minuta na visokoj razini, on nije ni Manđo, ni Mierez ni slicni napadaci....voljni moment mu na maksimumu jer voli dinamo i kad uđe grize travu ali on nit je najspremniji nit je ikad u karijeri mogao 90min trcati i raditi pritisak. Slabo si ga gledao onda u Loxi i u Dinamu prije povratka ove sezone, a sada gotovo pa nikad nije igrao 90min nego je ulazio zadnjih 10-20min i onda voljni moment dolazi do izrazaja i tu je odlican!
  • Nino Bule
    11.3k
    Boze kakvim glupostima se ljudi bave, cuj igrac dinama rekao da je uvjeren u titulu na maksimiru, strasno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.