• rioda
    2.1k
    Meni po tom tekstu zvuči kao da nije u pitanju samo šesti, već da bi ih moglo biti još
  • blueboy
    107
    ne znam koji je taj treciNitkoBitan

    Srecko Bogdan
  • Eduardo
    17.2k
    Koji ste brojevi narudžbi bili vi koji ste uzeli. Da probam dobit osjećaj potražnje. Ja 61901.deda

    Upravo uzeo - 62076.
  • deda
    27.5k
    Znači nekih 230 preko webshopa.
  • Eduardo
    17.2k
    ne mora biti da su pitanju samo dresovi iz 1923.

    10 minuta nakon kupnje ovog iz 1923. uzeo sam i ovaj iz '82. Broj narudžbe je 62080.
  • Droljo
    4.7k
    Srecko Bogdanblueboy

    Čeči
  • Sajla
    3.2k
    [img]http://IMG-20240327-131737.jpg

    Pauza za ručak iskorištena za skok do shopa u Areni. Ručak preskočen pa će mi XL bolje stajati :lol:
    Malo je zgužvan direkt iz kutije, ali jednako me usrećio. Veselim mu se još otkad je iscurio onaj video kad pričaju o tom dresu iza kamere u poluvremenu neke prijateljske utakmice (ak se dobro sjećam) pa sam morao odjuriti čim sam ulovio vremena. Prokleti konzumerizam! :wink:
  • Cosey
    433
    U koliko je primjeraka napravljen dres? Bila je priča za prvi retro dres, isto od Građanskog, 200+200.
  • Bosskovitz
    7.2k
    Valjda ce i adidas izac u susret sa originals kolekcijom da bude dres bas ful origigiNitkoBitan

    Neće sigurno. Adidas to ne radi, a mi surađujemo s drugom firmom oko tih dresova.

    Par dresova koje bih definitivno volio vidjeti u nastavku kolekcije kroz narednih 4-5 godina:

    Najdugovječniji dres iz međuratnog razdoblja s najdugovječnijim i zadnjim grbom Gradjanskog,onaj kojeg većina navijača i poistovjećuje s cijelim tim razdobljem: plavi dres s bijelim rukavima i bijelom kragnom:
    temp-Imageh-OWar2.avif

    Ovaj vrhunac gospodske i civilizirane provokacije s reklamom "Croatia" preko cijelog dresa za vrijeme Hrvatskog proljeća, nisam siguran je li to sezona 1969/70 ili 1970/71:
    povijest_dresova_izvor_gnk_dinamo_3_5975e56b712a2_700xr.png

    Jedan od dresova koje smo koristili 1946, ozbiljan klasik s ušivenim imenom Dinamo preko cijelih prsa:
    images?q=tbn:ANd9GcR36FykfVuvFLb2keVGh3aGgPlkEnNmAmBBZALHMoXv_A&s
  • Eduardo
    17.2k
    Ovaj vrhunac gospodske i civilizirane provokacije s reklamom "Croatia" preko cijelog dresa za vrijeme Hrvatskog proljeća, nisam siguran je li to sezona 1969/70 ili 1970/71:Bosskovitz

    Taj je iz sezone 1969/1970.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Auuuu, ovaj iz 1946. bi bio jebački.
  • Bosskovitz
    7.2k
    I jedno pitanje za povjesničare, jesmi li mi ikada imali dres s onim grbom u štiti sa slovom "d", pod kojim smo osvojili KVG 1957.? Jer ako se ne varam, ni jedan dres iz tog perioda nije imao grb na sebi.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Odličan je dres...
    Pun pogodak, namjeravam ga nositi u svim prigodama, ide na sve :lol:
  • superhik
    10.2k
    koliko je meni poznato ne. Samo na službenim klupskim odijelima.
  • Kujtim Shalla
    2k
    svaka cast brate, ja nemam teoretiske da ga kupim jer nemaju jbn paypall racun a kod nas sve zatvoreno pa ne mogu rijesiti sa bankom. I to do utorka kad banka otvara. Online tranzicija neuspjeana nemam pojma zbog cega . Ostajem bez dresa kako vidim kako je krenula prodaja. Drea je brutalan. Jel ima broj pozadi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.