• Sajla
    3.2k


    lijepa gesta! nadam se da i među nama ima onih s rasparenim čarapama povodom ovog dana, kao što su to napravili dinamovi igrači
  • masacusec
    3k
    Najjači sportski kolektiv u Hrvata ima vrlo slab pr, općenito odnos prema narodu, prema svojim navijačima i simpatizerima. Sve ove godine, nije uložen veliki trud od strane samog kluba u "otvaranju" prema ljudima. Naravno, stručni kadar po tom pitanju u klubu je insuficijentan i nekompetentan, no to ni ne čudi jer sve ove godine u klub su se infiltrirali razno razni lešinari željni svojeg dijela kolača kojemu je klub poluga za akumulaciju vlastitih interesa. Sve ove godine, naš marketing je u rangu onog prištinskog. Klub koji izrasta u europsku konstantu mora biti prepoznatljiviji, mora biti prva asocijacija na spomen grada Zagreba i Hrvatske. Nažalost, daleko smo još od toga.
    Imamo slavnu i ponosnu prošlost, no moramo imati i takvu budućnost!
  • superhik
    10.2k
    U zadnjoj Zekinoj objavi na FB jedna je osoba komentirala kako je odavno blokirana na službenoj FB stranici kluba.

    Znam da su u jednom periodu Glavine vladavine ljudi bili masovno blokirani ako se nisu slagali s velikim vođom.

    Imate li saznanja da je to bila neka redovita praksa i da neki koji su tad bili "nepodobni" danas ne mogu pratiti FB stranicu kluba?
  • Zagreb1992
    1.2k


    Ja sam nakon onih pitanja gdje su računi bio blokiran ..eto do dan danas i ne mogu uopće objave kluba vidjeti
  • BBBaranja
    1.9k
    Ja vidim sve objave,ali nisam u mogućnosti komentirati ništa..
  • rioda
    2.1k
    I ja sam jedan od tih koji je blokiran nakon postavljanja pitanja "Gdje su računi?" u komentaru neke objave. Od toga je sigurno prošlo već 10+ godina. Pisao sam o tome na Zoni odmah nakon skupštine, isto se dosta ljudi nadovezalo da su blokirani.

    To se odnosi samo na Facebook, Instagram profil pratim bez problema
  • deda
    27.5k
    Gospodo, vezano uz ovaj problem. Molim sve koji su blokirani na face profilu GNK Dinamo da se jave kolegi @marcio amoroso ili mojoj malenkosti u inbox.
  • NitkoBitan
    11.7k
    Bubam sad, ali zar ne bi trebala "stranica" Dinama imat uvid u sve blokirane isto kao sto se moze vidjet popis blokiranih sa privatnih profila? Nek odblokiraju sve ljude jer ih je vecina blokirana zbog pisanja protiv glavatog.
  • superhik
    10.2k
    imaš tu sigurno mix svega. Od ovih koji nisu bili podobni do Tovara i ostalih
  • bluepower86
    708
    Osobno sam blokiran na fb stranici od Dinama zbog upita gdje si u racuni i slicnih “akcija”.
  • Oluja
    3.6k
    Ja sam zbog blokade nedavno slao mailove u odjel clanstva i marketinga i nisam dobio nikakav odgovor
  • Zagreb1992
    1.2k
    Odblokiralo je napokon :) hvala @deda
  • rioda
    2.1k
    Bome ovo je bilo brzo, hvala dedi na reakciji, siguran sam da će nas dosta opet imati pristup klupskom Facebooku :grin:
  • rob ljubavi
    772
    Kakva objava na Instagramu :love:
  • BBBaranja
    1.9k

    Mozes ju postaviti ovdje za nas koji nemamo insta?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.