• NitkoBitan
    11.7k
    "Kako je poljska stranka Pravo i pravda unazadila zemlju.? (sa indexa)
    *Pravo i pravda su imali vlast od 2015 do 2023.

    Naziv stranke istovjetan je nazivu ultrakonzervativne poljske stranke koju vodi Jaroslav Kaczynski, a čijih je osam godina vladavine u toj zemlji poznato po sporoj reformi pravosuđa, konstantnim svađama s EU, gotovo potpunoj zabrani pobačaja, homofobnim ispadima, propagandi protiv izbjeglica i poslušnim medijima koji su pretvoreni u propagandne instrumente."

    Prosjecna bruto placa u Hrvatskoj 2015: 1058e
    Prosjecna bruto placa u Poljskoj 2015: 932e

    Prosjecna bruto placa u Hrvatskoj 2023: 1597e
    Prosjecna bruto placa u Poljskoj 2023: 1655e

    Eto koliko je ta stranka unazadila Poljake. Ovo je samo jedan od pokazatelja ali poprilicno relevantan i jednostavan za shvacanje. Ljudi vodili rat sa Bruxellesom i vise napredovali od hrvatskih briselskih poslusnika! Ako je ovo po Indexu nazadovanje onda bi i ja volio tako nazadovat. Kakav HDZ kakav SDP, dajte nam presliku Prava i pravde :cool:

    Ocigledan primjer da se uz odjebavanje migranata, seksualno devijantnih osoba i smijesnih zahtjeva EU birokrata moze ekonomski napredovat.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Kad misliš da ne može biti luđi on te razuvjeri.

    Inače, super mi je Grbin koji se kao šali, jako si je važan, a realno je samo Zokijev mali od palube koji samo ponavlja njegove riječi i trebao bi se nakon izbora povući s političke scene.
  • masacusec
    3k
    Zoki je hardara!
    Iskreno, jedva čekam 17.4. :cool:
  • Mali Zeus
    9.3k
    Međutim, njemu je očito cilj pričati gluposti, umjetno izazivati nestabilnosti, svađe i gađati se blatom, uvredama, prostačenjem i slično. Mislim, ništa čudno, čovjek ni ne zna bilo što drugo. Što drugo on može ponuditi?db-izbjeglica

    To je to, cilj mu je stvoriti kaos, zapaliti sve oko sebe, sjebati, samo da bi došao na vlast, nije ga briga za ništa. Jučer je bio red ludila, red vrijeđanja, red otvorenih prijetnji (razračunat ću se s njima, bacit ću ih u more itd.) i što je najgore ovo vjerojatno nije ni blizu vrhunca njegovog ludila.
  • Ludovic IX
    5.1k
    milanović po meni treba sjebat pašanca Jandrokovića.. maknut se sa mjesta predsjednika taman pred izbore, da ovaj mora postat VD predsjednik i kao takav se mora maknut sa liste i nebit kadnidat za sabor. i kad se završe izbori, ko god da pobjedi, jandroković ne može u sabor a 99% da ako bude kadnidat HDZ-a za predsjednika, da će izgubit.
  • darko-ivk
    28
    U ovom kaosu do kojeg nas je doveo HDZ, nama treba netko tko će ih otvoreno ovako napasti. Nama u Slavoniji HDZ vlada već jako dugo vremena i toliko su toga loše napravili da niti jedna mirna retorika više ne dolazi u obzir. A vi sanjajte i mislite da se s njima trebao obračunati mirnim putem.

    Puna podrška Milanoviću što je napao i sudce Ustavnog suda RH jer se zna kome svi oni podilaze, odnosno većina njih.
  • Fanboy
    2.1k


    Pa 7 Ustavnih sudaca je on birao sa Bernardićem, znači većinu...
    Ovo je već mitomanija kakvu viđamo sa juga u nogometu. Kad se poštuje zakon i Ustav opet je kontra jer ne ide im u prilog. Na kraju čak 4 Ustavna suca su bili članovi SDP-a, neki i ministri.
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Baš... u ustavnom sudu su trenutno i ljudi koji su bili sdp-ovi ministri, poput mate arlovića...
  • Mali Zeus
    9.3k
    A vi sanjajte i mislite da se s njima trebao obračunati mirnim putem.darko-ivk

    A niš, najbolje je da Zoki povede oružanu pobunu.

    Dovoljno govori da im ni u koaliciji nije sve idealno, RF izađla, IDS poziva na poštivanje Ustava, Zokijevi minioni će samo ponavljati kaj Zoki bulazni i smješkati se, poslužili mu kao korisne budale.

    Jučer lažna veličina Hajdaš Dončić priča kako više vjeruje vodoinstalateru i postolaru nego ustavnopravnim stručnjacima.
  • Fanboy
    2.1k
    Mislim, meni je nejasno da je ljudima ok što predsjednik koji je ujedno zapovjednik oružanih snaga ne poštuje Ustavni sud, ne želi dati ostavku na mjesto predsjednika i istovremeno raspisuje izbore na kojima želi postati premijer i gdje će valjda sam sebe potvrditi za istoga...
    Čovjek bi spojio sve tri uloge u državi, pa to ni Vučić nije napravio ili je za očekivati dok bi mi barem morali i trebali težiti višim standardima.
  • darko-ivk
    28
    Pa hrpa vas ovdje je zazivala na nasilnu smjenu Barišića sada na ovim izborima u Dinamu, a grozite se nekih tu stvari kada je pitanje država. Ne budite licemjerni.
  • Fanboy
    2.1k
    Da je netko htio nasilnu smjenu Barišića i Mamića stvari bi bile gotove pred 20-ak godina i borba nebi trajala toliko dugo...
    Ne možeš stvarat red putem kaosa i onda držat moralne lekcije o pravu i pravdi.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Pa hrpa vas ovdje je zazivala na nasilnu smjenu Barišića sada na ovim izborima u Dinamu, a grozite se nekih tu stvari kada je pitanje država. Ne budite licemjerni.darko-ivk

    Koja to hrpa?
  • darko-ivk
    28
    Ma nitko nikada..eto :)
  • Batigol
    50
    Ima ljudi,kao navijaca u nogometu...glavno nijhov klub/stranka,pa makar i na silu(hajduk)...
    Ali kao sto hajduku to ne ide u nogometu,ne moze ni u politici...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.