• SAS1987
    13.5k
    kreće standardna metodologija, iako na prvu nije bilo nikakvih repova, sad polako već počinje standardna evolucija misli prosječnog magareta:db-izbjeglica

    Poslednja faza metodologije ce biti kmecanje da "zasto suci nikad ne pogreše u korist Hajduka". A možda i vec jesmo u toj fazi :lol:
  • DiddyGuela
    971
    U HNSu sjede slabici.Kada se dogodi ozbiljna pizdarija, trazit ce se kolektivna odgovornost navijaca i klubova.

    Tovari vec godinama od lige prave svinjac a HNS s druge strane zbog mira u kuci sve vise savija kicmu.
  • reziser
    6.4k
    sve to stoji u pravilnicima....samo se ne primjenjuju...
    znaci odgurivanje suca nakon drugog zutog, neprihvatljivo, napad na suca u tunelu, neprihvatljivo
    prijetnje sucima, neprihvatljivo...

    ovo drugo s tribina se jos moze progledati, upaljači, zastave....vrijedjanja..kolko tolko prihvatljivo...
  • Purger
    360
    Sudac je fizički napadnut na stadionu u Hrvatskoj, ne znam kako to nije vijest broj 1 u svijetu sporta.Mlađi referent

    Zbog spola osobe koja je napala suca
  • jedan u nizu
    6.2k

    da ali staviti puno specificnije. Ne ono moguca kazna od 1.000 - 20.000 eura ili suspenzija od 1-15 utakmica.
    Pa igraci dobiju smijesnu kaznu jer eto mogu staviti i najmanju.

    Ili dobijes kaznu od nekoliko tisuca eura kada se sa tribine baci predmet i ozlijedi nekoga na klupi.
    Lijepo stavis da je kazna za ubacivanje predmeta u teren 5-10k, gadanje igraca/stozera 100k ili praznjenje te tribine. Ponovljeni slucaj gadanja je praznjenje stadiona 3 tekme.

    Mislim, tu karikiram sve. Ali nadam se da razumijes poantu.
    Dosta je vise financijskih kazni kod ovakvih slucajeva di raksrvaris glavu nekom igracu, fizicki napadnes suca ili mu opetovano prijetis (ne svadas se nego prijetis otvoreno).
    Pobogu, dinamo je izbacen iz europskih natjecanja kada je odredeni duznosnik kluba fizicki napao delegata utakmice.

    To je kao u prometu.
    Netko tko ima 2 promila u krvi, prode kroz dva crvena ce dobiti kaznu od 1000 eura jer eto zna nekoga i jer ima vezu.
    Dok ce neki obicni gradanin za istu stvar ostati bez 10k eura i 6 mjeseci bez vozacke (ili jos gore),
    -opet karikiram kazne jer ne znam napamet kolike su, ali takve razlike u kaznjavanju u prometu za iste greske su svakodnevne
  • reziser
    6.4k
    sve ja to znam, ali budi svjestan gdje mi zivimo i u kojem okruzenju....pa rekoh da dok su samo financijske kazne, ici ce ovako...dok...se ne desi nesto gore
    a vidimo da ide sve gore, od prijetnji odrubljenim glavama, spominjanje djece, zene, pa sad i poslova sluizbenih osoba....
    kazem...znas gdje zivimo i kakvo je ozracje...bit cemo prvi ako nam daju?!!?

    i onda ce doci nova sezona, sve kazne se brisu i idemo od nule?!!? zato nam i je tako....
  • NORTE
    9.3k
    Doći će oni na Rujevicu na noge jakoj Rijeci pa će s tribina izbliza doživjet ono što oni rade drugima.
    Njima bi Rujevica mogla biti kraj neuspješne sezone.

    Nemojte zaboraviti da u iduće tri tekme imaju strane suce.
  • reziser
    6.4k
    mi danas moramo razbit rudes, vratit samopuzdanje.... i onda čekat 30.3... :strong:
  • badjibadara
    1.7k
    Nitko da spomene da je Cavlina RUKOM obranio penal!
    Svi se prave gluhi i slijepi!
    Dokle vise! Kradeju nas i ni'ko nista ne vidi.
  • NORTE
    9.3k
    Pretpostavljam da za derbije kompletna sudačka ekipa stiže iz iste države, 4 suca + 2 Var suca.
    Bit će kartona, kmečanja, suza i opet kmečanja.

    Strani suci su najbolja stvar koja se mogla dogoditi!
    Hvala svim tovarima uključenima u aferu puštanja komunikacije.
  • Nino Bule
    11.6k
    https://m.facebook.com/reel/421752710517229/

    Meni potpuno promaklo u utakmici, ovo je cist crveni krovinovica i morao bi propustit derbij

    Edit: isprika ovo nije od jucer
  • reziser
    6.4k
    jbt,koji faul...
  • Nino Bule
    11.6k

    Da, i mega talent kolaric je tada dao zuti karton haha
  • rioda
    2.6k
    Strašno me nervira njihova propaganda svugdje. Sad otvorim HRT2, neka emisija o skijanju prije utrke i govori gost da je Dalmatinac i navijač Hajduka... Samo sam prebacio program dalje
  • Captain America
    14k
    Meni je jasno da je za njih to nemoguća misija, ali čak i ako ne kovač, koliko je realno da hajduk sad ovih dana dovede nekog ozbiljnog trenera koji ima neki renome?Purger

    Vršili su pritisak na Leku preko medija jer je uzeo svoju lovu nakon raskida. Pričalo se da bi davnih dana dobio pedalu da su mogli/htjeli platiti otpremninu. S razlogom je nakon njega doveden lik koji u CVu ima angažman pomoćnog trenera, V.D. glavnog trenera i mjesec dana glavnog trenera.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.