• Markelo
    2.5k
    Za titulu ćemo morat dobit i na Poljudu i na Rujevici jer Rijeka ne gubi bodove protiv manjih ekipa. 9 pobjeda od početka drugog dijela i samo jedan poraz u zadnjim sekundama od nas na Maksimiru.
  • emilperska
    3.1k

    Naslov Rijeke za sportsku budućnost Dinama u srednjem roku ne znači ništa. Naslov magaradi donosi tektonske promjene u ovoj, ključnoj sezoni..
    Pragmatizam ispred svega, ionako smo se odlučili glumit redovnike u politici prema ostacima Međugorja u Dinamu, pa ne vidim ni smisao da navijam protiv Rijeke odnosno indirektno za Hajduk.
    Ja iskreno mislim da mi samo u teoriji imamo solidne šanse za naslov na ovaj način, u praksi su minimalne i svedene na slučajnost..
  • rioda
    2.6k
    Ponadao sam se da će Belupo dobiti penal sad u onom zadnjem duelu, ali se vidjelo na snimci da je sve čisto.

    Odem na komentare malo, tovari pišu lakrdija, čisti penal nije suđen Belupu :grin:
  • Captain America
    14k
    Kakav naslov pa ima se jos dosta igrati.Kruno

    Rijeka ima 2 najteže utakmice doma, a domaćinska ekipa su. Od težih utakmica u gostima imaju Lokomotivu i Osijek (Lokomotiva doma dočekuje i nas i ove dolje). Najlakši raspored, širina rostera, izostanak ozljeda=prvi favoriti su za naslov. Ljudi su nakon 27 kola prvi, a to sigurno nije slučajno.
  • nwankwo646
    342
    Mi možemo bit prvaci jedino da nekim čudom počnemo igrat 70% bolje, a Rijeka 70% lošije, čak i Hajduk bi se mora pokvarit. Je li se to može dogoditi nakon 75% prvenstva, ne znan...
  • NitkoBitan
    12.3k
    =prvi favoriti su za naslov. Ljudi su nakon 27 kola prvi, a to sigurno nije slučajno.Captain America

    Je, nije slucajno. Dinamo ima oko 10 utakmica vise odigranih tijekom sezone i konstantno 1-2 utakmice manje u prvenstvu.

    Rijeka je svoje pokazala na Maksimiru, branjenje od umornog Dinama koji je par dana prije igrao europsku utakmicu, to im je vrhunac.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    I dobro su se branili, nas cato je pripremao ekipu za prekide pa je ista primila 3 nakon prekida..
  • Klenx
    4.1k
    Rijeka ako i osvoji titulu prvaka nema infrastrukturu za 5 godina dominacije u HNL-u. Tovarčine itekako imaju.

    Tako da, samo neka Rijeka niže pobjede, pa ako dođemo u situaciju obračunati ćemo se mi s njima par kola prije kraja.
  • Krizy
    36.5k
    Imao je Dinamo jako puno više utakmica i tijekom posljednjih 15+ sezona, pa nam nije bio problem.
    Ne kužim zašto se stalno traži neki razlog za to što smo treći, umjesto da se prizna da imamo očajne trenere već duže vrijeme i da igramo jako loše.
  • Praskaton
    1.8k
    Lokomotiva uzima bodove danas !! Ajmoo
  • Captain America
    14k
    Rijeka je svoje pokazala na MaksimiruNitkoBitan

    Prvenstvo je maraton i ne kaže se bezveze da se prvenstva uzimaju na malim utakmicama. Za prosuti 2 boda kod Varaždina, 5 kod Gorice i Lokomotive treba biti umjetnik.
  • Mlađi referent
    10.7k
    Rijeka je svoje pokazala na Maksimiru, branjenje od umornog Dinama koji je par dana prije igrao europsku utakmicu, to im je vrhunac.NitkoBitan

    Delulu strong here
  • bbb medimurje
    2.9k
    Link za tovare?
  • Keyser Soze
    8.2k
    imamo očajne trenere već duže vrijeme i da igramo jako loše.Krizy

    Dodao bih da nismo više toliko igrački dominantni i da nam kadar više nije toliko dobar kao nekad.
  • Olmic
    2.7k
    na kojim si ti drogama
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.