• Markelo
    2.5k
    Za titulu ćemo morat dobit i na Poljudu i na Rujevici jer Rijeka ne gubi bodove protiv manjih ekipa. 9 pobjeda od početka drugog dijela i samo jedan poraz u zadnjim sekundama od nas na Maksimiru.
  • emilperska
    3.7k

    Naslov Rijeke za sportsku budućnost Dinama u srednjem roku ne znači ništa. Naslov magaradi donosi tektonske promjene u ovoj, ključnoj sezoni..
    Pragmatizam ispred svega, ionako smo se odlučili glumit redovnike u politici prema ostacima Međugorja u Dinamu, pa ne vidim ni smisao da navijam protiv Rijeke odnosno indirektno za Hajduk.
    Ja iskreno mislim da mi samo u teoriji imamo solidne šanse za naslov na ovaj način, u praksi su minimalne i svedene na slučajnost..
  • rioda
    3.2k
    Ponadao sam se da će Belupo dobiti penal sad u onom zadnjem duelu, ali se vidjelo na snimci da je sve čisto.

    Odem na komentare malo, tovari pišu lakrdija, čisti penal nije suđen Belupu :grin:
  • Captain America
    14.8k
    Kakav naslov pa ima se jos dosta igrati.Kruno

    Rijeka ima 2 najteže utakmice doma, a domaćinska ekipa su. Od težih utakmica u gostima imaju Lokomotivu i Osijek (Lokomotiva doma dočekuje i nas i ove dolje). Najlakši raspored, širina rostera, izostanak ozljeda=prvi favoriti su za naslov. Ljudi su nakon 27 kola prvi, a to sigurno nije slučajno.
  • nwankwo646
    342
    Mi možemo bit prvaci jedino da nekim čudom počnemo igrat 70% bolje, a Rijeka 70% lošije, čak i Hajduk bi se mora pokvarit. Je li se to može dogoditi nakon 75% prvenstva, ne znan...
  • NitkoBitan
    13.3k
    =prvi favoriti su za naslov. Ljudi su nakon 27 kola prvi, a to sigurno nije slučajno.Captain America

    Je, nije slucajno. Dinamo ima oko 10 utakmica vise odigranih tijekom sezone i konstantno 1-2 utakmice manje u prvenstvu.

    Rijeka je svoje pokazala na Maksimiru, branjenje od umornog Dinama koji je par dana prije igrao europsku utakmicu, to im je vrhunac.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    I dobro su se branili, nas cato je pripremao ekipu za prekide pa je ista primila 3 nakon prekida..
  • Klenx
    4.5k
    Rijeka ako i osvoji titulu prvaka nema infrastrukturu za 5 godina dominacije u HNL-u. Tovarčine itekako imaju.

    Tako da, samo neka Rijeka niže pobjede, pa ako dođemo u situaciju obračunati ćemo se mi s njima par kola prije kraja.
  • Krizy
    38.2k
    Imao je Dinamo jako puno više utakmica i tijekom posljednjih 15+ sezona, pa nam nije bio problem.
    Ne kužim zašto se stalno traži neki razlog za to što smo treći, umjesto da se prizna da imamo očajne trenere već duže vrijeme i da igramo jako loše.
  • Praskaton
    2k
    Lokomotiva uzima bodove danas !! Ajmoo
  • Captain America
    14.8k
    Rijeka je svoje pokazala na MaksimiruNitkoBitan

    Prvenstvo je maraton i ne kaže se bezveze da se prvenstva uzimaju na malim utakmicama. Za prosuti 2 boda kod Varaždina, 5 kod Gorice i Lokomotive treba biti umjetnik.
  • Mlađi referent
    11.3k
    Rijeka je svoje pokazala na Maksimiru, branjenje od umornog Dinama koji je par dana prije igrao europsku utakmicu, to im je vrhunac.NitkoBitan

    Delulu strong here
  • Keyser Soze
    8.5k
    imamo očajne trenere već duže vrijeme i da igramo jako loše.Krizy

    Dodao bih da nismo više toliko igrački dominantni i da nam kadar više nije toliko dobar kao nekad.
  • Olmic
    2.9k
    na kojim si ti drogama
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.