• dinamozivivjecno
    1.6k
    kazem za inace da igraju dobro doma, nisam mislio na ovu tekmu.
  • eol12
    373
    Od kog smo mi skoro izgubili prije 2 tjedna, majko Isusova, a Jakir i dalje trener. Dođe mi da se placem od muke
  • bongo
    686
    Osijek stvarno loš. Najdojmljiviji dosad Zekić sa dvije izmjene nakon pola sata igre uključujući i senatora kapetana te ovozimsko najveće pojačanje.

    Niti smatram da je Zekić neki poseban trener niti su nešto posebno dobili ostatak poluvremena, ali barem je trener koji pokušava nešto prodrmati i promijeniti.
  • juan
    57
    Nije isto igrati derbi i igrati protiv Varaždina Belupa i takvih ekipa.. Primjer su ti Istra, Gorica, Lokomotiva itd koji imaju bolji omjer sa hajdukom na poljudu od nas.
  • DrawTube
    3.3k
    Kohorte opet ima manje nego Demona
  • San Lorenzo
    12.1k
    Jurišić meni najsvjetlija točka Osijeka ovog proljeća.
  • M77
    456
    Kohorte opet ima manje nego DemonaDrawTube

    Većini je škola popodne
  • NitkoBitan
    13k
    Kako se nabriju doma na Dinamo i igraju kao da im zivot ovisi o tome :rofl:

    Istovremeno izgube kod kuce od jadnog Varazdina i ispadnu iz Kupa od Lokse sa igracem vise i penalom. Kaj rec, provincijski luzeri (bez uvrede nasima koji zive u Slavoniji, ovi su bas kompleksasi)...
  • Krizy
    38k
    Jedini luzer je ovosezonski Dinamo, prestanite kriviti druge za loše rezultate Dinama.
  • NitkoBitan
    13k
    Jesam nesto netocno rekao u svom upisu? Ne krivim ih za nase rezultate...

    Imaju najbolje uvjete u ligi, odlican stadion, privatni kapital iza sebe, bazu navijaca i dobrog SD... Uz sve to se bore za 4. mjesto sa Loksom, pa smijesno.
  • Krizy
    38k
    Istovremeno izgube kod kuce od jadnog Varazdina i ispadnu iz Kupa od Lokse sa igracem vise i penalom.NitkoBitan



    Imaju najbolje uvjete u ligi, odlican stadion, privatni kapital iza sebe, bazu navijaca i dobrog SD... Uz sve to se bore za 4. mjesto sa Loksom, pa smijesno.NitkoBitan



    Dinamo je protiv tog istog Varaždina ove sezone spasio bod u 94. minuti, a drugi put dobio minimalno golom iz penala.

    Dinamo je protiv iste Lokomotive prije mjesec dana izgubio 0:3 kući i uzeo bod u gostima.

    Taj SD im je tek došao, pa nije mogao ništa ni napraviti.

    Dinamo ima najveći budžet u ligi.

    Dinamo ima BBB.

    Uz sve to, Dinamo niti jednom ove sezone nije bio na prvome mjestu u ligi.

    I onda se vrijeđa Osijek i cijelu Slavoniju jer ih Dinamo ne može dobiti, a drugi mogu.
  • Facke
    2.3k
    Tu je Krizy potpune v pravu. SD je tek dosel i nije mogel pune napraviti v zime. To koj mi nisme bili v stanju dobiti Osijeka , to sme si sami krivi i jedva sme do boda dosli.
    Za nasu situaciju sme si sami krivi i da budeme na kraju prvi na tablice nam treba cude. Jednostavne nisme konstantni , kiksame bezveze, v neki utakmic HNLa se vidi manjak zelje i volje s strane nasih igraca (naravne ne od sih). Uz te imame trenera koji nije za nas i terumu je Dinamo stepenica previse.
  • Mr Anderson
    5.7k
    Da Bukvić igra svako kolo protiv Dinama, prodao bi se za dobre pare. Ovako mu je maksimum neki kebabspor.
  • rioda
    3.1k
    Sutrašnje utakmice Rijeke i Hajduka mi se čine kao dobre prilike za kikseve. U Lokomotivu polažem više nade, ali se nadam da će i Belupo uspjeti iznenaditi Rijeku
  • NitkoBitan
    13k
    Izgleda da ce bit pun Poljud, a zna se kad im je stadion pun i ocekivanja velika da uvijek useru :sweat:

    Salu na stranu, vise nade polazem u Belupo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.