• LaznjakProsineckog
    496
    Nakon toliko važnih europskih utakmica na punim stadionima, nama će se noge odsjeći na Toumbi? Budimo ozbiljni. To jedino još blesavi tovari misle za svoj poljud pa im dođe Villareal sa drugom ekipom i bez problema odradi uzvrat. Šta reć da se tako iskusna ekipa nije usrala ludila u "cvitu Mediterana"

    Sparta nam je u 25 minuta uvalila 2 gola u uzvratu, tako će vjerovatno i Paok krenut a mi smo valjda neke zaključke izvukli iz tog poraza
    Markelo

    Kolega je sve rekao, pa Vas samo citiram. Sretno dečki u Solunu!
  • Nemrem igra Dinamo
    682
    Nervoza na vrhuncu, ali ona pozitivna...
    Krećem doma i jedva čekam s malim izvjesiti zastavu na balkon i sjesti pred telku :heart:
    Uopće ne sumnjam da ćemo danas pametno odigrati, uostalom pokazali smo u prvoj tekmi da možemo i da smo napaljeni kad je najpotrebnije! Ovo ćemo na iskustvo i mirnoću riješiti... Kapetane povedi nas!

    Daj mi samo pobjede :strong:
  • Miro Vugrinec
    1.6k
    Gnk Dinamo Zagreb:
    Nevistic
    Ristovski-Bernauer-Theophil-Perkovic
    Sucic-Misic
    Spikic-Baturina-Hoxha
    Petkovic
  • Georg Koch
    3.7k
    Odavno nisam cekao nasu tekmu, uvjereniji u uspjeh, kao danas.
    Vise sam strepio nedjelju od Belupa i nekog zalutalog metka, nego od ovoga danas.
    Da, znam, nelogicno, ali mi smo toliko mocni i superiorni ovo proljece (naglasak na Konferencijsku l.) da je to cudo.
    Sve price o tribinama, pritiaku i navijacima me ne tangiraju ni 1%.
    Imamo 5-6 igraca sa podosta iskustva, imamo dobru mladost, imamo odlicnu igru u srednjem bloku, imamo jako lijepu prednost iz Zagreba, imamo i #dinamovoproljece.
    Ne strahujem nimalo, znam da ce biti zeznutih situacija, ali vjerujem i veliki sam optimist.

    Ajmo Dinamo :heart:
  • Mihaljević
    8.2k
    WhatsAppImage2024-01-09at21_5933de4d-2dfa-44c7-83cd-ad334de584b1.jpeg
    Ako bi mogao birati ko da ga danas zabije - Arber Hoxha, odpočetka je želio samo Dinamo i vrijeme je da mu se to vrati danas!
  • Patrik11
    120
    jesam li jedini koji je do jucer bio siguran u lagan prolazak a vec danas me strah utakmice
  • Keyser Soze
    8.2k
    Nevistic
    Ristovski-Bernauer-Theophil-Perkovic
    Sucic-Misic
    Spikic-Baturina-Hoxha
    Petkovic
  • Ivdzo11
    3k
    Oni slican sastav...

    Umjesto Jonnya ulazi 38 godisnji Vierinha, a umjesto Ozdoeva Schwab...


    Vieirinha sigurno dobar igrac, ali godine i slaba minutaza se moraju osjetiti...
  • NitkoBitan
    12.3k
    Samo da prezivimo prvih 15-20 minuta i bit ce to dobro :pray:

    Nadam se da cemo izbjec infarktnu zavrsnicu, za zdravlje svih nas...
  • Mihaljević
    8.2k
    Peticija da ne nastupamo u ovim dresovima, pogotovo u ovako bitnim tekmama.
  • superhik
    10.4k
    Za Hoxhu me najviše strah da ne padne pod pritiskom i atmosferom.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Boze dragi :monkey:

    Umjesto u nasim plavima... Pa nismo ugovorno vezani da trebamo u rozim igrat na ovako bitnim gostovanjima.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    pa zar nije za najavu utakmice bila slika sa vidovicem u plavom dresu?
  • Orc123
    5.2k
    Ajmo Dinamo! Samo se ne uvuci u krilo golmana! Stajat visoko i probat im uzet loptu kad ce biti prilika! Mozemo mi to! Gazii.....
  • Noel
    4k
    Oj Dinamo poginut ću za te kao Stjepan Radić za Hrvate! Ajmo plavi lavovi,hrabro i ponosno!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.