ja sam baš krenuo pisati da je "curetak" zanimljiv izraz za nekog tko je stariji od tebe 5 godina :rofl:
    ne volim političke konotacije u nogometu, i sportu općenito, Sunce je jedinstven trofej i meni je ok

Simbolika, nikakva politika.
  • xavier
    11.2k
    Apsolutno se slažem s @Cavalera

Mislim da to čak ni nikom izvan RH ne može biti sporno. Nije da slaviš neki napad na nekog nego odaješ počast gradu koji teško stradao u tom trenutku i koji se de facto simbol cijelog Domovinskog rata.
  • Eduardo
    17.8k
    Meni se isto svidja zamisao :up: u biti je ne bi bilo loše ni proslijedit nekome tko bi mogao baciti bubu u uho glavešinama.
  • Eduardo
    17.8k
    Uništio ga Gojak :yum:
  • Infinity
    15.3k
    to mi je uvijek išlo na živce na moru. Utakmica navečer, ujutro odeš po Sportske, a tamo ni riječi o tome nego samo piše "večernja utakmica".

Sad su sve informacije ionako dostupne na internetu, ali prije 15 godina je to bilo baš iritantno.
    xavier

A nisam ja htio kupiti zbog clanaka, svakako internet prelistam prije nego iz kreveta izadjem, nego sam htio da imam te je*ene naslovnice s kojih vristi to proljece, a doceka me Todoric. Koga to jutro briga za Todorica s kojim me smaraju vec Boga pitaj koliko vremena. Je*o ih on, oko njega je ionako sve rijeseno, to jutro je bitan bio samo Dinamo, pa taman da je izdanje za sami Split i kiosk preko puta njihovog hajduka.
  • BluePhone67
    3.3k
    To u Hrvatskoj imaju posebna regionalna izdanja? Svasta. Mislim, svaka cast, priblizavaju se kupcu, ali mi malo cudno.Infinity

Ima naravno nesto i regionalno, ali ustvari je situacija ovakva.. Dinamo zavrsi u 23h navecer i u SN za Dalmaciju imas samo povrsan tekst o tome i tekst koji je vec zapocet i ceka svrsetak utakmice uz par novih brzih clanaka, ako ima. Razlog tome je nocno stampanje i dolazak vec oko 3-4-5-6 h ujutro na kiosk i ducane, a u Zagrebu recimo imas sve tekstove koji su pisani i nakon utakmica i odstampani i naravno stigli na vrijeme u zagrebacke ducane i kioske. Pa tako recimo u Dalmaciji citas sutra, ono sto sam ja recimo citao danas. Barem ja imam takav dojam kada sam na moru i vidim nema nista o Dinamu, a sinoc igrao kvalifikacije za LP, a sutra dodjem ima normalan izvjestaj. Ocito se radi o nocnom i jutarnjem izdanju i lokaciji gdje se distribuiraju same novine
  • 000
    941
    Kosovo - Azerbejdžan 4:0 (Zeneli 2, 50, 76 Rrahmani 61)

Odličan nastup u Ligi D i još ranije osigurano prvo mjesto Kosovo je zaključilo uvjerljivom 4:0 pobjedom protiv Azerbejdžana uz pogodak Dinamovog Rrahmanija

Portugal - Poljska 1:1 (Silva 34 / Milik 66)

3.3k

21.11.2018
    *preuzmi sliku, uvecaj i citaj
  • weasley
    27
    Minute u igri dobio je i Dinamov napadač Damian Kadzior koji je ušao u 79. minuti, no na kraju nije pomogao svojoj momčadi koja nije uspjela izboriti pobjedu s igračem više protiv Portugala.Cavalera

al se komentator na SK mučio s njim, bio je i Kadzior, Kandžor, možda jednom ispravno Kondžor